Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 17.marta Kopējais spēļu skaits: 283 (ieplānotas: 14) Kopā iesisti vārti: 2157
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Monarhs3:3
3:3
8:1
21.mai
0:2
3:2
4:2
5:4
7:5
6:0
3:1
4:3
5:0
9:1
5:3
4:1
3884%69:31
2.DSV Latvia3:3
3:3
3:2
3:3
3:2
0:2
13.mai
2:7
3:1
1:0
5:4
5:4
2:3
3:1
9:3
6:2
3067%51:40
3.RTU / Viesulis21.mai
1:8
3:3
2:3
2:2
1:1
5:3
2:1
14.mai
8.mai
3:2
2:3
3:2
5:4
4:0
5:3
2462%38:35
4.FK Rīnūži / Grifs AG2:3
2:0
2:0
2:3
1:1
2:2
2:4
4:3
4:5
4:4
4:7
1:1
4:3
13.mai
3:0
8:2
2249%45:38
5.Futbola Parks Academy / LSPA4:5
2:4
7:2
13.mai
1:2
3:5
3:4
4:2
2:4
2:3
4:2
0:2
5:3
10:5
15:1
3:3
1942%65:47
6.Baltic XL0:6
5:7
0:1
1:3
8.mai
14.mai
4:4
5:4
3:2
4:2
6:1
2:3
8:4
1:1
1:1
11.mai
1846%40:39
7.FK Kadaga3:4
1:3
4:5
4:5
3:2
2:3
1:1
7:4
2:0
2:4
3:2
1:6
12.mai
4:4
5:1
2:5
1738%44:49
8.FC Raita1:9
0:5
1:3
3:2
4:5
2:3
13.mai
3:4
5:10
3:5
1:1
4:8
4:4
12.mai
4:3
4:3
1126%39:65
9.FK Zep / Forevers1:4
3:5
2:6
3:9
3:5
0:4
2:8
0:3
3:3
1:15
11.mai
1:1
5:2
1:5
3:4
3:4
511%31:78
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Futbola Parks Academy / LSPA 24:4
2:2
8.mai
3:3
5:3
8:2
3:1
9:3
6:4
5:2
4:2
0:7
11:0
5:2
10:-
9:3
3680%84:38
2.Industrial Steel Group2:2
4:4
6:7
7:5
2:2
5:5
16:1
8:2
9:3
12.mai
1:5
0:0
5:1
7:2
6:2
6:6
2760%84:47
3.Baltic International Bank3:3
8.mai
5:7
7:6
5:2
1:2
5:3
3:4
1:5
2:4
3:3
14.mai
7:4
5:1
6:2
4:1
2355%57:47
4.Pafbet.lv2:8
3:5
5:5
2:2
2:1
2:5
14.mai
2:7
6:2
0:3
3:1
17.mai
3:2
1:5
8:7
3:2
2048%42:55
5.FC PETROW STAR3:9
1:3
2:8
1:16
4:3
3:5
7:2
14.mai
5:3
6:4
3:3
4:2
-:10
1:12
3:2
3:3
2044%46:85
6.RegVardy / Anzāģe2:5
4:6
12.mai
3:9
4:2
5:1
3:0
2:6
4:6
3:5
3:1
2:4
4:1
2:2
2:2
1:4
1738%44:54
7.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI7:0
2:4
0:0
5:1
14.mai
3:3
17.mai
1:3
2:4
3:3
4:2
1:3
3:3
7:2
10.mai
3:3
1744%41:31
8.AVANTEX2:5
0:11
2:7
1:5
1:5
4:7
5:1
2:3
12:1
10:-
2:2
1:4
2:7
3:3
9:8
14.mai
1431%56:69
9.NAPALM*3:9
-:10
6:6
2:6
1:4
2:6
2:3
7:8
3:3
2:3
4:1
2:2
3:3
10.mai
14.mai
8:9
717%45:73
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.ISMA3:3
6:6
4:3
0:0
3:4
2:6
9:2
4:2
9:8
6:5
1860%46:39
2.USB6:6
3:3
1:3
5:4
7:4
2:6
6:4
4:4
8:0
12:3
1860%54:37
3.LJA0:0
3:4
4:5
3:1
2:1
2:1
5:3
3:5
11:0
3:8
1653%36:28
4.OSK Ostnieks6:2
4:3
6:2
4:7
1:2
1:2
7:5
1:1
7:9
4:3
1653%41:36
5.Līgatne / Zeit2:4
2:9
4:4
4:6
5:3
3:5
1:1
5:7
4:2
5:4
1137%35:45
6.FK Valor / Ropaži5:6
8:9
3:12
0:8
8:3
0:11
3:4
9:7
4:5
2:4
620%42:69
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Baltic XL3:2
4:2
6:1
2:3
8:7
2:5
6:3
2:1
11:5
10:-
5:3
5:8
12:2
13:2
3379%89:44
2.Futbola Parks Academy / LSPA2:4
2:3
4:2
0:2
5:0
2:1
6:1
3:1
15:1
9:3
4:2
6:1
7:1
6:1
3379%71:23
3.FK Kadaga3:2
1:6
2:0
2:4
3:1
7:3
1:2
1:1
3:4
8:0
2:0
9:1
13:2
9:1
2867%64:27
4.NAPALM*5:2
7:8
1:2
0:5
3:7
1:3
4:1
2:2
3:3
2:3
8:7
7:4
7:4
6:5
2048%56:56
5.RegVardy / Anzāģe1:2
3:6
1:3
1:6
1:1
2:1
2:2
1:4
4:6
3:5
6:4
3:1
8:1
5:4
1740%41:46
6.FC PETROW STAR-:10
5:11
3:9
1:15
0:8
4:3
3:2
3:3
5:3
6:4
2:6
2:5
7:2
3:4
1638%44:85
7.ISMA8:5
3:5
1:6
2:4
1:9
0:2
4:7
7:8
1:3
4:6
5:2
6:2
9:8
6:5
1536%57:72
8.FK Valor / Ropaži2:13
2:12
1:6
1:7
1:9
2:13
5:6
4:7
4:5
1:8
4:3
2:7
5:6
8:9
37%42:111
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.FK Rīnūži / Grifs AG2:0
2:3
2:3
2:0
5:3
3:1
11:3
1:1
10:0
6:5
13:0
7:3
9:2
4:2
3481%77:26
2.DSV Latvia3:2
0:2
3:3
3:3
6:3
2:2
3:3
7:2
5:2
5:2
2:0
8:1
7:4
9:0
3174%63:29
3.Monarhs0:2
3:2
3:3
3:3
4:1
3:0
5:0
2:3
2:0
2:2
12:1
5:3
6:3
7:3
3071%57:26
4.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI1:3
3:5
2:2
3:6
0:3
1:4
7:0
2:4
0:0
5:1
6:1
4:1
1:0
6:2
2048%41:32
5.Futbola Parks Academy / LSPA 21:1
3:11
2:7
3:3
3:2
0:5
4:2
0:7
4:4
2:2
4:2
3:5
5:3
4:0
1945%38:54
6.Industrial Steel Group5:6
0:10
2:5
2:5
2:2
0:2
1:5
0:0
2:2
4:4
3:1
4:1
4:5
4:1
1331%33:49
7.LJA3:7
0:13
1:8
0:2
3:5
1:12
1:4
1:6
5:3
2:4
1:4
1:3
4:5
3:1
614%26:77
8.USB2:4
2:9
0:9
4:7
3:7
3:6
2:6
0:1
0:4
3:5
1:4
5:4
1:3
5:4
614%31:73
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv.