Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
USB
Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Kristers Upītis
Kristers Upītis
Universāls22
1Raimonds Lūkins
Raimonds Lūkins
1Vārtsargs26
3Gints Cimers
Gints Cimers
Universāls31
3Lauris Spigers
Lauris Spigers
1Universāls26
4Anvars Betkers
Anvars Betkers
51Universāls27
5Andris Gudels
Andris Gudels
1Vārtsargs35
6Mikus Luste
Mikus Luste
1Universāls27
7Artis Melbardis
Artis Melbardis
35Universāls27
8Lauris Podnieks
Lauris Podnieks
182Universāls26
9Juris Strauts
Juris Strauts
82Universāls29
10Uģis Bedeicis
Uģis Bedeicis
162Universāls26
12Emīls Pļavenieks
Emīls Pļavenieks
1511Universāls26
13Kaspars Grieķeris
Kaspars Grieķeris
Universāls35
14Aigars Cibuļskis
Aigars Cibuļskis
Universāls24
17Rinalds Birzgalis
Rinalds Birzgalis
21Universāls29
19Aleksandrs Zotimovs
Aleksandrs Zotimovs
131Universāls27
21Artjoms Sutjagins
Artjoms Sutjagins
51Universāls24
33Kaspars Podskočijs
Kaspars Podskočijs
52Universāls32
44Vitālijs Bērs
Vitālijs Bērs
32Universāls30

Kopā iesisti vārti: 94   |   Vidējais komandas vecums: 27.8


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com4:4
3:7
10:1
4:5
7:5
2:1
2:7
3:0
7:2
11:1
8:2
5:0
10:0
4:1
6:2
8:5
18:9
5:4
4380%117:56
2.FK Rīnūži / Grifs AG7:3
4:4
6:1
5:6
3:3
4:3
3:1
4:2
8:1
8:4
5:1
2:2
2:4
4:1
3:4
7:3
2:1
1:1
3769%78:45
3.USB5:4
1:10
6:5
1:6
5:1
7:3
3:3
2:4
3:3
7:8
7:6
1:3
7:4
1:3
7:6
6:3
5:0
4:1
3259%78:73
4.FK Kadaga1:2
5:7
3:4
3:3
3:7
1:5
3:1
4:2
6:4
6:0
3:2
3:2
1:2
2:1
5:1
13:1
2:2
4:0
3259%68:46
5.FK Stopiņi / LAS0:3
7:2
2:4
1:3
4:2
3:3
2:4
1:3
1:0
4:2
3:4
1:3
1:3
7:1
4:3
6:5
2:0
1:3
2546%50:48
6.Evolution Latvia1:11
2:7
4:8
1:8
8:7
3:3
0:6
4:6
2:4
0:1
1:1
1:0
10:7
6:4
7:3
5:5
5:0
2:1
2444%62:82
7.RegVardy / Anzāģe0:5
2:8
2:2
1:5
3:1
6:7
2:3
2:3
3:1
4:3
0:1
1:1
2:1
1:1
4:2
4:6
2:2
3:2
2241%42:54
8.LJA1:4
0:10
1:4
4:2
3:1
4:7
1:2
2:1
1:7
3:1
4:6
7:10
1:1
1:2
2:3
3:5
3:3
4:2
1731%45:71
9.FK Reinards / Ropaži5:8
2:6
3:7
4:3
3:6
6:7
1:13
1:5
5:6
3:4
5:5
3:7
6:4
2:4
5:3
3:2
6:2
1:4
1630%64:96
10.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:5
9:18
1:1
1:2
1:4
0:5
0:4
2:2
3:1
0:2
1:2
0:5
2:3
2:2
2:4
3:3
4:1
2:6
1019%37:70
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:50
19.oktobrī
USB - FK Rīnūži / Grifs AG 6:5
Protokols
trešdien 22:00
24.oktobrī
FK Rīnūži / Grifs AG - USB 6:1
Protokols
piektdien 20:50
26.oktobrī
USB - FK Kadaga 5:1
Protokols
trešdien 19:50
31.oktobrī
Bettend.com - USB 10:1
Protokols
piektdien 20:50
2.novembrī
USB - FK Reinards / Ropaži 7:6
Protokols
svētdien 19:50
11.novembrī
FK Stopiņi / LAS - USB 4:2
Protokols
otrdien 21:15
13.novembrī
RegVardy / Anzāģe - USB 3:1
Protokols
piektdien 20:50
23.novembrī
USB - FK Stopiņi / LAS 3:3
Protokols
pirmdien 20:45
26.novembrī
LJA - USB 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:50
30.novembrī
USB - RegVardy / Anzāģe 7:6
Protokols
pirmdien 20:10
3.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - USB 1:4
Protokols
piektdien 20:50
7.decembrī
USB - Evolution Latvia 3:3
Protokols
ceturtdien 20:40
13.decembrī
FK Reinards / Ropaži - USB 3:6
Protokols
svētdien 18:20
16.decembrī
Evolution Latvia - USB 8:7
Protokols
piektdien 20:50
21.decembrī
USB - EUROLOGI / GiftPrint.LV 5:0
Protokols
piektdien 20:50
4.janvārī
USB - LJA 7:4
Protokols
otrdien 19:45
8.janvārī
FK Kadaga - USB 3:7
Protokols
piektdien 20:50
11.janvārī
USB - Bettend.com 5:4
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.FK Zep / Forevers2:7
4:6
4.mar
21.feb
11.mar
2:6
28.feb
27.feb
3:6
4:2
1:1
7.mar
5:0
2:6
3:7
2:2
827%28:43
2.DSV6:4
7:2
4:1
3:0
7:1
2:4
3:6
13.mar
20.feb
4:0
4:2
28.feb
3:2
1:1
6.mar
7.mar
2576%44:23
3.Pafbet.lv21.feb
4.mar
0:3
1:4
4:1
2:3
1:7
2:7
28.feb
15.mar
0:3
2:9
7.mar
5:4
2:5
6:2
927%25:48
4.Futbola Parks / LSPA6:2
11.mar
4:2
1:7
3:2
1:4
25.feb
0:6
2:0
22.feb
4:4
15.mar
4.mar
4:4
3:6
3:5
1442%31:42
5.Bettend.com27.feb
28.feb
13.mar
6:3
7:2
7:1
6:0
25.feb
10:1
4:5
4:4
3:7
9:2
6:2
20.feb
21.feb
2273%62:27
6.USB2:4
6:3
0:4
20.feb
15.mar
28.feb
22.feb
0:2
5:4
1:10
6:5
1:6
1.mar
2:3
4:3
3:4
1236%30:48
7.FK Rīnūži / Grifs AG7.mar
1:1
28.feb
2:4
9:2
3:0
15.mar
4:4
7:3
4:4
6:1
5:6
22.feb
21.feb
5:3
6:6
1958%52:34
8.NAPALM6:2
0:5
1:1
2:3
4:5
7.mar
4:4
4.mar
2:6
2:9
3:2
1.mar
21.feb
22.feb
14.mar
28.feb
830%24:37
9.RTU / Viesulis2:2
7:3
7.mar
6.mar
2:6
5:2
5:3
6:3
21.feb
20.feb
4:3
3:4
6:6
3:5
28.feb
14.mar
1757%43:37
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:40
24.janvārī
RTU / Viesulis - USB 4:3
Protokols
piektdien 20:50
25.janvārī
USB - RTU / Viesulis 4:3
Protokols
piektdien 20:50
1.februārī
USB - FK Zep / Forevers 2:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
7.februārī
NAPALM - USB 3:2
Protokols
piektdien 20:50
8.februārī
USB - DSV 0:4
Protokols
pirmdien 21:15
11.februārī
Futbola Parks / LSPA - USB 2:0
Protokols
pirmdien 21:45
18.februārī
FK Zep / Forevers - USB 3:6
Protokols
trešdien 21:20
20.februārī
DSV - USB Visvalža 9, 15.vsk
Protokols
piektdien 20:50
22.februārī
USB - Futbola Parks / LSPA Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
ceturtdien 20:20
28.februārī
Pafbet.lv - USB Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
piektdien 20:50
1.marta
USB - NAPALM Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
piektdien 20:50
15.marta
USB - Pafbet.lv Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin