Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
USB
Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Kristers Upītis
Kristers Upītis
Universāls22
1Raimonds Lūkins
Raimonds Lūkins
1Vārtsargs27
3Gints Cimers
Gints Cimers
Universāls31
3Lauris Spigers
Lauris Spigers
2Universāls26
4Anvars Betkers
Anvars Betkers
52Universāls28
5Andris Gudels
Andris Gudels
1Vārtsargs36
6Mikus Luste
Mikus Luste
1Universāls27
7Artis Melbardis
Artis Melbardis
35Universāls27
8Lauris Podnieks
Lauris Podnieks
202Universāls27
9Juris Strauts
Juris Strauts
112Universāls29
10Uģis Bedeicis
Uģis Bedeicis
182Universāls26
12Emīls Pļavenieks
Emīls Pļavenieks
1611Universāls26
13Kaspars Grieķeris
Kaspars Grieķeris
Universāls35
14Aigars Cibuļskis
Aigars Cibuļskis
Universāls25
17Rinalds Birzgalis
Rinalds Birzgalis
31Universāls30
19Aleksandrs Zotimovs
Aleksandrs Zotimovs
1431Universāls27
21Artjoms Sutjagins
Artjoms Sutjagins
51Universāls25
33Kaspars Podskočijs
Kaspars Podskočijs
62Universāls33
44Vitālijs Bērs
Vitālijs Bērs
32Universāls30

Kopā iesisti vārti: 106   |   Vidējais komandas vecums: 28.3


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com4:4
3:7
10:1
4:5
7:5
2:1
2:7
3:0
7:2
11:1
8:2
5:0
10:0
4:1
6:2
8:5
18:9
5:4
4380%117:56
2.FK Rīnūži / Grifs AG7:3
4:4
6:1
5:6
3:3
4:3
3:1
4:2
8:1
8:4
5:1
2:2
2:4
4:1
3:4
7:3
2:1
1:1
3769%78:45
3.USB5:4
1:10
6:5
1:6
5:1
7:3
3:3
2:4
3:3
7:8
7:6
1:3
7:4
1:3
7:6
6:3
5:0
4:1
3259%78:73
4.FK Kadaga1:2
5:7
3:4
3:3
3:7
1:5
3:1
4:2
6:4
6:0
3:2
3:2
1:2
2:1
5:1
13:1
2:2
4:0
3259%68:46
5.FK Stopiņi / LAS0:3
7:2
2:4
1:3
4:2
3:3
2:4
1:3
1:0
4:2
3:4
1:3
1:3
7:1
4:3
6:5
2:0
1:3
2546%50:48
6.Evolution Latvia1:11
2:7
4:8
1:8
8:7
3:3
0:6
4:6
2:4
0:1
1:1
1:0
10:7
6:4
7:3
5:5
5:0
2:1
2444%62:82
7.RegVardy / Anzāģe0:5
2:8
2:2
1:5
3:1
6:7
2:3
2:3
3:1
4:3
0:1
1:1
2:1
1:1
4:2
4:6
2:2
3:2
2241%42:54
8.LJA1:4
0:10
1:4
4:2
3:1
4:7
1:2
2:1
1:7
3:1
4:6
7:10
1:1
1:2
2:3
3:5
3:3
4:2
1731%45:71
9.FK Reinards / Ropaži5:8
2:6
3:7
4:3
3:6
6:7
1:13
1:5
5:6
3:4
5:5
3:7
6:4
2:4
5:3
3:2
6:2
1:4
1630%64:96
10.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:5
9:18
1:1
1:2
1:4
0:5
0:4
2:2
3:1
0:2
1:2
0:5
2:3
2:2
2:4
3:3
4:1
2:6
1019%37:70
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:50
19.oktobrī
USB - FK Rīnūži / Grifs AG 6:5
Protokols
trešdien 22:00
24.oktobrī
FK Rīnūži / Grifs AG - USB 6:1
Protokols
piektdien 20:50
26.oktobrī
USB - FK Kadaga 5:1
Protokols
trešdien 19:50
31.oktobrī
Bettend.com - USB 10:1
Protokols
piektdien 20:50
2.novembrī
USB - FK Reinards / Ropaži 7:6
Protokols
svētdien 19:50
11.novembrī
FK Stopiņi / LAS - USB 4:2
Protokols
otrdien 21:15
13.novembrī
RegVardy / Anzāģe - USB 3:1
Protokols
piektdien 20:50
23.novembrī
USB - FK Stopiņi / LAS 3:3
Protokols
pirmdien 20:45
26.novembrī
LJA - USB 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:50
30.novembrī
USB - RegVardy / Anzāģe 7:6
Protokols
pirmdien 20:10
3.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - USB 1:4
Protokols
piektdien 20:50
7.decembrī
USB - Evolution Latvia 3:3
Protokols
ceturtdien 20:40
13.decembrī
FK Reinards / Ropaži - USB 3:6
Protokols
svētdien 18:20
16.decembrī
Evolution Latvia - USB 8:7
Protokols
piektdien 20:50
21.decembrī
USB - EUROLOGI / GiftPrint.LV 5:0
Protokols
piektdien 20:50
4.janvārī
USB - LJA 7:4
Protokols
otrdien 19:45
8.janvārī
FK Kadaga - USB 3:7
Protokols
piektdien 20:50
11.janvārī
USB - Bettend.com 5:4
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.DSV4:2
1:2
3:6
3:2
5:4
4:1
4:1
3:0
7:1
2:4
3:2
1:1
4:2
4:0
6:4
7:2
3777%61:34
2.FK Rīnūži / Grifs AG2:1
2:4
7:3
4:4
5:3
6:6
9:2
3:0
18:2
4:4
13:0
4:1
6:1
5:6
4:2
1:1
3471%93:40
3.Bettend.com2:3
6:3
4:4
3:7
2:3
5:5
7:2
7:1
6:0
4:3
9:2
6:2
10:1
4:5
11:2
6:4
3267%92:47
4.RTU / Viesulis1:4
4:5
6:6
3:5
5:5
3:2
2:6
5:2
5:3
6:3
7:2
3:4
4:3
3:4
2:2
7:3
2450%66:59
5.Pafbet.lv0:3
1:4
0:3
2:9
1:7
2:7
2:5
6:2
4:1
2:3
4:3
5:4
5:4
5:2
5:2
2:2
2246%46:61
6.Futbola Parks / LSPA4:2
1:7
4:4
2:18
3:4
0:6
3:6
3:5
3:2
1:4
1:4
4:4
2:0
7:3
6:2
10:7
2042%54:78
7.NAPALM1:1
2:3
1:4
0:13
2:6
2:9
4:3
2:7
4:5
3:4
4:4
4:1
3:2
7:2
6:2
0:5
1735%45:71
8.USB0:4
2:4
6:5
1:6
5:4
1:10
4:3
3:4
2:5
4:5
3:7
0:2
2:7
2:3
2:4
6:3
1225%43:76
9.FK Zep / Forevers2:7
4:6
1:1
2:4
4:6
2:11
3:7
2:2
2:2
2:5
7:10
2:6
5:0
2:6
3:6
4:2
919%47:81
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:40
24.janvārī
RTU / Viesulis - USB 4:3
Protokols
piektdien 20:50
25.janvārī
USB - RTU / Viesulis 4:3
Protokols
piektdien 20:50
1.februārī
USB - FK Zep / Forevers 2:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
7.februārī
NAPALM - USB 3:2
Protokols
piektdien 20:50
8.februārī
USB - DSV 0:4
Protokols
pirmdien 21:15
11.februārī
Futbola Parks / LSPA - USB 2:0
Protokols
pirmdien 21:45
18.februārī
FK Zep / Forevers - USB 3:6
Protokols
trešdien 21:20
20.februārī
DSV - USB 4:2
Protokols
piektdien 20:50
22.februārī
USB - Futbola Parks / LSPA 3:7
Protokols
ceturtdien 20:20
28.februārī
Pafbet.lv - USB 5:4
Protokols
piektdien 20:50
1.marta
USB - NAPALM 2:7
Protokols
piektdien 20:50
15.marta
USB - Pafbet.lv 2:5
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin