Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
LJA
Āgenskalna iela 21, Rīgas valsts vācu ģimnāzija
 
 
   
 
 
   

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
2Džordžs Viļčinskis
Džordžs Viļčinskis
1361Uzbrucējs27
3Leons Mednis
Leons Mednis
10Universāls42
5Maksims Vasiļjevs
Maksims Vasiļjevs
1Universāls26
5Vjačeslavs Kirjakovs
Vjačeslavs Kirjakovs
6Universāls21
5Konstantins Smirnovs
Konstantins Smirnovs
61Aizsargs38
7Igors Šķirjatovs
Igors Šķirjatovs
9Aizsargs30
7Vadims Kužovniks
Vadims Kužovniks
Universāls28
8Aleksandrs Malkovs
Aleksandrs Malkovs
2Universāls46
9Daniels Kapkovs
Daniels Kapkovs
101Uzbrucējs21
10Oļegs Voroņins
Oļegs Voroņins
1Aizsargs45
11Roberts Grapels
Roberts Grapels
31Universāls28
30Jaroslavs Zarecovs
Jaroslavs Zarecovs
11Universāls30
77Sergejs Vorobjovs
Sergejs Vorobjovs
Universāls23
77Murads Inautovs
Murads Inautovs
11Universāls36
88Sergejs Domņins
Sergejs Domņins
5Aizsargs43
88Artjoms Vorobjovs
Artjoms Vorobjovs
1Universāls21
99Jevģenijs Vasjukovs
Jevģenijs Vasjukovs
Aizsargs46
99Nils Girs
Nils Girs
Universāls30
100Justins Ievītis
Justins Ievītis
11Vārtsargs31
101Artjoms Kovaļevskis
Artjoms Kovaļevskis
Vārtsargs20

Kopā iesisti vārti: 79   |   Vidējais komandas vecums: 31.6


C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com4:4
3:7
10:1
4:5
7:5
2:1
2:7
3:0
7:2
11:1
8:2
5:0
10:0
4:1
6:2
8:5
18:9
5:4
4380%117:56
2.FK Rīnūži / Grifs AG7:3
4:4
6:1
5:6
3:3
4:3
3:1
4:2
8:1
8:4
5:1
2:2
2:4
4:1
3:4
7:3
2:1
1:1
3769%78:45
3.USB5:4
1:10
6:5
1:6
5:1
7:3
3:3
2:4
3:3
7:8
7:6
1:3
7:4
1:3
7:6
6:3
5:0
4:1
3259%78:73
4.FK Kadaga1:2
5:7
3:4
3:3
3:7
1:5
3:1
4:2
6:4
6:0
3:2
3:2
1:2
2:1
5:1
13:1
2:2
4:0
3259%68:46
5.FK Stopiņi / LAS0:3
7:2
2:4
1:3
4:2
3:3
2:4
1:3
1:0
4:2
3:4
1:3
1:3
7:1
4:3
6:5
2:0
1:3
2546%50:48
6.Evolution Latvia1:11
2:7
4:8
1:8
8:7
3:3
0:6
4:6
2:4
0:1
1:1
1:0
10:7
6:4
7:3
5:5
5:0
2:1
2444%62:82
7.RegVardy / Anzāģe0:5
2:8
2:2
1:5
3:1
6:7
2:3
2:3
3:1
4:3
0:1
1:1
2:1
1:1
4:2
4:6
2:2
3:2
2241%42:54
8.LJA1:4
0:10
1:4
4:2
3:1
4:7
1:2
2:1
1:7
3:1
4:6
7:10
1:1
1:2
2:3
3:5
3:3
4:2
1731%45:71
9.FK Reinards / Ropaži5:8
2:6
3:7
4:3
3:6
6:7
1:13
1:5
5:6
3:4
5:5
3:7
6:4
2:4
5:3
3:2
6:2
1:4
1630%64:96
10.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:5
9:18
1:1
1:2
1:4
0:5
0:4
2:2
3:1
0:2
1:2
0:5
2:3
2:2
2:4
3:3
4:1
2:6
1019%37:70
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
15.oktobrī
LJA - FK Stopiņi / LAS 1:7
Protokols
trešdien 19:50
17.oktobrī
Bettend.com - LJA 10:0
Protokols
pirmdien 20:45
22.oktobrī
LJA - EUROLOGI / GiftPrint.LV 3:3
Protokols
svētdien 19:50
28.oktobrī
FK Stopiņi / LAS - LJA 1:3
Protokols
pirmdien 20:10
5.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - LJA 2:4
Protokols
otrdien 21:15
6.novembrī
RegVardy / Anzāģe - LJA 2:1
Protokols
pirmdien 20:45
12.novembrī
LJA - FK Rīnūži / Grifs AG 1:4
Protokols
ceturtdien 20:50
15.novembrī
FK Reinards / Ropaži - LJA 5:3
Protokols
pirmdien 20:45
19.novembrī
LJA - RegVardy / Anzāģe 1:1
Protokols
pirmdien 20:45
26.novembrī
LJA - USB 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 22:00
28.novembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - LJA 2:4
Protokols
pirmdien 20:45
3.decembrī
LJA - FK Kadaga 1:2
Protokols
otrdien 19:45
4.decembrī
FK Kadaga - LJA 1:2
Protokols
pirmdien 20:45
10.decembrī
LJA - Bettend.com 1:4
Protokols
pirmdien 20:45
17.decembrī
LJA - FK Reinards / Ropaži 2:3
Protokols
piektdien 20:50
4.janvārī
USB - LJA 7:4
Protokols
svētdien 18:20
6.janvārī
Evolution Latvia - LJA 10:7
Protokols
pirmdien 20:45
7.janvārī
LJA - Evolution Latvia 4:6
Protokols
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Reinards / Ropaži5:3
3:2
6:14
6:3
12:4
3:2
6:2
6:3
11:3
7:4
2790%65:40
2.LJA2:3
3:5
4:2
4:1
3:1
6:0
10:2
3:0
7:2
3:2
2480%45:18
3.LSPA3:6
14:6
1:4
2:4
3:3
4:3
0:3
1:0
5:3
2:4
1343%35:36
4.FK Reinards / Ropaži 22:3
4:12
0:6
1:3
3:4
3:3
5:2
4:3
5:2
4:7
1033%31:45
5.Līgatne / Zeit3:6
2:6
0:3
2:10
0:1
3:0
3:4
2:5
3:3
10:3
723%28:41
6.Baldone4:7
3:11
2:3
2:7
4:2
3:5
7:4
2:5
3:10
3:3
723%33:57
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
28.janvārī
LJA - LSPA 4:2
Protokols
piektdien 21:15
8.februārī
LSPA - LJA 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:45
11.februārī
LJA - Baldone 7:2
Protokols
pirmdien 20:45
18.februārī
LJA - FK Reinards / Ropaži 2 3:1
Protokols
otrdien 20:40
19.februārī
FK Reinards / Ropaži 2 - LJA 0:6
Protokols
sestdien 17:00
23.februārī
Līgatne / Zeit - LJA 0:3
Protokols
piektdien 20:20
1.marta
Baldone - LJA 2:3
Protokols
pirmdien 20:45
4.marta
LJA - Līgatne / Zeit 10:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin