Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 11.decembrī Kopējais spēļu skaits: 181 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 1302
EUROLOGI / GiftPrint.LV
Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
 
 
   

EUROLOGI – labākie logi Jums!
GiftPrint.LV – druka uz sporta formām, druka uz keramikas, krūzēm, telefonu vāciņiem, biznesa dāvanas, suvenīri ar druku un prezentreklāma. Labākās cenas! Kvalitāte.
Футбольный клуб EUROLOGI/GiftPrint.LV динамично развивается, демонстрируя прекрасную игру. У нас несколько команд в разных лигах, и мы приветствуем желающих присоединиться к нам.
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Romāns Bogomolovs
Romāns Bogomolovs
Vārtsargs41
2Pāvels Patļins
Pāvels Patļins
Vārtsargs38
3Nils Idžons
Nils Idžons
22Universāls31
7Andrejs Bakradze
Andrejs Bakradze
Uzbrucējs26
7Mykola Maletych
Mykola Maletych
11Universāls25
8Arturs Jefremenkovs
Arturs Jefremenkovs
Universāls32
9Aleksandrs Utkins
Aleksandrs Utkins
Aizsargs32
10Leonids Barščevskis
Leonids Barščevskis
Universāls47
11Igors Tihomirovs
Igors Tihomirovs
Universāls42
11Valerijs Borhovs
Valerijs Borhovs
Universāls30
12Roberts Leladze
Roberts Leladze
7Universāls20
13Edgars Neverovskis
Edgars Neverovskis
Universāls28
15Maksims Batrakovs
Maksims Batrakovs
1Aizsargs30
17Vagabs Kasumovs
Vagabs Kasumovs
22Aizsargs27
18Artjoms Morozovs
Artjoms Morozovs
1Universāls19
21Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs
Universāls35
23Deniss Kravcovs
Deniss Kravcovs
2Universāls37
24Igors Davidenko
Igors Davidenko
Universāls42
28Iļja Borisovs
Iļja Borisovs
Universāls21
30Ervīns Maksudovs
Ervīns Maksudovs
21Universāls25
31Jevģēnijs Solovjovs
Jevģēnijs Solovjovs
Vārtsargs39
50Ilja Basjko
Ilja  Basjko
11Universāls32
55Teimurazs Leladze
Teimurazs Leladze
Universāls31
69Rihards Bogdanovs
Rihards Bogdanovs
Universāls32
87Daniels Lukjanovs
Daniels Lukjanovs
3Universāls22

Kopā iesisti vārti: 20   |   Vidējais komandas vecums: 31.4


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com4:4
12.dec
27.dec
2:1
2.jan
5:0
10:1
11.jan
10:0
4:1
2:7
3:0
7:2
11:1
9.jan
7.jan
6:2
8:5
3186%72:24
2.FK Rīnūži / Grifs AG12.dec
4:4
9.jan
4:3
5:1
8.jan
6:1
5:6
2:4
4:1
3:1
4:2
19.dec
8:4
2:1
17.dec
3:4
7:3
2872%57:35
3.FK Kadaga1:2
27.dec
3:4
9.jan
18.dec
15.jan
8.jan
1:5
1:2
2:1
3:1
16.dec
6:4
6:0
2:2
4:0
5:1
13:1
2261%47:23
4.RegVardy / Anzāģe0:5
2.jan
8.jan
1:5
15.jan
18.dec
3:1
6:7
2:1
1:1
3:1
13.dec
0:1
22.dec
2:2
3:2
4:2
10.jan
1752%25:28
5.USB11.jan
1:10
6:5
1:6
5:1
8.jan
7:6
1:3
4.jan
1:3
3:3
2:4
3:3
16.dec
21.dec
4:1
7:6
13.dec
1747%41:51
6.LJA1:4
0:10
1:4
4:2
1:2
2:1
1:1
1:2
3:1
4.jan
1:7
3:1
7.jan
6.jan
3:3
4:2
17.dec
3:5
1740%28:45
7.FK Stopiņi / LAS0:3
7:2
2:4
1:3
16.dec
1:3
13.dec
1:3
4:2
3:3
1:3
7:1
1:0
4:2
13.jan
1:3
6.jan
20.dec
1641%33:32
8.Evolution Latvia1:11
2:7
4:8
19.dec
0:6
4:6
22.dec
1:0
16.dec
3:3
6.jan
7.jan
2:4
0:1
5:0
2:1
7:3
5:5
1436%36:55
9.EUROLOGI / GiftPrint.LV 7.jan
9.jan
17.dec
1:2
0:4
2:2
2:3
2:2
1:4
21.dec
2:4
3:3
3:1
13.jan
1:2
0:5
4:1
3.jan
925%21:33
10.FK Reinards / Ropaži5:8
2:6
3:7
4:3
1:13
1:5
10.jan
2:4
13.dec
6:7
5:3
17.dec
20.dec
6.jan
5:5
3:7
3.jan
1:4
719%38:72
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
22.oktobrī
LJA - EUROLOGI / GiftPrint.LV 3:3
Protokols
pirmdien 20:10
29.oktobrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - RegVardy / Anzāģe 2:3
Protokols
pirmdien 20:10
5.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - LJA 2:4
Protokols
pirmdien 20:10
12.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Evolution Latvia 1:2
Protokols
otrdien 19:45
13.novembrī
FK Kadaga - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:10
19.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Stopiņi / LAS 3:1
Protokols
trešdien 22:00
21.novembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:1
Protokols
svētdien 18:20
25.novembrī
Evolution Latvia - EUROLOGI / GiftPrint.LV 5:0
Protokols
pirmdien 20:10
26.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Kadaga 0:4
Protokols
pirmdien 20:10
3.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - USB 1:4
Protokols
pirmdien 20:10
10.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Reinards / Ropaži 4:1
Protokols
otrdien 21:15
11.decembrī
RegVardy / Anzāģe - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:2
Protokols
pirmdien 20:10
17.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Rīnūži / Grifs AG Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
piektdien 20:50
21.decembrī
USB - EUROLOGI / GiftPrint.LV Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
ceturtdien 20:40
3.janvārī
FK Reinards / Ropaži - EUROLOGI / GiftPrint.LV Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
pirmdien 20:10
7.janvārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Bettend.com Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
trešdien 19:50
9.janvārī
Bettend.com - EUROLOGI / GiftPrint.LV Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
svētdien 19:50
13.janvārī
FK Stopiņi / LAS - EUROLOGI / GiftPrint.LV Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin