Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
Pafbet.lv
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 
   

Komandas pirmsākumi meklējami 2006. gadā vasarā. Gadu pēc komandas izveides “Remus” kodols apvienojās ar “SEB AMR” kodolu un tapa jauna komanda ar nosaukumu “Garāža”. Līdz pat 2018. gada pavasarim tieši ar šādu nosaukumu komanda bija pazīstama Latvijas telpu futbola sabiedrībā. Taču kā teica mūsu izcilais dzejnieks Rainis: “Pastāvēs, kas mainīsies”, tāpēc 2018. gadā rudenī komanda pāršķir jaunu lappusi savā pastāvēšanas vēsturē un maina komandas nosaukumu uz “Pafbet.lv”
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksandrs Kašs
Aleksandrs Kašs
1Vārtsargs32
2Edgars Prauliņš
Edgars Prauliņš
1Universāls28
3Artūrs Kaikins
Artūrs Kaikins
2Universāls31
4Māris Upenieks
Māris Upenieks
Universāls26
5Artūrs Ēdolfs
Artūrs Ēdolfs
7Universāls33
7Arnis Surgovts
Arnis Surgovts
11Universāls30
8Edgars Rollis
Edgars Rollis
1Universāls29
9Rostams Barsegjans
Rostams Barsegjans
91Universāls30
10Armands Briedis
Armands Briedis
332Universāls32
11Kaspars Guntars
Kaspars Guntars
1Universāls33
12Pēteris Petuhovs
Pēteris Petuhovs
5Universāls28
13Gints Liškauskis
Gints Liškauskis
Universāls36
14Artūrs Zelčs
Artūrs Zelčs
2Universāls33
16Madars Tukris
Madars Tukris
941Universāls23
17Jānis Kauškals
Jānis Kauškals
Universāls23
18Māris Ozoliņš
Māris Ozoliņš
8Universāls30
19Māris Bērziņš
Māris Bērziņš
84Universāls31
21Kristaps Vabolis
Kristaps Vabolis
7Universāls29
22Lauris Linužs
Lauris Linužs
7Universāls23
23Ervīns Dukaļskis
Ervīns Dukaļskis
141Universāls30
24Edgars Klaiva
Edgars Klaiva
52Universāls33
30Jānis Kārkliņš
Jānis Kārkliņš
6Universāls36
32Ritvars Zēmelis
Ritvars Zēmelis
1Universāls40
52Uldis Pommers
Uldis Pommers
Universāls36
77Ronalds Strautiņš
Ronalds Strautiņš
Vārtsargs42

Kopā iesisti vārti: 96   |   Vidējais komandas vecums: 31.1


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis2:6
5:2
5:3
6:3
3:3
3:2
4:1
6:6
12:2
6:7
8:4
4:4
12:1
5:1
18:1
11:5
3:1
10:3
4278%123:55
2.Pafbet.lv2:5
6:2
4:1
2:3
3:7
3:1
8:3
2:3
3:3
4:1
6:4
3:0
4:1
3:1
8:3
3:2
7:2
14:2
4074%85:44
3.Futbola Parks / LSPA3:6
3:5
3:2
1:4
3:2
2:3
6:2
5:1
4:2
6:2
4:2
3:1
6:6
5:4
18:5
10:3
6:1
10:2
4074%98:53
4.FC Raita2:3
3:3
1:3
7:3
3:2
2:3
4:2
3:3
5:3
6:3
5:1
6:1
6:4
-:10
5:5
12:5
5:1
12:1
3667%87:56
5.Baltic International Bank6:6
1:4
3:2
3:8
1:5
2:6
3:3
2:4
4:3
8:5
8:4
2:3
3:1
5:0
7:3
6:2
5:3
11:5
3259%80:67
6.Olaine7:6
2:12
1:4
3:3
2:6
2:4
3:6
3:5
5:8
3:4
5:4
3:3
9:1
0:2
5:2
8:3
4:2
10:2
2343%75:77
7.OSK Ostnieks4:4
4:8
0:3
4:6
1:3
2:4
1:6
1:5
3:2
4:8
3:3
4:5
5:3
5:2
2:2
8:2
3:0
7:5
2139%61:71
8.FK Reinards / Ropaži 21:5
1:12
1:3
1:4
4:5
6:6
10:-
4:6
0:5
1:3
2:0
1:9
2:5
3:5
5:2
4:7
7:2
5:3
1630%58:82
9.Baldone5:11
1:18
2:3
3:8
3:10
5:18
5:12
5:5
2:6
3:7
3:8
2:5
2:8
2:2
7:4
2:5
7:7
4:13
611%63:150
10.FC Maskachka3:10
1:3
2:14
2:7
2:10
1:6
1:12
1:5
5:11
3:5
2:10
2:4
5:7
0:3
3:5
2:7
13:4
7:7
47%55:130
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:20
18.oktobrī
Pafbet.lv - Olaine 3:3
Protokols
ceturtdien 20:20
25.oktobrī
Pafbet.lv - Futbola Parks / LSPA 4:1
Protokols
ceturtdien 20:40
1.novembrī
RTU / Viesulis - Pafbet.lv 2:6
Protokols
otrdien 20:40
6.novembrī
FK Reinards / Ropaži 2 - Pafbet.lv 1:3
Protokols
ceturtdien 20:20
8.novembrī
Pafbet.lv - FC Raita 3:7 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:20
15.novembrī
Pafbet.lv - Baltic International Bank 8:3
Protokols
pirmdien 21:15
19.novembrī
Futbola Parks / LSPA - Pafbet.lv 3:2
Protokols
piektdien 20:20
23.novembrī
Baldone - Pafbet.lv 2:3
Protokols
trešdien 20:40
28.novembrī
FC Raita - Pafbet.lv 1:3
Protokols
ceturtdien 20:20
6.decembrī
Pafbet.lv - Baldone 8:3
Protokols
otrdien 20:20
11.decembrī
Pafbet.lv - FC Maskachka 7:2
Protokols
ceturtdien 20:20
13.decembrī
Pafbet.lv - RTU / Viesulis 2:5
Protokols
sestdien 16:00
15.decembrī
FC Maskachka - Pafbet.lv 2:14
Protokols
trešdien 21:10
19.decembrī
OSK Ostnieks - Pafbet.lv 0:3
Protokols
ceturtdien 20:20
27.decembrī
Pafbet.lv - FK Reinards / Ropaži 2 4:1
Protokols
trešdien 21:15
2.janvārī
Olaine - Pafbet.lv 1:4
Protokols
otrdien 20:20
8.janvārī
Pafbet.lv - OSK Ostnieks 6:4
Protokols
ceturtdien 19:00
10.janvārī
Baltic International Bank - Pafbet.lv 3:2
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.FK Zep / Forevers2:7
4:6
4.mar
21.feb
11.mar
2:6
28.feb
27.feb
3:6
4:2
1:1
7.mar
5:0
2:6
3:7
2:2
827%28:43
2.DSV6:4
7:2
4:1
3:0
7:1
2:4
3:6
13.mar
20.feb
4:0
4:2
28.feb
3:2
1:1
6.mar
7.mar
2576%44:23
3.Pafbet.lv21.feb
4.mar
0:3
1:4
4:1
2:3
1:7
2:7
28.feb
15.mar
0:3
2:9
7.mar
5:4
2:5
6:2
927%25:48
4.Futbola Parks / LSPA6:2
11.mar
4:2
1:7
3:2
1:4
25.feb
0:6
2:0
22.feb
4:4
15.mar
4.mar
4:4
3:6
3:5
1442%31:42
5.Bettend.com27.feb
28.feb
13.mar
6:3
7:2
7:1
6:0
25.feb
10:1
4:5
4:4
3:7
9:2
6:2
20.feb
21.feb
2273%62:27
6.USB2:4
6:3
0:4
20.feb
15.mar
28.feb
22.feb
0:2
5:4
1:10
6:5
1:6
1.mar
2:3
4:3
3:4
1236%30:48
7.FK Rīnūži / Grifs AG7.mar
1:1
28.feb
2:4
9:2
3:0
15.mar
4:4
7:3
4:4
6:1
5:6
22.feb
21.feb
5:3
6:6
1958%52:34
8.NAPALM6:2
0:5
1:1
2:3
4:5
7.mar
4:4
4.mar
2:6
2:9
3:2
1.mar
21.feb
22.feb
14.mar
28.feb
830%24:37
9.RTU / Viesulis2:2
7:3
7.mar
6.mar
2:6
5:2
5:3
6:3
21.feb
20.feb
4:3
3:4
6:6
3:5
28.feb
14.mar
1757%43:37
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:00
23.janvārī
FK Rīnūži / Grifs AG - Pafbet.lv 9:2
Protokols
ceturtdien 20:20
24.janvārī
Pafbet.lv - FK Rīnūži / Grifs AG 0:3
Protokols
ceturtdien 20:00
31.janvārī
NAPALM - Pafbet.lv 4:5
Protokols
trešdien 19:50
6.februārī
Bettend.com - Pafbet.lv 7:2
Protokols
ceturtdien 20:40
7.februārī
Pafbet.lv - Bettend.com 1:7
Protokols
trešdien 21:20
13.februārī
DSV - Pafbet.lv 4:1 (Foto)
Protokols
ceturtdien 20:20
14.februārī
Pafbet.lv - DSV 0:3
Protokols
ceturtdien 20:20
21.februārī
Pafbet.lv - FK Zep / Forevers Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
ceturtdien 20:20
28.februārī
Pafbet.lv - USB Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
pirmdien 21:45
4.marta
FK Zep / Forevers - Pafbet.lv Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:20
7.marta
Pafbet.lv - NAPALM Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
piektdien 20:50
15.marta
USB - Pafbet.lv Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin