Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
FC Raita
Ulbrokas 3, 92. vsk.
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Nils Danijs Gringofs
Nils Danijs Gringofs
Uzbrucējs19
1Vitālijs Ņedbaļskis
Vitālijs Ņedbaļskis
Vārtsargs34
1Jevgenijs Mitrevics
Jevgenijs Mitrevics
1Universāls18
2Dmitrijs Vonogs
Dmitrijs Vonogs
431Aizsargs36
4Jevģenijs Dubojskis
Jevģenijs Dubojskis
5Uzbrucējs32
5Artjoms Garšnieks
Artjoms Garšnieks
Universāls35
7Asifs Ibragimovs
Asifs Ibragimovs
262Uzbrucējs29
8Edvards Sokolovskis
Edvards Sokolovskis
2Uzbrucējs22
9Deniss Liukonens
Deniss Liukonens
62Uzbrucējs29
10Aleksandrs Šmeļovs
Aleksandrs Šmeļovs
42Aizsargs48
12Kristaps Dzelme
Kristaps Dzelme
Vārtsargs29
14Deniss Bezuščonoks
Deniss Bezuščonoks
101Aizsargs22
16Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis
62Uzbrucējs41
17Dmitrijs Kohans
Dmitrijs Kohans
81Uzbrucējs37
18Jevgenijs Mironovs
Jevgenijs Mironovs
Vārtsargs46
19Iļja Olehno
Iļja  Olehno
112Aizsargs37
20Andrejs Lebedevs
Andrejs Lebedevs
Universāls28
20Jurijs Plepis
Jurijs Plepis
1Aizsargs46
21Vadims Sinicins
Vadims Sinicins
Aizsargs40
21Oļegs Timofejevs
Oļegs Timofejevs
11Aizsargs30
22Jevģenijs Ilovajskis
Jevģenijs Ilovajskis
53Aizsargs39
23Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
6Aizsargs35
39Vladimirs Pupins
Vladimirs  Pupins
Aizsargs43

Kopā iesisti vārti: 103   |   Vidējais komandas vecums: 33.7


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis2:6
5:2
5:3
6:3
3:3
3:2
4:1
6:6
12:2
6:7
8:4
4:4
12:1
5:1
18:1
11:5
3:1
10:3
4278%123:55
2.Pafbet.lv2:5
6:2
4:1
2:3
3:7
3:1
8:3
2:3
3:3
4:1
6:4
3:0
4:1
3:1
8:3
3:2
7:2
14:2
4074%85:44
3.Futbola Parks / LSPA3:6
3:5
3:2
1:4
3:2
2:3
6:2
5:1
4:2
6:2
4:2
3:1
6:6
5:4
18:5
10:3
6:1
10:2
4074%98:53
4.FC Raita2:3
3:3
1:3
7:3
3:2
2:3
4:2
3:3
5:3
6:3
5:1
6:1
6:4
-:10
5:5
12:5
5:1
12:1
3667%87:56
5.Baltic International Bank6:6
1:4
3:2
3:8
1:5
2:6
3:3
2:4
4:3
8:5
8:4
2:3
3:1
5:0
7:3
6:2
5:3
11:5
3259%80:67
6.Olaine7:6
2:12
1:4
3:3
2:6
2:4
3:6
3:5
5:8
3:4
5:4
3:3
9:1
0:2
5:2
8:3
4:2
10:2
2343%75:77
7.OSK Ostnieks4:4
4:8
0:3
4:6
1:3
2:4
1:6
1:5
3:2
4:8
3:3
4:5
5:3
5:2
2:2
8:2
3:0
7:5
2139%61:71
8.FK Reinards / Ropaži 21:5
1:12
1:3
1:4
4:5
6:6
10:-
4:6
0:5
1:3
2:0
1:9
2:5
3:5
5:2
4:7
7:2
5:3
1630%58:82
9.Baldone5:11
1:18
2:3
3:8
3:10
5:18
5:12
5:5
2:6
3:7
3:8
2:5
2:8
2:2
7:4
2:5
7:7
4:13
611%63:150
10.FC Maskachka3:10
1:3
2:14
2:7
2:10
1:6
1:12
1:5
5:11
3:5
2:10
2:4
5:7
0:3
3:5
2:7
13:4
7:7
47%55:130
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:20
7.novembrī
FC Raita - Baldone 5:5
Protokols
ceturtdien 20:20
8.novembrī
Pafbet.lv - FC Raita 3:7 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:20
14.novembrī
FC Raita - FC Maskachka 5:1
Protokols
piektdien 20:20
16.novembrī
Baldone - FC Raita 5:12
Protokols
trešdien 20:20
21.novembrī
FC Raita - Olaine 5:3
Protokols
svētdien 12:40
25.novembrī
FC Raita - OSK Ostnieks 5:1
Protokols
pirmdien 21:15
26.novembrī
Futbola Parks / LSPA - FC Raita 3:2
Protokols
trešdien 20:40
28.novembrī
FC Raita - Pafbet.lv 1:3
Protokols
trešdien 20:40
5.decembrī
FC Raita - Baltic International Bank 4:2
Protokols
ceturtdien 20:40
6.decembrī
RTU / Viesulis - FC Raita 3:3
Protokols
trešdien 21:10
12.decembrī
OSK Ostnieks - FC Raita 1:6
Protokols
ceturtdien 19:00
13.decembrī
Baltic International Bank - FC Raita 3:3
Protokols
trešdien 20:40
19.decembrī
FC Raita - Futbola Parks / LSPA 3:2
Protokols
piektdien 20:40
28.decembrī
FC Maskachka - FC Raita 1:12
Protokols
pirmdien 20:40
7.janvārī
Olaine - FC Raita 3:6
Protokols
trešdien 20:40
9.janvārī
FC Raita - RTU / Viesulis 2:3
Protokols
piektdien 20:40
11.janvārī
FC Raita - FK Reinards / Ropaži 2 6:4
Protokols
otrdien 20:40
15.janvārī
FK Reinards / Ropaži 2 - FC Raita 10:-
2. Izaicinājuma līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FC Raita1:4
3.mar
7:5
12.mar
27.feb
26.feb
4:2
3:3
7:6
1:3
1056%23:23
2.FK Stopiņi / LAS3.mar
4:1
2:4
1:3
24.feb
2:3
3:3
26.feb
2:7
1:3
419%15:24
3.FK Kadaga12.mar
5:7
3:1
4:2
5.mar
19.feb
4:1
7.mar
0:3
25.feb
960%16:14
4.Industrial Steel Group26.feb
27.feb
3:2
24.feb
19.feb
5.mar
4:6
2:4
3:7
2:7
320%14:26
5.Baltic International Bank3:3
2:4
26.feb
3:3
7.mar
1:4
4:2
6:4
5.mar
2:2
943%21:22
6.Rīgas Pašvaldības Policija3:1
6:7
3:1
7:2
25.feb
3:0
7:2
7:3
2:2
5.mar
1979%38:18
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:40
30.janvārī
FC Raita - Rīgas Pašvaldības Policija 7:6
Protokols
trešdien 20:40
6.februārī
FC Raita - FK Kadaga 7:5 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:40
13.februārī
FC Raita - FK Stopiņi / LAS 1:4
Protokols
pirmdien 18:40
18.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - FC Raita 3:1
Protokols
otrdien 21:30
26.februārī
Industrial Steel Group - FC Raita Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
trešdien 20:40
27.februārī
FC Raita - Industrial Steel Group Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
svētdien 19:55
3.marta
FK Stopiņi / LAS - FC Raita Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
otrdien 19:45
12.marta
FK Kadaga - FC Raita Krustabaznīcas 9, NBS
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin