Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Baldone
Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Andris Edgars Brālītis
Andris Edgars Brālītis
1Vārtsargs19
2Pāvels Zora
Pāvels Zora
22Universāls23
4Edgars Alainis
Edgars Alainis
112Universāls22
9Andrijs Jēgers
Andrijs Jēgers
14Universāls18
10Renārs Bērziņš
Renārs Bērziņš
41Universāls22
11Ričards Jakuška
Ričards Jakuška
92Universāls20
12Toms Priedītis
Toms Priedītis
31Universāls22
14Mareks Biedriņš
Mareks Biedriņš
4Universāls20
17Ričards Rūdolfs Štrauss
Ričards Rūdolfs Štrauss
5Universāls17
20Markuss Keišs
Markuss Keišs
81Universāls20
22Rendijs Bružus
Rendijs Bružus
1831Universāls19
25Lauris Dūzelis
Lauris Dūzelis
5Universāls20
29Kristaps Grēns
Kristaps Grēns
Universāls16
69Ritvars Rozgalis
Ritvars Rozgalis
Universāls20
99Marks Strižaks
Marks Strižaks
42Universāls26

Kopā iesisti vārti: 87   |   Vidējais komandas vecums: 20.3


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis2:6
5:2
5:3
6:3
3:3
3:2
4:1
6:6
12:2
6:7
8:4
4:4
12:1
5:1
18:1
11:5
3:1
10:3
4278%123:55
2.Pafbet.lv2:5
6:2
4:1
2:3
3:7
3:1
8:3
2:3
3:3
4:1
6:4
3:0
4:1
3:1
8:3
3:2
7:2
14:2
4074%85:44
3.Futbola Parks / LSPA3:6
3:5
3:2
1:4
3:2
2:3
6:2
5:1
4:2
6:2
4:2
3:1
6:6
5:4
18:5
10:3
6:1
10:2
4074%98:53
4.FC Raita2:3
3:3
1:3
7:3
3:2
2:3
4:2
3:3
5:3
6:3
5:1
6:1
6:4
-:10
5:5
12:5
5:1
12:1
3667%87:56
5.Baltic International Bank6:6
1:4
3:2
3:8
1:5
2:6
3:3
2:4
4:3
8:5
8:4
2:3
3:1
5:0
7:3
6:2
5:3
11:5
3259%80:67
6.Olaine7:6
2:12
1:4
3:3
2:6
2:4
3:6
3:5
5:8
3:4
5:4
3:3
9:1
0:2
5:2
8:3
4:2
10:2
2343%75:77
7.OSK Ostnieks4:4
4:8
0:3
4:6
1:3
2:4
1:6
1:5
3:2
4:8
3:3
4:5
5:3
5:2
2:2
8:2
3:0
7:5
2139%61:71
8.FK Reinards / Ropaži 21:5
1:12
1:3
1:4
4:5
6:6
10:-
4:6
0:5
1:3
2:0
1:9
2:5
3:5
5:2
4:7
7:2
5:3
1630%58:82
9.Baldone5:11
1:18
2:3
3:8
3:10
5:18
5:12
5:5
2:6
3:7
3:8
2:5
2:8
2:2
7:4
2:5
7:7
4:13
611%63:150
10.FC Maskachka3:10
1:3
2:14
2:7
2:10
1:6
1:12
1:5
5:11
3:5
2:10
2:4
5:7
0:3
3:5
2:7
13:4
7:7
47%55:130
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:10
26.oktobrī
Baldone - FC Maskachka 7:7
Protokols
piektdien 20:10
2.novembrī
Baldone - RTU / Viesulis 5:11
Protokols
trešdien 20:20
7.novembrī
FC Raita - Baldone 5:5
Protokols
piektdien 20:10
9.novembrī
Baldone - Futbola Parks / LSPA 3:10
Protokols
trešdien 21:15
14.novembrī
Olaine - Baldone 5:2
Protokols
piektdien 20:20
16.novembrī
Baldone - FC Raita 5:12
Protokols
trešdien 21:10
21.novembrī
OSK Ostnieks - Baldone 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:20
23.novembrī
Baldone - Pafbet.lv 2:3
Protokols
ceturtdien 19:00
29.novembrī
Baltic International Bank - Baldone 7:3
Protokols
piektdien 20:20
30.novembrī
Baldone - Baltic International Bank 2:6
Protokols
otrdien 20:40
4.decembrī
FK Reinards / Ropaži 2 - Baldone 5:2
Protokols
ceturtdien 20:20
6.decembrī
Pafbet.lv - Baldone 8:3
Protokols
pirmdien 21:15
10.decembrī
Futbola Parks / LSPA - Baldone 18:5
Protokols
piektdien 20:20
14.decembrī
Baldone - Olaine 3:8
Protokols
piektdien 20:20
21.decembrī
Baldone - OSK Ostnieks 2:8
Protokols
piektdien 20:20
28.decembrī
Baldone - FK Reinards / Ropaži 2 7:4
Protokols
sestdien 17:00
5.janvārī
FC Maskachka - Baldone 13:4
Protokols
ceturtdien 20:40
10.janvārī
RTU / Viesulis - Baldone 18:1
Protokols
2. Izaicinājuma līga
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Reinards / Ropaži5:3
3:2
6:14
6:3
12:4
3:2
6:2
6:3
11:3
7:4
2790%65:40
2.LJA2:3
3:5
4:2
4:1
3:1
6:0
10:2
3:0
7:2
3:2
2480%45:18
3.LSPA3:6
14:6
1:4
2:4
3:3
4:3
0:3
1:0
5:3
2:4
1343%35:36
4.FK Reinards / Ropaži 22:3
4:12
0:6
1:3
3:4
3:3
5:2
4:3
5:2
4:7
1033%31:45
5.Līgatne / Zeit3:6
2:6
0:3
2:10
0:1
3:0
3:4
2:5
3:3
10:3
723%28:41
6.Baldone4:7
3:11
2:3
2:7
4:2
3:5
7:4
2:5
3:10
3:3
723%33:57
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:20
25.janvārī
Baldone - LSPA 4:2
Protokols
sestdien 17:00
26.janvārī
Līgatne / Zeit - Baldone 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:40
7.februārī
FK Reinards / Ropaži - Baldone 11:3
Protokols
pirmdien 20:45
11.februārī
LJA - Baldone 7:2
Protokols
piektdien 20:20
15.februārī
Baldone - FK Reinards / Ropaži 4:7
Protokols
piektdien 21:15
22.februārī
LSPA - Baldone 5:3
Protokols
svētdien 16:00
24.februārī
Baldone - Līgatne / Zeit 3:10
Protokols
piektdien 20:20
1.marta
Baldone - LJA 2:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin