Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 23.janvārī Kopējais spēļu skaits: 175 (ieplānotas: 124) Kopā iesisti vārti: 1323




Ziņas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 20.1.2020
Ar desmit komandu dalību šajā nedēļā startēs tradicionālā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas kausa izcīņa telpu futbolā. Šajās sacensībās startēs arī Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētās “Optibet Virslīgas” pārstāve FC “Petrow”. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.1.2020
FK “Zep/Forevers” un FK “Kadaga” komandas kļuva par tām, kas ieguva divas pēdējās ceļazīmes cīņas turpināšanai par medaļām Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola čempionāta otrajā etapā, kas startēs nākamo pirmdien, 20. janvārī. ... [ vairāk ]

Iepriekšējās spēles

Datums Pretinieki Rezultāts
22.janvārī,
   21:20
D grupa Futbola Parks Academy / LSPA - FK Zep / Forevers 15:1
Protokols
22.janvārī,
   20:30
D grupa FC Raita - DSV Latvia 1:3
Protokols
22.janvārī,
   20:00
E grupa FC PETROW STAR - Futbola Parks Academy / LSPA 2 3:9
Protokols
21.janvārī,
   21:10
E grupa RegVardy / Anzāģe - Pafbet.lv 3:0
Protokols
21.janvārī,
   19:50
D grupa FK Kadaga - FK Rīnūži / Grifs AG 1:1
Protokols
20.janvārī,
   21:45
D grupa FK Zep / Forevers - FK Kadaga 5:2
Protokols
20.janvārī,
   21:10
F grupa OSK Ostnieks - FK Valor / Ropaži 7:9
Protokols
20.janvārī,
   18:40
F grupa ISMA - Līgatne / Zeit 9:2
Protokols
14.janvārī,
   21:15
B grupa RegVardy / Anzāģe - FC PETROW STAR 4:6
Protokols
14.janvārī,
   20:20
A grupa Pafbet.lv - AVANTEX 3:2
Protokols
10.janvārī,
   21:15
C grupa Futbola Parks Academy / LSPA 2 - USB 5:3
Protokols
10.janvārī,
   20:50
B grupa Baltic XL - FC PETROW STAR 11:5
Protokols
9.janvārī,
   21:30
C grupa LJA - DSV Latvia 1:8
Protokols
9.janvārī,
   21:15
C grupa Monarhs - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 4:1
Protokols
9.janvārī,
   21:10
C grupa FK Rīnūži / Grifs AG - Industrial Steel Group 10:0
Protokols

Nākamās spēles

Datums Pretinieki
23.janvārī,
   20:00
E grupa NAPALM* - Pafbet.lv
23.janvārī,
   20:30
E grupa AVANTEX - Industrial Steel Group
24.janvārī,
   20:45
F grupa USB - OSK Ostnieks
24.janvārī,
   21:15
E grupa FC PETROW STAR - AVANTEX
25.janvārī,
   16:00
F grupa Līgatne / Zeit - LJA
27.janvārī,
   21:10
F grupa OSK Ostnieks - ISMA
27.janvārī,
   21:45
D grupa FK Zep / Forevers - Futbola Parks Academy / LSPA
28.janvārī,
   19:50
D grupa FK Kadaga - RTU / Viesulis
28.janvārī,
   21:30
E grupa Industrial Steel Group - FC PETROW STAR
29.janvārī,
   20:30
D grupa FC Raita - Baltic XL
30.janvārī,
   19:00
E grupa Baltic International Bank - RegVardy / Anzāģe
30.janvārī,
   20:20
E grupa Pafbet.lv - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI
30.janvārī,
   21:10
D grupa FK Rīnūži / Grifs AG - FK Zep / Forevers
30.janvārī,
   21:15
D grupa Monarhs - RTU / Viesulis
30.janvārī,
   21:30
F grupa LJA - Līgatne / Zeit
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2019.gada 31.decembris


Šodien uzsauc
Maksims Kuzmins
Maksims Kuzmins

(NAPALM*)
30

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin