Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 23.janvārī Kopējais spēļu skaits: 175 (ieplānotas: 124) Kopā iesisti vārti: 1323
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.FK Zep / Forevers17.feb
26.feb
10.feb
6.feb
3:4
3:4
27.jan
1:15
5:2
4.feb
16.mar
31.jan
2.mar
30.jan
3:5
0:4
317%15:34
2.DSV Latvia26.feb
17.feb
3:3
3:3
10.feb
3:1
18.mar
24.feb
11.mar
3.mar
19.feb
28.feb
3:2
0:2
9.mar
5.mar
853%12:11
3.Monarhs6.feb
10.feb
3:3
3:3
27.feb
26.feb
13.feb
5.feb
20.feb
18.feb
5.mar
6.mar
0:2
3:2
30.jan
24.mar
542%9:10
4.FC Raita4:3
4:3
1:3
10.feb
26.feb
27.feb
19.feb
11.mar
12.feb
17.mar
29.jan
21.feb
18.mar
12.mar
4:5
2:3
640%15:17
5.Futbola Parks Academy / LSPA15:1
27.jan
24.feb
18.mar
5.feb
13.feb
11.mar
19.feb
4:2
0:2
2:4
2:3
3.feb
5.mar
10.feb
27.feb
640%23:12
6.FK Kadaga4.feb
2:5
3.mar
11.mar
18.feb
20.feb
17.mar
12.feb
2:0
2:4
3:2
1:6
1:1
27.feb
28.jan
6.feb
739%11:18
7.Baltic XL31.jan
16.mar
28.feb
19.feb
6.mar
5.mar
21.feb
29.jan
3:2
4:2
6:1
2:3
7.feb
6.feb
13.mar
19.mar
975%15:8
8.FK Rīnūži / Grifs AG30.jan
2.mar
2:0
2:3
2:3
2:0
12.mar
18.mar
5.mar
3.feb
27.feb
1:1
6.feb
7.feb
20.feb
13.feb
747%9:7
9.RTU / Viesulis4:0
5:3
5.mar
9.mar
24.mar
30.jan
3:2
5:4
27.feb
10.feb
6.feb
28.jan
19.mar
13.mar
13.feb
20.feb
12100%17:9
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RegVardy / Anzāģe3:0
27.feb
3.mar
12.mar
17.mar
25.feb
11.feb
30.jan
4.feb
20.feb
10.mar
7.feb
2:2
1:4
4:6
3:5
427%13:17
2.Pafbet.lv27.feb
0:3
30.jan
22.mar
20.feb
18.feb
2:1
2:5
3:2
1:5
13.feb
6.mar
12.mar
23.jan
19.mar
7.feb
640%8:16
3.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI12.mar
3.mar
22.mar
30.jan
0:0
5:1
19.mar
18.feb
1.mar
13.feb
7:0
2:4
15.mar
6.feb
9.feb
28.feb
758%14:5
4.Industrial Steel Group25.feb
17.mar
18.feb
20.feb
1:5
0:0
3.mar
12.mar
11.feb
23.jan
2:2
4:4
10.mar
27.feb
28.jan
6.mar
325%7:11
5.Baltic International Bank30.jan
11.feb
5:2
1:2
18.feb
19.mar
12.mar
3.mar
7:4
5:1
6.feb
13.mar
4.feb
13.feb
10.mar
21.feb
975%18:9
6.AVANTEX20.feb
4.feb
5:1
2:3
13.feb
1.mar
23.jan
11.feb
1:5
4:7
27.feb
21.feb
5.mar
19.mar
12.mar
24.jan
325%12:16
7.Futbola Parks Academy / LSPA 27.feb
10.mar
6.mar
13.feb
4:2
0:7
4:4
2:2
13.mar
6.feb
21.feb
27.feb
28.feb
20.feb
31.jan
9:3
853%19:18
8.NAPALM*4:1
2:2
23.jan
12.mar
6.feb
15.mar
27.feb
10.mar
13.feb
4.feb
19.mar
5.mar
20.feb
28.feb
3:3
2:3
542%11:9
9.FC PETROW STAR5:3
6:4
7.feb
19.mar
28.feb
9.feb
6.mar
28.jan
21.feb
10.mar
24.jan
12.mar
3:9
31.jan
3:2
3:3
1067%20:21
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.ISMA17.feb
27.jan
3.feb
21.feb
24.feb
13.feb
9:2
8.feb
9:8
6:5
9100%24:15
2.OSK Ostnieks27.jan
17.feb
10.feb
24.jan
3.feb
6.feb
7:5
1:1
7:9
24.feb
444%15:15
3.USB21.feb
3.feb
24.jan
10.feb
1:3
5:4
7.feb
15.feb
28.feb
9.mar
350%6:7
4.LJA13.feb
24.feb
6.feb
3.feb
4:5
3:1
30.jan
25.jan
20.feb
10.feb
350%7:6
5.Līgatne / Zeit8.feb
2:9
1:1
5:7
15.feb
7.feb
25.jan
30.jan
1.feb
3.feb
111%8:17
6.FK Valor / Ropaži5:6
8:9
24.feb
9:7
9.mar
28.feb
10.feb
20.feb
3.feb
1.feb
333%22:22
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Baltic XL3:2
4:2
6:1
2:3
8:7
2:5
6:3
2:1
11:5
10:-
5:3
5:8
12:2
13:2
3379%89:44
2.Futbola Parks Academy / LSPA2:4
2:3
4:2
0:2
5:0
2:1
6:1
3:1
15:1
9:3
4:2
6:1
7:1
6:1
3379%71:23
3.FK Kadaga3:2
1:6
2:0
2:4
3:1
7:3
1:2
1:1
3:4
8:0
2:0
9:1
13:2
9:1
2867%64:27
4.NAPALM*5:2
7:8
1:2
0:5
3:7
1:3
4:1
2:2
3:3
2:3
8:7
7:4
7:4
6:5
2048%56:56
5.RegVardy / Anzāģe1:2
3:6
1:3
1:6
1:1
2:1
2:2
1:4
4:6
3:5
6:4
3:1
8:1
5:4
1740%41:46
6.FC PETROW STAR-:10
5:11
3:9
1:15
0:8
4:3
3:2
3:3
5:3
6:4
2:6
2:5
7:2
3:4
1638%44:85
7.ISMA8:5
3:5
1:6
2:4
1:9
0:2
4:7
7:8
1:3
4:6
5:2
6:2
9:8
6:5
1536%57:72
8.FK Valor / Ropaži2:13
2:12
1:6
1:7
1:9
2:13
5:6
4:7
4:5
1:8
4:3
2:7
5:6
8:9
37%42:111
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.FK Rīnūži / Grifs AG2:0
2:3
2:3
2:0
5:3
3:1
11:3
1:1
10:0
6:5
13:0
7:3
9:2
4:2
3481%77:26
2.DSV Latvia3:2
0:2
3:3
3:3
6:3
2:2
3:3
7:2
5:2
5:2
2:0
8:1
7:4
9:0
3174%63:29
3.Monarhs0:2
3:2
3:3
3:3
4:1
3:0
5:0
2:3
2:0
2:2
12:1
5:3
6:3
7:3
3071%57:26
4.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI1:3
3:5
2:2
3:6
0:3
1:4
7:0
2:4
0:0
5:1
6:1
4:1
1:0
6:2
2048%41:32
5.Futbola Parks Academy / LSPA 21:1
3:11
2:7
3:3
3:2
0:5
4:2
0:7
4:4
2:2
4:2
3:5
5:3
4:0
1945%38:54
6.Industrial Steel Group5:6
0:10
2:5
2:5
2:2
0:2
1:5
0:0
2:2
4:4
3:1
4:1
4:5
4:1
1331%33:49
7.LJA3:7
0:13
1:8
0:2
3:5
1:12
1:4
1:6
5:3
2:4
1:4
1:3
4:5
3:1
614%26:77
8.USB2:4
2:9
0:9
4:7
3:7
3:6
2:6
0:1
0:4
3:5
1:4
5:4
1:3
5:4
614%31:73
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv.