Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Evolution Latvia
Lomonosova 1, TSI
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Valerijs Sčerbaks
Valerijs Sčerbaks
Universāls23
Mihails Genkins
Mihails Genkins
Universāls27
1Sergejs Koļesņičenko
Sergejs Koļesņičenko
Vārtsargs23
2Vitālijs Zjatkovs
Vitālijs Zjatkovs
Universāls33
3Sergejs Bezuščonoks
Sergejs Bezuščonoks
61Universāls30
6Aleksejs Artjomenko
Aleksejs Artjomenko
1Universāls25
6Aleksejs Samoilenko
Aleksejs Samoilenko
112Universāls25
7Kārlis Miķelis Liepiņš
Kārlis Miķelis Liepiņš
12Universāls21
8Maksims Jakovļevs
Maksims Jakovļevs
Universāls29
8Aleksandrs Krajevs
Aleksandrs Krajevs
22Universāls25
8Marks Šneiders
Marks Šneiders
Universāls25
8Olegs Tkačovs
Olegs Tkačovs
182Universāls25
9Valerij Petrov
Valerij Petrov
Universāls28
9Aleksandrs Smirnovs
Aleksandrs Smirnovs
5Universāls22
10Jevģenijs Aleksejevs
Jevģenijs Aleksejevs
112Universāls25
10Aleksandrs Šušunovs
Aleksandrs Šušunovs
61Universāls32
11Jurijs Novickis
Jurijs Novickis
44Universāls29
12Kirils Ivanovs
Kirils Ivanovs
Universāls25
13Dmitrijs Ribakovs
Dmitrijs Ribakovs
92Universāls24
13Alvis Bukšs
Alvis Bukšs
1Universāls26
13Pauls Lagzdiņš
Pauls Lagzdiņš
Universāls26
15Romans Aleksejevs
Romans Aleksejevs
Universāls31
16Artjoms Šubins
Artjoms Šubins
5Universāls32
100Artjoms Kolodinskis
Artjoms Kolodinskis
Universāls28

Kopā iesisti vārti: 91   |   Vidējais komandas vecums: 26.6


C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com4:4
3:7
10:1
4:5
7:5
2:1
2:7
3:0
7:2
11:1
8:2
5:0
10:0
4:1
6:2
8:5
18:9
5:4
4380%117:56
2.FK Rīnūži / Grifs AG7:3
4:4
6:1
5:6
3:3
4:3
3:1
4:2
8:1
8:4
5:1
2:2
2:4
4:1
3:4
7:3
2:1
1:1
3769%78:45
3.USB5:4
1:10
6:5
1:6
5:1
7:3
3:3
2:4
3:3
7:8
7:6
1:3
7:4
1:3
7:6
6:3
5:0
4:1
3259%78:73
4.FK Kadaga1:2
5:7
3:4
3:3
3:7
1:5
3:1
4:2
6:4
6:0
3:2
3:2
1:2
2:1
5:1
13:1
2:2
4:0
3259%68:46
5.FK Stopiņi / LAS0:3
7:2
2:4
1:3
4:2
3:3
2:4
1:3
1:0
4:2
3:4
1:3
1:3
7:1
4:3
6:5
2:0
1:3
2546%50:48
6.Evolution Latvia1:11
2:7
4:8
1:8
8:7
3:3
0:6
4:6
2:4
0:1
1:1
1:0
10:7
6:4
7:3
5:5
5:0
2:1
2444%62:82
7.RegVardy / Anzāģe0:5
2:8
2:2
1:5
3:1
6:7
2:3
2:3
3:1
4:3
0:1
1:1
2:1
1:1
4:2
4:6
2:2
3:2
2241%42:54
8.LJA1:4
0:10
1:4
4:2
3:1
4:7
1:2
2:1
1:7
3:1
4:6
7:10
1:1
1:2
2:3
3:5
3:3
4:2
1731%45:71
9.FK Reinards / Ropaži5:8
2:6
3:7
4:3
3:6
6:7
1:13
1:5
5:6
3:4
5:5
3:7
6:4
2:4
5:3
3:2
6:2
1:4
1630%64:96
10.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:5
9:18
1:1
1:2
1:4
0:5
0:4
2:2
3:1
0:2
1:2
0:5
2:3
2:2
2:4
3:3
4:1
2:6
1019%37:70
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:20
28.oktobrī
Evolution Latvia - FK Rīnūži / Grifs AG 4:8
Protokols
sestdien 18:05
3.novembrī
Evolution Latvia - Bettend.com 1:11
Protokols
sestdien 18:20
10.novembrī
Evolution Latvia - FK Reinards / Ropaži 7:3
Protokols
pirmdien 20:10
12.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Evolution Latvia 1:2
Protokols
sestdien 18:20
17.novembrī
Evolution Latvia - FK Stopiņi / LAS 2:4
Protokols
trešdien 19:50
21.novembrī
Bettend.com - Evolution Latvia 7:2
Protokols
svētdien 18:20
25.novembrī
Evolution Latvia - EUROLOGI / GiftPrint.LV 5:0
Protokols
otrdien 21:15
27.novembrī
RegVardy / Anzāģe - Evolution Latvia 0:1
Protokols
ceturtdien 20:40
29.novembrī
FK Reinards / Ropaži - Evolution Latvia 5:5
Protokols
svētdien 19:50
2.decembrī
FK Stopiņi / LAS - Evolution Latvia 1:0 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:50
7.decembrī
USB - Evolution Latvia 3:3
Protokols
svētdien 18:20
9.decembrī
Evolution Latvia - FK Kadaga 0:6
Protokols
otrdien 19:45
11.decembrī
FK Kadaga - Evolution Latvia 6:4
Protokols
svētdien 18:20
16.decembrī
Evolution Latvia - USB 8:7
Protokols
trešdien 20:10
19.decembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - Evolution Latvia 8:1
Protokols
sestdien 18:20
22.decembrī
Evolution Latvia - RegVardy / Anzāģe 1:1
Protokols
svētdien 18:20
6.janvārī
Evolution Latvia - LJA 10:7
Protokols
pirmdien 20:45
7.janvārī
LJA - Evolution Latvia 4:6
Protokols
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Olaine10:4
2:1
3:4
2:1
3:4
5:3
10:-
7:3
5:4
3:3
2273%50:27
2.Evolution Latvia1:2
4:10
1:1
1:0
6:2
5:3
6:4
4:1
2:1
3:3
2067%33:27
3.RegVardy / Anzāģe1:2
4:3
0:1
1:1
1:0
5:0
3:2
3:3
5:0
4:3
2067%27:15
4.AVANTEX3:5
4:3
3:5
2:6
0:5
0:1
4:7
10:4
7:3
2:1
1240%35:40
5.Estoty / JOMA TEAM3:7
-:10
1:4
4:6
3:3
2:3
4:10
7:4
5:2
6:11
723%35:60
6.OSK Ostnieks3:3
4:5
3:3
1:2
3:4
0:5
1:2
3:7
11:6
2:5
517%31:42
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:30
4.februārī
Estoty / JOMA TEAM - Evolution Latvia 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 18:20
9.februārī
Evolution Latvia - Estoty / JOMA TEAM 6:4
Protokols
trešdien 21:10
13.februārī
OSK Ostnieks - Evolution Latvia 3:3
Protokols
sestdien 18:20
16.februārī
Evolution Latvia - AVANTEX 6:2
Protokols
trešdien 21:15
20.februārī
Olaine - Evolution Latvia 10:4
Protokols
svētdien 18:20
24.februārī
Evolution Latvia - Olaine 1:2
Protokols
ceturtdien 20:35
28.februārī
AVANTEX - Evolution Latvia 3:5
Protokols
sestdien 18:20
2.marta
Evolution Latvia - OSK Ostnieks 2:1
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin