Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 12.novembrī Kopējais spēļu skaits: 49 (ieplānotas: 119) Kopā iesisti vārti: 328




Ziņas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 11.11.2019
Jau gandrīz viena kalendārā mēneša garumā turpina risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais “SynotTip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola čempionāts, kurā startē 24 dalībnieces. No visām komandām trijās apakšgrupās šobrīd visvairāk jāizceļ C grupas līdervienību veikums – “EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI” un “DSV Latvia” piecas izcīnītās uzvaras, turklāt pēdējā no abām to paveikusi ar simtprocentīgu bilanci. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 4.11.2019
Apgriezienus pamazām turpina uzņemt tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais “SynotTip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola čempionāts, kurā šosezon startē 24 dalībnieces. Patlaban visās trijās apakšgrupās aizvadītas jau 25 spēles. ... [ vairāk ]

Iepriekšējās spēles

Datums Pretinieki Rezultāts
12.novembrī,
   21:30
C grupa Industrial Steel Group - LJA 3:1
Protokols
12.novembrī,
   21:15
B grupa RegVardy / Anzāģe - FK Valor / Ropaži 8:1 (Video)
Protokols
12.novembrī,
   19:50
B grupa FK Kadaga - ISMA 2:0
Protokols
11.novembrī,
   21:20
B grupa Futbola Parks Academy / LSPA - Baltic XL 2:4
Protokols
11.novembrī,
   21:10
A grupa OSK Ostnieks - FC Raita 3:5
Protokols
11.novembrī,
   18:40
B grupa ISMA - FC PETROW STAR 5:2 (Video)
Protokols
10.novembrī,
   19:55
C grupa EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - USB 1:0
Protokols
9.novembrī,
   17:00
A grupa Līgatne / Zeit - FK Zep / Forevers 0:4
Protokols
8.novembrī,
   20:50
B grupa Baltic XL - ISMA 5:3 (Foto)
Protokols
8.novembrī,
   20:45
C grupa USB - DSV Latvia 0:9
Protokols
8.novembrī,
   20:00
B grupa FC PETROW STAR - NAPALM* 3:2
Protokols
7.novembrī,
   21:30
C grupa LJA - Monarhs 3:5
Protokols
7.novembrī,
   21:10
C grupa FK Rīnūži / Grifs AG - Futbola Parks Academy / LSPA 2 11:3
Protokols
7.novembrī,
   20:45
A grupa RTU / Viesulis - AVANTEX 4:1
Protokols
7.novembrī,
   20:20
A grupa Pafbet.lv - OSK Ostnieks 3:1
Protokols

Nākamās spēles

Datums Pretinieki
13.novembrī,
   20:30
A grupa FC Raita - Baltic International Bank
13.novembrī,
   20:50
C grupa DSV Latvia - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI
14.novembrī,
   20:00
B grupa NAPALM* - FK Kadaga
14.novembrī,
   20:20
A grupa Pafbet.lv - Līgatne / Zeit
14.novembrī,
   20:45
A grupa RTU / Viesulis - OSK Ostnieks
14.novembrī,
   21:15
C grupa Monarhs - DSV Latvia
14.novembrī,
   21:30
C grupa LJA - USB
14.novembrī,
   21:45
A grupa FK Zep / Forevers - AVANTEX
15.novembrī,
   20:00
B grupa FC PETROW STAR - Futbola Parks Academy / LSPA
15.novembrī,
   20:50
B grupa Baltic XL - RegVardy / Anzāģe
15.novembrī,
   21:15
C grupa Futbola Parks Academy / LSPA 2 - FK Rīnūži / Grifs AG
18.novembrī,
   18:40
B grupa ISMA - NAPALM*
19.novembrī,
   19:00
A grupa Baltic International Bank - FK Zep / Forevers
19.novembrī,
   21:15
B grupa RegVardy / Anzāģe - FK Kadaga
20.novembrī,
   20:30
A grupa FC Raita - Pafbet.lv
Zibensziņas

Šodien uzsauc
Andrejs Miklaševičs
Andrejs Miklaševičs

(FK Zep / Forevers)
22

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin