Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 23.janvārī Kopējais spēļu skaits: 175 (ieplānotas: 124) Kopā iesisti vārti: 1323
Ziņas
Sākusies Rīgas telpu futbola čempionāta pieteikumu pieņemšana
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.9.2019
Ir sākusies komandu pieteikumu pieņemšana startam lielākajām Rīgas telpu futbola oficiālajām sacensībām - 2019./2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola čempionātam.

Līdz pat 30.septembrim Latvijas galvaspilsētas reģiona un Pierīgas komandas var pieteikties jaunajai sezonai Rīgas telpu futbola čempionātā. Plānots, kā arī šosezon visas komandas startēs vienā līgā un tiks sadalītas vairākās grupās (pērn bija trīs pa desmit komandām), tad atkarībā no pirmā posma grupas spēļu rezultātiem komandas otrajā etapā (arī vairākās grupās) turpinās cīņu par medaļām un nozīmīgākiem kausiem vai arī par „Cerību kausiem”.

Rīgas čempionāta, kuru Rīgas Futbola federācija (RFF) organizē sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA), sākums ir ieplānots 14.oktobrī, savukārt komandu organizatoriskā sanāksme, kur notiks čempionāta dalībnieku sastāva apstiprināšana un grupu izloze, - trešdien 2.oktobrī plkst.18.00 LFF konferenču zālē, Grostonas ielā 6b.

Dalības maksā un sacensību reglamentā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu šobrīd izmaiņu NAV (reglamenta projekts, pieteikuma lapa).
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2019.gada 31.decembris


Ziņas

Šodien uzsauc
Maksims Kuzmins
Maksims Kuzmins

(NAPALM*)
30

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin