Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
LSPA
Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
 
 
   
 
 
   

Komandas mājas lapa www.fkhusky.lv

Komandas facebook vietne https://www.facebook.com/fkhusky/

Komandas twitter vietne https://twitter.com/FkHusky

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Niks Ralfs Ozoliņš
Niks Ralfs Ozoliņš
Universāls14
1Dmitrijs Bokše
Dmitrijs Bokše
11Vārtsargs29
2Žanis Silinevičs
Žanis Silinevičs
1Universāls23
3Sandis Rozentāls
Sandis Rozentāls
Universāls37
3Toms Kalniņš
Toms Kalniņš
1Universāls25
5Viesturs Ģēgeris
Viesturs Ģēgeris
72Universāls37
6Armands Itkačs
Armands Itkačs
94Universāls21
7Kristaps Slaidiņš
Kristaps Slaidiņš
61Universāls30
8Ervīns Arbidāns
Ervīns Arbidāns
3Universāls24
9Viktors Suraks
Viktors Suraks
Universāls31
9Uldis Tūters
Uldis Tūters
81Universāls31
10Rūdolfs Veisbergs
Rūdolfs Veisbergs
21Universāls29
10Dāvis Caune
Dāvis Caune
1Universāls27
10Silvestrs Tamenieks
Silvestrs Tamenieks
11Universāls20
11Ainārs Ābele
Ainārs Ābele
1Universāls41
13Atis Kovaļovs
Atis Kovaļovs
Universāls21
13Ronalds Smans
Ronalds Smans
1231Universāls21
14Rihards Leja
Rihards Leja
Universāls26
15Māris Matisons
Māris Matisons
Vārtsargs41
15Ēriks Dunovskis
Ēriks Dunovskis
1Universāls31
18Arvis Gerhards
Arvis Gerhards
31Universāls35
19Emīls Trifanovs
Emīls Trifanovs
Universāls14
21Jānis Pīzelis
Jānis Pīzelis
1Vārtsargs30
44Lauris Blīgzna
Lauris Blīgzna
1Universāls26
95Artūrs Liģeris
Artūrs Liģeris
1Universāls30

Kopā iesisti vārti: 75   |   Vidējais komandas vecums: 27.8


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.DSV3:2
1:1
6:4
7:2
4:2
5:4
7:1
4:4
1:3
4:4
7:1
11:3
6:2
8:0
8:4
5:3
9:0
9:3
4583%105:43
2.NAPALM1:1
2:3
6:2
0:5
3:1
4:2
5:1
4:1
4:4
1:1
6:2
4:3
4:2
5:4
8:3
2:0
14:3
6:1
4278%79:39
3.FK Zep / Forevers2:7
4:6
5:0
2:6
1:4
6:3
4:0
3:3
3:2
11:6
6:2
3:2
3:1
3:2
4:2
8:0
3:1
4:4
3870%75:51
4.Rīgas Pašvaldības Policija4:5
2:4
2:4
1:3
3:6
4:1
7:2
7:3
6:4
4:4
8:1
4:2
4:2
2:5
6:2
4:3
7:2
5:1
3463%80:54
5.Industrial Steel Group4:4
1:7
1:4
1:5
3:3
0:4
3:7
2:7
5:4
9:6
2:2
3:2
3:2
3:5
6:0
4:3
2:2
4:1
2546%56:68
6.Estoty / JOMA TEAM4:4
3:1
1:1
4:4
6:11
2:3
4:4
4:6
6:9
4:5
4:10
7:4
6:2
3:6
10:1
4:1
8:2
7:1
2546%87:75
7.AVANTEX3:11
1:7
3:4
2:6
2:3
2:6
2:4
1:8
2:3
2:2
4:7
10:4
6:4
2:1
8:4
1:5
4:3
3:3
1731%58:85
8.LSPA0:8
2:6
4:5
2:4
2:3
1:3
5:2
2:4
5:3
2:3
6:3
2:6
1:2
4:6
0:3
1:0
1:3
2:2
1324%42:66
9.Līgatne / Zeit3:5
4:8
0:2
3:8
0:8
2:4
3:4
2:6
3:4
0:6
1:4
1:10
5:1
4:8
0:1
3:0
5:1
8:1
1222%47:81
10.FC PETROW STAR3:9
0:9
1:6
3:14
4:4
1:3
1:5
2:7
1:4
2:2
1:7
2:8
3:3
3:4
2:2
3:1
1:8
1:5
713%34:101
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 21:15
26.oktobrī
LSPA - NAPALM 4:5
Protokols
svētdien 20:30
28.oktobrī
FC PETROW STAR - LSPA 2:2
Protokols
pirmdien 18:40
29.oktobrī
Rīgas Pašvaldības Policija - LSPA 4:2
Protokols
ceturtdien 20:00
1.novembrī
NAPALM - LSPA 4:2
Protokols
sestdien 17:00
3.novembrī
Līgatne / Zeit - LSPA 0:1
Protokols
ceturtdien 20:35
8.novembrī
AVANTEX - LSPA 6:4
Protokols
piektdien 21:15
16.novembrī
LSPA - Līgatne / Zeit 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:40
19.novembrī
FK Zep / Forevers - LSPA 3:1
Protokols
piektdien 21:15
23.novembrī
LSPA - Industrial Steel Group 5:3
Protokols
trešdien 21:20
28.novembrī
DSV - LSPA 6:2
Protokols
piektdien 21:15
30.novembrī
LSPA - Estoty / JOMA TEAM 6:3
Protokols
pirmdien 21:15
3.decembrī
Estoty / JOMA TEAM - LSPA 6:2
Protokols
piektdien 21:15
7.decembrī
LSPA - FK Zep / Forevers 2:3
Protokols
otrdien 21:30
11.decembrī
Industrial Steel Group - LSPA 3:2
Protokols
piektdien 21:15
14.decembrī
LSPA - Rīgas Pašvaldības Policija 5:2
Protokols
piektdien 21:15
21.decembrī
LSPA - FC PETROW STAR 1:3
Protokols
piektdien 21:15
4.janvārī
LSPA - AVANTEX 1:2
Protokols
piektdien 21:15
11.janvārī
LSPA - DSV 0:8
Protokols
2. Izaicinājuma līga
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Reinards / Ropaži5:3
3:2
6:14
6:3
12:4
3:2
6:2
6:3
11:3
7:4
2790%65:40
2.LJA2:3
3:5
4:2
4:1
3:1
6:0
10:2
3:0
7:2
3:2
2480%45:18
3.LSPA3:6
14:6
1:4
2:4
3:3
4:3
0:3
1:0
5:3
2:4
1343%35:36
4.FK Reinards / Ropaži 22:3
4:12
0:6
1:3
3:4
3:3
5:2
4:3
5:2
4:7
1033%31:45
5.Līgatne / Zeit3:6
2:6
0:3
2:10
0:1
3:0
3:4
2:5
3:3
10:3
723%28:41
6.Baldone4:7
3:11
2:3
2:7
4:2
3:5
7:4
2:5
3:10
3:3
723%33:57
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:20
25.janvārī
Baldone - LSPA 4:2
Protokols
pirmdien 20:45
28.janvārī
LJA - LSPA 4:2
Protokols
piektdien 21:15
1.februārī
LSPA - FK Reinards / Ropaži 2 3:3
Protokols
otrdien 20:40
5.februārī
FK Reinards / Ropaži 2 - LSPA 3:4
Protokols
piektdien 21:15
8.februārī
LSPA - LJA 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:15
22.februārī
LSPA - Baldone 5:3
Protokols
piektdien 21:15
1.marta
LSPA - FK Reinards / Ropaži 3:6 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:40
5.marta
FK Reinards / Ropaži - LSPA 6:14
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin