Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 21.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 7 (ieplānotas: 245) Kopā iesisti vārti: 56
Līgatne / Zeit
Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Ričards Plakanis
Ričards Plakanis
Vārtsargs20
1Andris Ūpis
Andris Ūpis
Vārtsargs32
2Andris Akmens
Andris Akmens
Aizsargs22
3Guntis Boguļko
Guntis Boguļko
Aizsargs29
4Elvijs Vanags
Elvijs Vanags
1Aizsargs27
5Aigars Ozoliņš
Aigars Ozoliņš
Aizsargs24
6Arnis Ramulis
Arnis Ramulis
Aizsargs26
7Aivis Greblis
Aivis Greblis
Aizsargs32
8Elvijs Kokorevičs
Elvijs Kokorevičs
Universāls18
9Mārcis Malkausis
Mārcis Malkausis
Uzbrucējs21
10Jurģis Vaivads
Jurģis Vaivads
1Uzbrucējs30
11Oskars Īzaks
Oskars Īzaks
1Uzbrucējs23
12Jānis Raslavs
Jānis Raslavs
Universāls29
13Rihards Meisters
Rihards Meisters
Uzbrucējs26
14Gatis Greblis
Gatis Greblis
Aizsargs33
15Rinalds Vanags
Rinalds Vanags
Aizsargs25
17Elmārs Peļņa
Elmārs Peļņa
Uzbrucējs31

Kopā iesisti vārti: 1   |   Vidējais komandas vecums: 26.4


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.DSV5.dec
10.dec
12.dec
30.okt
31.okt
12.nov
19.dec
6.dec
7.nov
25.okt
21.nov
5.nov
14.nov
16.dec
28.nov
11.jan
9.jan
24.nov
00%0:0
2.Estoty / JOMA TEAM10.dec
5.dec
17.dec
27.nov
14.jan
25.okt
29.okt
3.jan
7.jan
1.nov
12.nov
4:6
19.nov
11.nov
3.dec
30.nov
5.nov
4:1
350%8:7
3.Industrial Steel Group30.okt
12.dec
27.nov
17.dec
8.jan
29.okt
6.nov
1:5
20.nov
10.jan
13.nov
3.dec
18.dec
4.nov
11.dec
23.nov
23.okt
1.dec
00%1:5
4.FK Zep12.nov
31.okt
25.okt
14.jan
29.okt
8.jan
10.dec
29.nov
17.dec
22.nov
3.jan
26.nov
8.nov
23.dec
19.nov
7.dec
3.dec
12.jan
00%0:0
5.NAPALM6.dec
19.dec
3.jan
29.okt
5:1
6.nov
29.nov
10.dec
15.nov
20.dec
27.dec
7.jan
10.jan
13.jan
1.nov
26.okt
22.nov
10.nov
3100%5:1
6.AVANTEX25.okt
7.nov
1.nov
7.jan
10.jan
20.nov
22.nov
17.dec
20.dec
15.nov
6.dec
10.dec
29.nov
2.dec
8.nov
4.jan
13.dec
27.okt
00%0:0
7.Rīgas Pašvaldības Policija5.nov
21.nov
6:4
12.nov
3.dec
13.nov
26.nov
3.jan
7.jan
27.dec
10.dec
6.dec
22.okt
25.nov
29.okt
14.dec
17.dec
8.dec
3100%6:4
8.FC PETROW STAR16.dec
14.nov
11.nov
19.nov
4.nov
18.dec
23.dec
8.nov
13.jan
10.jan
2.dec
29.nov
25.nov
22.okt
28.okt
21.dec
9.dec
5.jan
00%0:0
9.LSPA11.jan
28.nov
30.nov
3.dec
23.nov
11.dec
7.dec
19.nov
26.okt
1.nov
4.jan
8.nov
14.dec
29.okt
21.dec
28.okt
16.nov
3.nov
00%0:0
10.Līgatne / Zeit24.nov
9.jan
1:4
5.nov
1.dec
23.okt
12.jan
3.dec
10.nov
22.nov
27.okt
13.dec
8.dec
17.dec
5.jan
9.dec
3.nov
16.nov
00%1:4
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 17:00
20.oktobrī
Līgatne / Zeit - Estoty / JOMA TEAM 1:4
Protokols
otrdien 21:30
23.oktobrī
Industrial Steel Group - Līgatne / Zeit Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
sestdien 17:00
27.oktobrī
Līgatne / Zeit - AVANTEX Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
sestdien 17:00
3.novembrī
Līgatne / Zeit - LSPA Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
pirmdien 21:15
5.novembrī
Estoty / JOMA TEAM - Līgatne / Zeit Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
sestdien 17:00
10.novembrī
Līgatne / Zeit - NAPALM Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
piektdien 21:15
16.novembrī
LSPA - Līgatne / Zeit Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
ceturtdien 20:00
22.novembrī
NAPALM - Līgatne / Zeit Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
sestdien 17:00
24.novembrī
Līgatne / Zeit - DSV Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
sestdien 17:00
1.decembrī
Līgatne / Zeit - Industrial Steel Group Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
pirmdien 21:40
3.decembrī
FK Zep - Līgatne / Zeit Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
sestdien 17:00
8.decembrī
Līgatne / Zeit - Rīgas Pašvaldības Policija Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
svētdien 20:30
9.decembrī
FC PETROW STAR - Līgatne / Zeit Grebenščikova iela 1, Diagnostikas centrs
Protokols
ceturtdien 20:35
13.decembrī
AVANTEX - Līgatne / Zeit Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
pirmdien 18:40
17.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Līgatne / Zeit Klijānu 4, IeM veselības un sporta centrs
Protokols
sestdien 17:00
5.janvārī
Līgatne / Zeit - FC PETROW STAR Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
trešdien 21:20
9.janvārī
DSV - Līgatne / Zeit Visvalža 9, 15.vsk
Protokols
sestdien 17:00
12.janvārī
Līgatne / Zeit - FK Zep Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin