Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 21.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 7 (ieplānotas: 245) Kopā iesisti vārti: 56
EUROLOGI / GiftPrint.LV
Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
 
 
   

EUROLOGI – labākie logi Jums!
GiftPrint.LV – druka uz sporta formām, druka uz keramikas, krūzēm, telefonu vāciņiem, biznesa dāvanas, suvenīri ar druku un prezentreklāma. Labākās cenas! Kvalitāte.
Футбольный клуб EUROLOGI/GiftPrint.LV динамично развивается, демонстрируя прекрасную игру. У нас несколько команд в разных лигах, и мы приветствуем желающих присоединиться к нам.
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Romāns Bogomolovs
Romāns Bogomolovs
Vārtsargs41
2Pāvels Patļins
Pāvels Patļins
Vārtsargs38
3Nils Idžons
Nils Idžons
Universāls31
4Daniels Lukjanovs
Daniels Lukjanovs
Universāls22
7Andrejs Bakradze
Andrejs Bakradze
Uzbrucējs26
8Arturs Jefremenkovs
Arturs Jefremenkovs
Universāls32
9Aleksandrs Utkins
Aleksandrs Utkins
Aizsargs32
10Leonids Barščevskis
Leonids Barščevskis
Universāls47
11Igors Tihomirovs
Igors Tihomirovs
Universāls42
11Valerijs Borhovs
Valerijs Borhovs
Universāls30
12Roberts Leladze
Roberts Leladze
Universāls20
13Edgars Neverovskis
Edgars Neverovskis
Universāls28
17Vagabs Kasumovs
Vagabs Kasumovs
Aizsargs27
21Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs
Universāls35
23Deniss Kravcovs
Deniss Kravcovs
Universāls37
24Igors Davidenko
Igors Davidenko
Universāls42
31Oļegs Kuzņecovs
Oļegs Kuzņecovs
Universāls36
31Jevģēnijs Solovjovs
Jevģēnijs Solovjovs
Vārtsargs39
33Elvins Eivazovs
Elvins Eivazovs
Universāls27
50Maksims Batrakovs
Maksims Batrakovs
Aizsargs30
50Ilja Basjko
Ilja  Basjko
Universāls31
55Teimurazs Leladze
Teimurazs Leladze
Universāls30
86Rihards Bogdanovs
Rihards Bogdanovs
Universāls32
87Andrejs Ņikitins
Andrejs Ņikitins
Universāls31

Kopā iesisti vārti: 0   |   Vidējais komandas vecums: 32.8


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com9.jan
7.jan
5.dec
21.okt
2.jan
4.dec
26.dec
20.nov
7.nov
12.dec
31.okt
11.jan
10:0
10.dec
21.nov
3.nov
14.nov
8.nov
3100%10:0
2.EUROLOGI / GiftPrint.LV 7.jan
9.jan
19.nov
13.jan
29.okt
11.dec
26.nov
13.nov
17.dec
21.nov
3.dec
21.dec
5.nov
22.okt
12.nov
25.nov
10.dec
3.jan
00%0:0
3.FK Stopiņi / LAS21.okt
5.dec
13.jan
19.nov
13.dec
23.okt
16.dec
6.nov
4.nov
31.okt
11.nov
23.nov
28.okt
7:1
2.dec
17.nov
6.jan
20.dec
3100%7:1
4.RegVardy / Anzāģe4.dec
2.jan
11.dec
29.okt
23.okt
13.dec
15.jan
18.dec
8.jan
14.nov
13.nov
30.nov
6.nov
19.nov
27.nov
22.dec
20.nov
10.jan
00%0:0
5.FK Kadaga20.nov
26.dec
13.nov
26.nov
6.nov
16.dec
18.dec
15.jan
23.okt
9.jan
8.jan
26.okt
4.dec
3.dec
11.dec
9.dec
27.nov
22.nov
00%0:0
6.FK Rīnūži / Grifs AG12.dec
7.nov
21.nov
17.dec
31.okt
4.nov
14.nov
8.jan
9.jan
23.okt
24.okt
5:6
28.nov
12.nov
19.dec
28.okt
5.dec
6.dec
00%5:6
7.USB11.jan
31.okt
21.dec
3.dec
23.nov
11.nov
30.nov
13.nov
26.okt
8.jan
6:5
24.okt
4.jan
26.nov
7.dec
16.dec
2.nov
13.dec
3100%6:5
8.LJA10.dec
0:10
22.okt
5.nov
1:7
28.okt
19.nov
6.nov
3.dec
4.dec
12.nov
28.nov
26.nov
4.jan
7.jan
6.jan
17.dec
15.nov
00%1:17
9.Evolution Latvia3.nov
21.nov
25.nov
12.nov
17.nov
2.dec
22.dec
27.nov
9.dec
11.dec
28.okt
19.dec
16.dec
7.dec
6.jan
7.jan
10.nov
29.nov
00%0:0
10.Ropaži8.nov
14.nov
3.jan
10.dec
20.dec
6.jan
10.jan
20.nov
22.nov
27.nov
6.dec
5.dec
13.dec
2.nov
15.nov
17.dec
29.nov
10.nov
00%0:0
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
22.oktobrī
LJA - EUROLOGI / GiftPrint.LV Āgenskalna iela 21, Rīgas valsts vācu ģimnāzija
Protokols
pirmdien 20:10
29.oktobrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - RegVardy / Anzāģe Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
pirmdien 20:10
5.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - LJA Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
pirmdien 20:10
12.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Evolution Latvia Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
otrdien 19:45
13.novembrī
FK Kadaga - EUROLOGI / GiftPrint.LV Krustabaznīcas 9, NBS
Protokols
pirmdien 20:10
19.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Stopiņi / LAS Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
trešdien 22:00
21.novembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - EUROLOGI / GiftPrint.LV Detlava Brantkalna iela 5, Purvciema vsk.
Protokols
svētdien 18:20
25.novembrī
Evolution Latvia - EUROLOGI / GiftPrint.LV Lomonosova 1, TSI
Protokols
pirmdien 20:10
26.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Kadaga Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
pirmdien 20:10
3.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - USB Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
pirmdien 20:10
10.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Ropaži Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
otrdien 21:15
11.decembrī
RegVardy / Anzāģe - EUROLOGI / GiftPrint.LV K.Valdemāra 65, 49.vsk.
Protokols
pirmdien 20:10
17.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Rīnūži / Grifs AG Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
piektdien 20:50
21.decembrī
USB - EUROLOGI / GiftPrint.LV Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
ceturtdien 20:40
3.janvārī
Ropaži - EUROLOGI / GiftPrint.LV Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
pirmdien 20:10
7.janvārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Bettend.com Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
trešdien 19:50
9.janvārī
Bettend.com - EUROLOGI / GiftPrint.LV Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
svētdien 19:50
13.janvārī
FK Stopiņi / LAS - EUROLOGI / GiftPrint.LV Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin