Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 398 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
RegVardy / Anzāģe
K.Valdemāra 65, 49.vsk.
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
2Agris Melderis
Agris Melderis
6Universāls31
3Jānis Kronbergs
Jānis Kronbergs
Universāls30
4Kaspars Auželis
Kaspars Auželis
7Universāls38
5Raivis Miezītis
Raivis Miezītis
Universāls35
7Artis Dzenis
Artis Dzenis
Universāls34
8Aleksandrs Šihmans
Aleksandrs Šihmans
11Universāls32
9Eduards Žuravļovs
Eduards Žuravļovs
2Universāls31
10Juris Sebris
Juris Sebris
Universāls34
11Kristaps Dzenis
Kristaps Dzenis
1Universāls37
13Kārlis Andersons
Kārlis Andersons
81Universāls37
14Zigmārs Lācis
Zigmārs Lācis
5Universāls35
16Kaspars Dreimanis
Kaspars Dreimanis
Universāls35
17Einārs Freimanis
Einārs Freimanis
3Universāls31
21Jānis Pizičs
Jānis Pizičs
2Universāls34
22Ēriks Lebedoks
Ēriks Lebedoks
121Universāls33
23Reinis Vaivars
Reinis Vaivars
51Universāls35
52Mikus Gerliņš
Mikus Gerliņš
Universāls35
77Oskars Enģelis
Oskars Enģelis
12Universāls30
79Gvido Ķikāns
Gvido Ķikāns
Vārtsargs40
82Gatis Lagzdiņš
Gatis Lagzdiņš
8Universāls36
85Arturs Pozņaks
Arturs Pozņaks
74Universāls34

Kopā iesisti vārti: 67   |   Vidējais komandas vecums: 34.1


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com4:4
3:7
10:1
4:5
7:5
2:1
2:7
3:0
7:2
11:1
8:2
5:0
10:0
4:1
6:2
8:5
18:9
5:4
4380%117:56
2.FK Rīnūži / Grifs AG7:3
4:4
6:1
5:6
3:3
4:3
3:1
4:2
8:1
8:4
5:1
2:2
2:4
4:1
3:4
7:3
2:1
1:1
3769%78:45
3.USB5:4
1:10
6:5
1:6
5:1
7:3
3:3
2:4
3:3
7:8
7:6
1:3
7:4
1:3
7:6
6:3
5:0
4:1
3259%78:73
4.FK Kadaga1:2
5:7
3:4
3:3
3:7
1:5
3:1
4:2
6:4
6:0
3:2
3:2
1:2
2:1
5:1
13:1
2:2
4:0
3259%68:46
5.FK Stopiņi / LAS0:3
7:2
2:4
1:3
4:2
3:3
2:4
1:3
1:0
4:2
3:4
1:3
1:3
7:1
4:3
6:5
2:0
1:3
2546%50:48
6.Evolution Latvia1:11
2:7
4:8
1:8
8:7
3:3
0:6
4:6
2:4
0:1
1:1
1:0
10:7
6:4
7:3
5:5
5:0
2:1
2444%62:82
7.RegVardy / Anzāģe0:5
2:8
2:2
1:5
3:1
6:7
2:3
2:3
3:1
4:3
0:1
1:1
2:1
1:1
4:2
4:6
2:2
3:2
2241%42:54
8.LJA1:4
0:10
1:4
4:2
3:1
4:7
1:2
2:1
1:7
3:1
4:6
7:10
1:1
1:2
2:3
3:5
3:3
4:2
1731%45:71
9.FK Reinards / Ropaži5:8
2:6
3:7
4:3
3:6
6:7
1:13
1:5
5:6
3:4
5:5
3:7
6:4
2:4
5:3
3:2
6:2
1:4
1630%64:96
10.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:5
9:18
1:1
1:2
1:4
0:5
0:4
2:2
3:1
0:2
1:2
0:5
2:3
2:2
2:4
3:3
4:1
2:6
1019%37:70
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:15
23.oktobrī
RegVardy / Anzāģe - FK Stopiņi / LAS 3:1
Protokols
pirmdien 20:10
29.oktobrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - RegVardy / Anzāģe 2:3
Protokols
otrdien 21:15
6.novembrī
RegVardy / Anzāģe - LJA 2:1
Protokols
otrdien 21:15
13.novembrī
RegVardy / Anzāģe - USB 3:1
Protokols
trešdien 22:00
14.novembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - RegVardy / Anzāģe 5:1
Protokols
pirmdien 20:45
19.novembrī
LJA - RegVardy / Anzāģe 1:1
Protokols
otrdien 21:15
20.novembrī
RegVardy / Anzāģe - FK Reinards / Ropaži 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:15
27.novembrī
RegVardy / Anzāģe - Evolution Latvia 0:1
Protokols
piektdien 20:50
30.novembrī
USB - RegVardy / Anzāģe 7:6
Protokols
otrdien 21:15
4.decembrī
RegVardy / Anzāģe - Bettend.com 0:5
Protokols
otrdien 21:15
11.decembrī
RegVardy / Anzāģe - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:2
Protokols
ceturtdien 20:55
13.decembrī
FK Stopiņi / LAS - RegVardy / Anzāģe 3:4
Protokols
otrdien 19:45
18.decembrī
FK Kadaga - RegVardy / Anzāģe 3:2
Protokols
sestdien 18:20
22.decembrī
Evolution Latvia - RegVardy / Anzāģe 1:1
Protokols
trešdien 19:50
2.janvārī
Bettend.com - RegVardy / Anzāģe 8:2
Protokols
otrdien 21:15
8.janvārī
RegVardy / Anzāģe - FK Rīnūži / Grifs AG 2:2
Protokols
ceturtdien 20:40
10.janvārī
FK Reinards / Ropaži - RegVardy / Anzāģe 6:4
Protokols
otrdien 21:15
15.janvārī
RegVardy / Anzāģe - FK Kadaga 2:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Olaine10:4
2:1
3:4
2:1
3:4
5:3
10:-
7:3
5:4
3:3
2273%50:27
2.Evolution Latvia1:2
4:10
1:1
1:0
6:2
5:3
6:4
4:1
2:1
3:3
2067%33:27
3.RegVardy / Anzāģe1:2
4:3
0:1
1:1
1:0
5:0
3:2
3:3
5:0
4:3
2067%27:15
4.AVANTEX3:5
4:3
3:5
2:6
0:5
0:1
4:7
10:4
7:3
2:1
1240%35:40
5.Estoty / JOMA TEAM3:7
-:10
1:4
4:6
3:3
2:3
4:10
7:4
5:2
6:11
723%35:60
6.OSK Ostnieks3:3
4:5
3:3
1:2
3:4
0:5
1:2
3:7
11:6
2:5
517%31:42
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:15
22.janvārī
RegVardy / Anzāģe - OSK Ostnieks 5:0 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:15
29.janvārī
RegVardy / Anzāģe - Estoty / JOMA TEAM 3:2
Protokols
trešdien 21:10
30.janvārī
OSK Ostnieks - RegVardy / Anzāģe 3:4
Protokols
otrdien 21:15
5.februārī
RegVardy / Anzāģe - Olaine 1:2
Protokols
otrdien 21:15
12.februārī
RegVardy / Anzāģe - AVANTEX 1:0
Protokols
pirmdien 21:15
18.februārī
Estoty / JOMA TEAM - RegVardy / Anzāģe 3:3
Protokols
trešdien 21:15
27.februārī
Olaine - RegVardy / Anzāģe 3:4
Protokols
ceturtdien 20:35
7.marta
AVANTEX - RegVardy / Anzāģe 0:5
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin