Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
Līgatne / Zeit
Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
 
 
   

Laimīgā zeme Līgatne! Brauciet ciemos! Zeit/tīklu parks, Līgatnes dabas takas, Līgatnes klintis, Slepanais bunkurs Būsiet gaidītii, Līgatnē!
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Oskars Kolesnikovs
Oskars Kolesnikovs
Universāls30
1Andris Ūpis
Andris Ūpis
Vārtsargs32
3Guntis Boguļko
Guntis Boguļko
42Aizsargs29
4Elvijs Vanags
Elvijs Vanags
51Aizsargs27
5Aigars Ozoliņš
Aigars Ozoliņš
22Aizsargs24
6Arnis Ramulis
Arnis Ramulis
51Aizsargs27
7Aivis Greblis
Aivis Greblis
21Aizsargs32
8Jānis Raslavs
Jānis Raslavs
3Universāls30
9Mārcis Malkausis
Mārcis Malkausis
1Uzbrucējs22
9Elvijs Kokorevičs
Elvijs Kokorevičs
Universāls18
10Jurģis Vaivads
Jurģis Vaivads
12Uzbrucējs30
10Rihards Meisters
Rihards Meisters
Uzbrucējs26
11Oskars Īzaks
Oskars Īzaks
224Uzbrucējs23
12Andris Akmens
Andris Akmens
11Aizsargs22
14Gatis Greblis
Gatis Greblis
Aizsargs33
15Rinalds Vanags
Rinalds Vanags
Aizsargs25
22Elmārs Peļņa
Elmārs Peļņa
6Uzbrucējs31
47Ričards Plakanis
Ričards Plakanis
1Vārtsargs20
88Kaspars Malojlo
Kaspars Malojlo
21Uzbrucējs28

Kopā iesisti vārti: 53   |   Vidējais komandas vecums: 26.8


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.DSV3:2
1:1
6:4
7:2
4:2
5:4
7:1
4:4
1:3
4:4
7:1
11:3
6:2
8:0
8:4
5:3
9:0
9:3
4583%105:43
2.NAPALM1:1
2:3
6:2
0:5
3:1
4:2
5:1
4:1
4:4
1:1
6:2
4:3
4:2
5:4
8:3
2:0
14:3
6:1
4278%79:39
3.FK Zep / Forevers2:7
4:6
5:0
2:6
1:4
6:3
4:0
3:3
3:2
11:6
6:2
3:2
3:1
3:2
4:2
8:0
3:1
4:4
3870%75:51
4.Rīgas Pašvaldības Policija4:5
2:4
2:4
1:3
3:6
4:1
7:2
7:3
6:4
4:4
8:1
4:2
4:2
2:5
6:2
4:3
7:2
5:1
3463%80:54
5.Industrial Steel Group4:4
1:7
1:4
1:5
3:3
0:4
3:7
2:7
5:4
9:6
2:2
3:2
3:2
3:5
6:0
4:3
2:2
4:1
2546%56:68
6.Estoty / JOMA TEAM4:4
3:1
1:1
4:4
6:11
2:3
4:4
4:6
6:9
4:5
4:10
7:4
6:2
3:6
10:1
4:1
8:2
7:1
2546%87:75
7.AVANTEX3:11
1:7
3:4
2:6
2:3
2:6
2:4
1:8
2:3
2:2
4:7
10:4
6:4
2:1
8:4
1:5
4:3
3:3
1731%58:85
8.LSPA0:8
2:6
4:5
2:4
2:3
1:3
5:2
2:4
5:3
2:3
6:3
2:6
1:2
4:6
0:3
1:0
1:3
2:2
1324%42:66
9.Līgatne / Zeit3:5
4:8
0:2
3:8
0:8
2:4
3:4
2:6
3:4
0:6
1:4
1:10
5:1
4:8
0:1
3:0
5:1
8:1
1222%47:81
10.FC PETROW STAR3:9
0:9
1:6
3:14
4:4
1:3
1:5
2:7
1:4
2:2
1:7
2:8
3:3
3:4
2:2
3:1
1:8
1:5
713%34:101
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 17:00
20.oktobrī
Līgatne / Zeit - Estoty / JOMA TEAM 1:4
Protokols
otrdien 21:30
23.oktobrī
Industrial Steel Group - Līgatne / Zeit 6:0
Protokols
sestdien 17:00
27.oktobrī
Līgatne / Zeit - AVANTEX 5:1
Protokols
sestdien 17:00
3.novembrī
Līgatne / Zeit - LSPA 0:1
Protokols
pirmdien 21:15
5.novembrī
Estoty / JOMA TEAM - Līgatne / Zeit 10:1
Protokols
sestdien 17:00
10.novembrī
Līgatne / Zeit - NAPALM 0:2
Protokols
piektdien 21:15
16.novembrī
LSPA - Līgatne / Zeit 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
22.novembrī
NAPALM - Līgatne / Zeit 8:3
Protokols
sestdien 17:00
24.novembrī
Līgatne / Zeit - DSV 3:5
Protokols
sestdien 17:00
1.decembrī
Līgatne / Zeit - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
pirmdien 21:40
3.decembrī
FK Zep / Forevers - Līgatne / Zeit 4:2
Protokols
piektdien 20:30
7.decembrī
FC PETROW STAR - Līgatne / Zeit 1:8
Protokols
ceturtdien 20:35
13.decembrī
AVANTEX - Līgatne / Zeit 8:4
Protokols
sestdien 17:00
15.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Līgatne / Zeit 6:2
Protokols
sestdien 17:00
22.decembrī
Līgatne / Zeit - Rīgas Pašvaldības Policija 3:4
Protokols
sestdien 17:30
5.janvārī
Līgatne / Zeit - FC PETROW STAR 5:1
Protokols
sestdien 17:00
12.janvārī
Līgatne / Zeit - FK Zep / Forevers 0:8
Protokols
trešdien 21:20
16.janvārī
DSV - Līgatne / Zeit 8:4
Protokols
2. Izaicinājuma līga
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Reinards / Ropaži11:3
7:4
5.mar
1.mar
5:3
3:2
21.feb
6:3
7.mar
3:2
18100%35:17
2.Baldone4:7
3:11
4:2
22.feb
1.mar
2:7
24.feb
3:3
7:4
2:5
733%25:39
3.LSPA1.mar
5.mar
22.feb
2:4
1:4
2:4
0:3
1:0
3:3
4:3
733%13:21
4.LJA2:3
3:5
7:2
1.mar
4:2
4:1
4.mar
23.feb
3:1
19.feb
1267%23:14
5.Līgatne / Zeit3:6
21.feb
3:3
24.feb
0:1
3:0
23.feb
4.mar
2.mar
26.feb
433%9:10
6.FK Reinards / Ropaži 22:3
7.mar
5:2
4:7
3:4
3:3
19.feb
1:3
26.feb
2.mar
422%18:22
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 17:00
26.janvārī
Līgatne / Zeit - Baldone 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 17:00
2.februārī
Līgatne / Zeit - FK Reinards / Ropaži 3:6
Protokols
ceturtdien 20:40
21.februārī
FK Reinards / Ropaži - Līgatne / Zeit Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
sestdien 17:00
23.februārī
Līgatne / Zeit - LJA Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
svētdien 16:00
24.februārī
Baldone - Līgatne / Zeit Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
Protokols
otrdien 20:40
26.februārī
FK Reinards / Ropaži 2 - Līgatne / Zeit Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
sestdien 17:00
2.marta
Līgatne / Zeit - FK Reinards / Ropaži 2 Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
pirmdien 20:45
4.marta
LJA - Līgatne / Zeit Āgenskalna iela 21, Rīgas valsts vācu ģimnāzija
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin