Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 398 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
OSK Ostnieks
Ogres 9, 75.vsk
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Igors Tomilovs
Igors Tomilovs
Universāls36
Kirills Rusjanovskis
Kirills Rusjanovskis
Universāls36
1Jurijs Šarovs
Jurijs Šarovs
Vārtsargs47
2Sergejs Kartels
Sergejs Kartels
4Universāls42
3Kirils Butovskis
Kirils Butovskis
155Universāls22
4Vladimirs Ivanikins
Vladimirs Ivanikins
31Universāls35
5Georgijs Mavļins
Georgijs Mavļins
31Universāls35
7Pāvels Gognidze
Pāvels Gognidze
12Universāls38
9Aleksandrs Butovskis
Aleksandrs Butovskis
113Universāls17
11Romāns Vinogradovs
Romāns Vinogradovs
15Universāls35
12Aleksejs Korčagins
Aleksejs Korčagins
21Universāls43
13Sergejs Babins
Sergejs Babins
432Universāls35
15Dmitrijs Šostaks
Dmitrijs Šostaks
Universāls32
16Mihails Šenkmans
Mihails Šenkmans
4Universāls34
17Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko
1Universāls39
17Grigorijs Černekovs
Grigorijs Černekovs
1Universāls39
19Sergejs Vorobjovs
Sergejs Vorobjovs
71Universāls38
24Ēriks Kondratenko
Ēriks Kondratenko
Universāls33
27Mihails Krilovs
Mihails Krilovs
4Vārtsargs35
31Edgars Jurčenoks
Edgars Jurčenoks
32Universāls30

Kopā iesisti vārti: 85   |   Vidējais komandas vecums: 35.1


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis2:6
5:2
5:3
6:3
3:3
3:2
4:1
6:6
12:2
6:7
8:4
4:4
12:1
5:1
18:1
11:5
3:1
10:3
4278%123:55
2.Pafbet.lv2:5
6:2
4:1
2:3
3:7
3:1
8:3
2:3
3:3
4:1
6:4
3:0
4:1
3:1
8:3
3:2
7:2
14:2
4074%85:44
3.Futbola Parks / LSPA3:6
3:5
3:2
1:4
3:2
2:3
6:2
5:1
4:2
6:2
4:2
3:1
6:6
5:4
18:5
10:3
6:1
10:2
4074%98:53
4.FC Raita2:3
3:3
1:3
7:3
3:2
2:3
4:2
3:3
5:3
6:3
5:1
6:1
6:4
-:10
5:5
12:5
5:1
12:1
3667%87:56
5.Baltic International Bank6:6
1:4
3:2
3:8
1:5
2:6
3:3
2:4
4:3
8:5
8:4
2:3
3:1
5:0
7:3
6:2
5:3
11:5
3259%80:67
6.Olaine7:6
2:12
1:4
3:3
2:6
2:4
3:6
3:5
5:8
3:4
5:4
3:3
9:1
0:2
5:2
8:3
4:2
10:2
2343%75:77
7.OSK Ostnieks4:4
4:8
0:3
4:6
1:3
2:4
1:6
1:5
3:2
4:8
3:3
4:5
5:3
5:2
2:2
8:2
3:0
7:5
2139%61:71
8.FK Reinards / Ropaži 21:5
1:12
1:3
1:4
4:5
6:6
10:-
4:6
0:5
1:3
2:0
1:9
2:5
3:5
5:2
4:7
7:2
5:3
1630%58:82
9.Baldone5:11
1:18
2:3
3:8
3:10
5:18
5:12
5:5
2:6
3:7
3:8
2:5
2:8
2:2
7:4
2:5
7:7
4:13
611%63:150
10.FC Maskachka3:10
1:3
2:14
2:7
2:10
1:6
1:12
1:5
5:11
3:5
2:10
2:4
5:7
0:3
3:5
2:7
13:4
7:7
47%55:130
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:15
22.oktobrī
Futbola Parks / LSPA - OSK Ostnieks 4:2
Protokols
ceturtdien 20:40
25.oktobrī
RTU / Viesulis - OSK Ostnieks 8:4
Protokols
pirmdien 19:15
29.oktobrī
Olaine - OSK Ostnieks 5:4
Protokols
trešdien 21:10
7.novembrī
OSK Ostnieks - RTU / Viesulis 4:4
Protokols
trešdien 21:10
14.novembrī
OSK Ostnieks - Baltic International Bank 3:2
Protokols
sestdien 17:00
17.novembrī
FC Maskachka - OSK Ostnieks 5:7
Protokols
trešdien 21:10
21.novembrī
OSK Ostnieks - Baldone 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 12:40
25.novembrī
FC Raita - OSK Ostnieks 5:1
Protokols
trešdien 21:10
28.novembrī
OSK Ostnieks - Futbola Parks / LSPA 1:3
Protokols
trešdien 21:10
5.decembrī
OSK Ostnieks - Olaine 3:3
Protokols
otrdien 20:40
11.decembrī
FK Reinards / Ropaži 2 - OSK Ostnieks 2:5
Protokols
trešdien 21:10
12.decembrī
OSK Ostnieks - FC Raita 1:6
Protokols
trešdien 21:10
19.decembrī
OSK Ostnieks - Pafbet.lv 0:3
Protokols
piektdien 20:20
21.decembrī
Baldone - OSK Ostnieks 2:8
Protokols
ceturtdien 19:00
27.decembrī
Baltic International Bank - OSK Ostnieks 8:4
Protokols
trešdien 21:10
2.janvārī
OSK Ostnieks - FC Maskachka 3:0
Protokols
otrdien 20:20
8.janvārī
Pafbet.lv - OSK Ostnieks 6:4
Protokols
trešdien 21:10
9.janvārī
OSK Ostnieks - FK Reinards / Ropaži 2 5:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Olaine10:4
2:1
3:4
2:1
3:4
5:3
10:-
7:3
5:4
3:3
2273%50:27
2.Evolution Latvia1:2
4:10
1:1
1:0
6:2
5:3
6:4
4:1
2:1
3:3
2067%33:27
3.RegVardy / Anzāģe1:2
4:3
0:1
1:1
1:0
5:0
3:2
3:3
5:0
4:3
2067%27:15
4.AVANTEX3:5
4:3
3:5
2:6
0:5
0:1
4:7
10:4
7:3
2:1
1240%35:40
5.Estoty / JOMA TEAM3:7
-:10
1:4
4:6
3:3
2:3
4:10
7:4
5:2
6:11
723%35:60
6.OSK Ostnieks3:3
4:5
3:3
1:2
3:4
0:5
1:2
3:7
11:6
2:5
517%31:42
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:15
22.janvārī
RegVardy / Anzāģe - OSK Ostnieks 5:0 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:10
23.janvārī
OSK Ostnieks - AVANTEX 1:2
Protokols
trešdien 21:10
30.janvārī
OSK Ostnieks - RegVardy / Anzāģe 3:4
Protokols
trešdien 21:10
6.februārī
OSK Ostnieks - Estoty / JOMA TEAM 11:6
Protokols
trešdien 21:10
13.februārī
OSK Ostnieks - Evolution Latvia 3:3
Protokols
ceturtdien 20:35
21.februārī
AVANTEX - OSK Ostnieks 7:3
Protokols
pirmdien 21:15
25.februārī
Estoty / JOMA TEAM - OSK Ostnieks 5:2
Protokols
sestdien 18:20
2.marta
Evolution Latvia - OSK Ostnieks 2:1
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin