Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
AVANTEX
Ikšķiles 6, 72. vsk.
 
 
   
 
 
   

www.avantex.lv Kompānija “Avantex” jau sen strādā kravu pārvadājumu tirgū, un ir jau pieteikusi savu perfekcionistisko pieeju darbam un plašo piedāvāto pakalpojumu spektru. Veiktie pārvadājumi radīja mums uzticama partnera reputāciju, jo katru pārvadājumu mēs veicam augstā profesionālā līmenī, ievērojot pasūtījuma termiņus un pasūtītāju instrukcijas un vēlmes. Kompānijas darbs atšķiras ar operatīvu pieprasījumu apstrādi. Mūsu kompānija piedāvā elastīgu cenu noteikšanas sistēmu un konkurētspējīgas cenas.
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksandrs Francuzevičs
Aleksandrs Francuzevičs
Universāls34
2Ēriks Lisovskis
Ēriks Lisovskis
411Universāls29
3Deniss Semjonovs
Deniss Semjonovs
74Universāls33
4Ruslans Pisarenoks
Ruslans Pisarenoks
8Universāls30
5Ēriks Tkačevs
Ēriks Tkačevs
8Universāls26
7Dmitrijs Mironovs
Dmitrijs Mironovs
Universāls31
8Bogdans Oņiščuks
Bogdans Oņiščuks
Universāls26
9Rodions Jegorovs
Rodions Jegorovs
Universāls27
10Artūrs Jurjevs
Artūrs Jurjevs
1121Universāls30
11Dmitrijs Sokologorskis
Dmitrijs Sokologorskis
112Universāls33
13Elvijs Belovs
Elvijs Belovs
Universāls31
14Jurijs Golubevs
Jurijs Golubevs
22Universāls34
15Rustams Umarovs
Rustams Umarovs
54Universāls44
18Edgars Portnojs
Edgars Portnojs
41Universāls29
20Artjoms Romašins
Artjoms Romašins
42Universāls29
22Mihails Kuznecovs
Mihails Kuznecovs
Vārtsargs26
23Andrejs Uļjaņenko
Andrejs Uļjaņenko
13Universāls39
33Artjoms Soroka
Artjoms Soroka
1Vārtsargs31
46Andrejs Lobančuks
Andrejs Lobančuks
Universāls31

Kopā iesisti vārti: 77   |   Vidējais komandas vecums: 31.2


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.DSV3:2
1:1
6:4
7:2
4:2
5:4
7:1
4:4
1:3
4:4
7:1
11:3
6:2
8:0
8:4
5:3
9:0
9:3
4583%105:43
2.NAPALM1:1
2:3
6:2
0:5
3:1
4:2
5:1
4:1
4:4
1:1
6:2
4:3
4:2
5:4
8:3
2:0
14:3
6:1
4278%79:39
3.FK Zep / Forevers2:7
4:6
5:0
2:6
1:4
6:3
4:0
3:3
3:2
11:6
6:2
3:2
3:1
3:2
4:2
8:0
3:1
4:4
3870%75:51
4.Rīgas Pašvaldības Policija4:5
2:4
2:4
1:3
3:6
4:1
7:2
7:3
6:4
4:4
8:1
4:2
4:2
2:5
6:2
4:3
7:2
5:1
3463%80:54
5.Industrial Steel Group4:4
1:7
1:4
1:5
3:3
0:4
3:7
2:7
5:4
9:6
2:2
3:2
3:2
3:5
6:0
4:3
2:2
4:1
2546%56:68
6.Estoty / JOMA TEAM4:4
3:1
1:1
4:4
6:11
2:3
4:4
4:6
6:9
4:5
4:10
7:4
6:2
3:6
10:1
4:1
8:2
7:1
2546%87:75
7.AVANTEX3:11
1:7
3:4
2:6
2:3
2:6
2:4
1:8
2:3
2:2
4:7
10:4
6:4
2:1
8:4
1:5
4:3
3:3
1731%58:85
8.LSPA0:8
2:6
4:5
2:4
2:3
1:3
5:2
2:4
5:3
2:3
6:3
2:6
1:2
4:6
0:3
1:0
1:3
2:2
1324%42:66
9.Līgatne / Zeit3:5
4:8
0:2
3:8
0:8
2:4
3:4
2:6
3:4
0:6
1:4
1:10
5:1
4:8
0:1
3:0
5:1
8:1
1222%47:81
10.FC PETROW STAR3:9
0:9
1:6
3:14
4:4
1:3
1:5
2:7
1:4
2:2
1:7
2:8
3:3
3:4
2:2
3:1
1:8
1:5
713%34:101
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:35
25.oktobrī
AVANTEX - DSV 3:11
Protokols
sestdien 17:00
27.oktobrī
Līgatne / Zeit - AVANTEX 5:1
Protokols
ceturtdien 20:35
1.novembrī
AVANTEX - Estoty / JOMA TEAM 4:7
Protokols
trešdien 21:20
7.novembrī
DSV - AVANTEX 7:1
Protokols
ceturtdien 20:35
8.novembrī
AVANTEX - LSPA 6:4
Protokols
ceturtdien 20:00
15.novembrī
NAPALM - AVANTEX 6:2
Protokols
otrdien 21:30
20.novembrī
Industrial Steel Group - AVANTEX 2:2
Protokols
ceturtdien 20:35
22.novembrī
AVANTEX - FK Zep / Forevers 2:3
Protokols
ceturtdien 20:35
29.novembrī
AVANTEX - FC PETROW STAR 4:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 20:30
2.decembrī
FC PETROW STAR - AVANTEX 3:3
Protokols
ceturtdien 20:35
6.decembrī
AVANTEX - Rīgas Pašvaldības Policija 2:4
Protokols
pirmdien 18:40
10.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - AVANTEX 8:1
Protokols
ceturtdien 20:35
13.decembrī
AVANTEX - Līgatne / Zeit 8:4
Protokols
pirmdien 21:40
17.decembrī
FK Zep / Forevers - AVANTEX 6:2
Protokols
ceturtdien 20:35
20.decembrī
AVANTEX - NAPALM 3:4
Protokols
piektdien 21:15
4.janvārī
LSPA - AVANTEX 1:2
Protokols
pirmdien 21:15
7.janvārī
Estoty / JOMA TEAM - AVANTEX 4:10
Protokols
ceturtdien 20:35
10.janvārī
AVANTEX - Industrial Steel Group 2:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Olaine10:4
2:1
3:4
2:1
3:4
5:3
10:-
7:3
5:4
3:3
2273%50:27
2.Evolution Latvia1:2
4:10
1:1
1:0
6:2
5:3
6:4
4:1
2:1
3:3
2067%33:27
3.RegVardy / Anzāģe1:2
4:3
0:1
1:1
1:0
5:0
3:2
3:3
5:0
4:3
2067%27:15
4.AVANTEX3:5
4:3
3:5
2:6
0:5
0:1
4:7
10:4
7:3
2:1
1240%35:40
5.Estoty / JOMA TEAM3:7
-:10
1:4
4:6
3:3
2:3
4:10
7:4
5:2
6:11
723%35:60
6.OSK Ostnieks3:3
4:5
3:3
1:2
3:4
0:5
1:2
3:7
11:6
2:5
517%31:42
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:10
23.janvārī
OSK Ostnieks - AVANTEX 1:2
Protokols
ceturtdien 20:35
31.janvārī
AVANTEX - Olaine 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:15
6.februārī
Olaine - AVANTEX 3:4
Protokols
otrdien 21:15
12.februārī
RegVardy / Anzāģe - AVANTEX 1:0
Protokols
sestdien 18:20
16.februārī
Evolution Latvia - AVANTEX 6:2
Protokols
ceturtdien 20:35
21.februārī
AVANTEX - OSK Ostnieks 7:3
Protokols
ceturtdien 20:35
28.februārī
AVANTEX - Evolution Latvia 3:5
Protokols
ceturtdien 20:35
7.marta
AVANTEX - RegVardy / Anzāģe 0:5
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin