Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
LJA
Āgenskalna iela 21, Rīgas valsts vācu ģimnāzija
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
2Džordžs Viļčinskis
Džordžs Viļčinskis
1051Uzbrucējs25
3Leons Mednis
Leons Mednis
8Universāls40
5Maksims Vasiļjevs
Maksims Vasiļjevs
Universāls25
5Vjačeslavs Kirjakovs
Vjačeslavs Kirjakovs
3Universāls19
5Konstantins Smirnovs
Konstantins Smirnovs
41Aizsargs36
7Igors Šķirjatovs
Igors Šķirjatovs
6Aizsargs28
7Vadims Kužovniks
Vadims Kužovniks
Universāls26
8Aleksandrs Malkovs
Aleksandrs Malkovs
1Universāls44
9Daniels Kapkovs
Daniels Kapkovs
101Uzbrucējs19
10Oļegs Voroņins
Oļegs Voroņins
1Aizsargs43
11Roberts Grapels
Roberts Grapels
11Universāls27
30Jaroslavs Zarecovs
Jaroslavs Zarecovs
11Universāls28
77Sergejs Vorobjovs
Sergejs Vorobjovs
Universāls21
77Murads Inautovs
Murads Inautovs
10Universāls34
88Sergejs Domņins
Sergejs Domņins
2Aizsargs41
88Artjoms Vorobjovs
Artjoms Vorobjovs
1Universāls19
99Jevģenijs Vasjukovs
Jevģenijs Vasjukovs
Aizsargs44
99Nils Girs
Nils Girs
Universāls28
100Justins Ievītis
Justins Ievītis
11Vārtsargs29
101Artjoms Kovaļevskis
Artjoms Kovaļevskis
Vārtsargs18

Kopā iesisti vārti: 58   |   Vidējais komandas vecums: 29.7


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com4:4
3:7
10:1
4:5
7:5
2:1
2:7
3:0
7:2
11:1
8:2
5:0
10:0
4:1
6:2
8:5
18:9
5:4
4380%117:56
2.FK Rīnūži / Grifs AG7:3
4:4
6:1
5:6
3:3
4:3
3:1
4:2
8:1
8:4
5:1
2:2
2:4
4:1
3:4
7:3
2:1
1:1
3769%78:45
3.USB5:4
1:10
6:5
1:6
5:1
7:3
3:3
2:4
3:3
7:8
7:6
1:3
7:4
1:3
7:6
6:3
5:0
4:1
3259%78:73
4.FK Kadaga1:2
5:7
3:4
3:3
3:7
1:5
3:1
4:2
6:4
6:0
3:2
3:2
1:2
2:1
5:1
13:1
2:2
4:0
3259%68:46
5.FK Stopiņi / LAS0:3
7:2
2:4
1:3
4:2
3:3
2:4
1:3
1:0
4:2
3:4
1:3
1:3
7:1
4:3
6:5
2:0
1:3
2546%50:48
6.Evolution Latvia1:11
2:7
4:8
1:8
8:7
3:3
0:6
4:6
2:4
0:1
1:1
1:0
10:7
6:4
7:3
5:5
5:0
2:1
2444%62:82
7.RegVardy / Anzāģe0:5
2:8
2:2
1:5
3:1
6:7
2:3
2:3
3:1
4:3
0:1
1:1
2:1
1:1
4:2
4:6
2:2
3:2
2241%42:54
8.LJA1:4
0:10
1:4
4:2
3:1
4:7
1:2
2:1
1:7
3:1
4:6
7:10
1:1
1:2
2:3
3:5
3:3
4:2
1731%45:71
9.FK Reinards / Ropaži5:8
2:6
3:7
4:3
3:6
6:7
1:13
1:5
5:6
3:4
5:5
3:7
6:4
2:4
5:3
3:2
6:2
1:4
1630%64:96
10.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:5
9:18
1:1
1:2
1:4
0:5
0:4
2:2
3:1
0:2
1:2
0:5
2:3
2:2
2:4
3:3
4:1
2:6
1019%37:70
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
15.oktobrī
LJA - FK Stopiņi / LAS 1:7
Protokols
trešdien 19:50
17.oktobrī
Bettend.com - LJA 10:0
Protokols
pirmdien 20:45
22.oktobrī
LJA - EUROLOGI / GiftPrint.LV 3:3
Protokols
svētdien 19:50
28.oktobrī
FK Stopiņi / LAS - LJA 1:3
Protokols
pirmdien 20:10
5.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - LJA 2:4
Protokols
otrdien 21:15
6.novembrī
RegVardy / Anzāģe - LJA 2:1
Protokols
pirmdien 20:45
12.novembrī
LJA - FK Rīnūži / Grifs AG 1:4
Protokols
ceturtdien 20:50
15.novembrī
FK Reinards / Ropaži - LJA 5:3
Protokols
pirmdien 20:45
19.novembrī
LJA - RegVardy / Anzāģe 1:1
Protokols
pirmdien 20:45
26.novembrī
LJA - USB 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 22:00
28.novembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - LJA 2:4
Protokols
pirmdien 20:45
3.decembrī
LJA - FK Kadaga 1:2
Protokols
otrdien 19:45
4.decembrī
FK Kadaga - LJA 1:2
Protokols
pirmdien 20:45
10.decembrī
LJA - Bettend.com 1:4
Protokols
pirmdien 20:45
17.decembrī
LJA - FK Reinards / Ropaži 2:3
Protokols
piektdien 20:50
4.janvārī
USB - LJA 7:4
Protokols
svētdien 18:20
6.janvārī
Evolution Latvia - LJA 10:7
Protokols
pirmdien 20:45
7.janvārī
LJA - Evolution Latvia 4:6
Protokols
2. Izaicinājuma līga
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Reinards / Ropaži11:3
7:4
5.mar
1.mar
5:3
3:2
21.feb
6:3
7.mar
3:2
18100%35:17
2.Baldone4:7
3:11
4:2
22.feb
1.mar
2:7
24.feb
3:3
7:4
2:5
733%25:39
3.LSPA1.mar
5.mar
22.feb
2:4
1:4
2:4
0:3
1:0
3:3
4:3
733%13:21
4.LJA2:3
3:5
7:2
1.mar
4:2
4:1
4.mar
23.feb
3:1
19.feb
1267%23:14
5.Līgatne / Zeit3:6
21.feb
3:3
24.feb
0:1
3:0
23.feb
4.mar
2.mar
26.feb
433%9:10
6.FK Reinards / Ropaži 22:3
7.mar
5:2
4:7
3:4
3:3
19.feb
1:3
26.feb
2.mar
422%18:22
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
28.janvārī
LJA - LSPA 4:2
Protokols
piektdien 21:15
8.februārī
LSPA - LJA 1:4 (Foto)
Protokols
pirmdien 20:45
11.februārī
LJA - Baldone 7:2
Protokols
pirmdien 20:45
18.februārī
LJA - FK Reinards / Ropaži 2 3:1
Protokols
otrdien 20:40
19.februārī
FK Reinards / Ropaži 2 - LJA Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
sestdien 17:00
23.februārī
Līgatne / Zeit - LJA Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
piektdien 20:20
1.marta
Baldone - LJA Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
Protokols
pirmdien 20:45
4.marta
LJA - Līgatne / Zeit Āgenskalna iela 21, Rīgas valsts vācu ģimnāzija
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin