Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 21.janvārī Kopējais spēļu skaits: 172 (ieplānotas: 127) Kopā iesisti vārti: 1291
ISMA
Lomonosova 1, TSI
 
 
   

ISMA

– Informācijas Sistēmu Menedžmenta Augstskola – tā ir pasaules līmeņa izglītība, prakse un studijas ārzemēs, ka arī karjeras iespējas. Augstskola dibināta 1994.gadā.Pašlaik ISMA ir viena no prestižajām Eiropas privātaugstskolām ar bagātām tradīcijām kuras izglītības cikls ietver pirmsskolas un vidusskolas izglītību un doktora studijas. Saskaņā ar Lisabonas konvenciju par diplomu starptautisko atzīšanu, ISMA diplomi tiek atzīti starptautiskā līmenī.

www.isma.lv

www.mfk.isma.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Dāvids Nemiro
Dāvids Nemiro
Universāls18
1Maksims Andrezens
Maksims Andrezens
Vārtsargs17
2Rodrigo Pereira Marques da Silva
Rodrigo Pereira Marques da Silva
Universāls27
4Igors Žarčenko
Igors Žarčenko
111Universāls36
4Behruz Babakulov
Behruz Babakulov
5Universāls27
5Aleksandrs Puškins
Aleksandrs Puškins
1Universāls36
7Artjoms Kapļuks
Artjoms Kapļuks
Universāls28
7Māris Sprukts
Māris Sprukts
1Universāls35
9Azizbek Sharabov
Azizbek Sharabov
51Universāls23
10Jeyun Jaharov
Jeyun Jaharov
Universāls22
10Asilbek Sujarov
Asilbek Sujarov
Universāls24
10Daniils Hvoinickis
Daniils Hvoinickis
1Universāls21
11Aleksandrs Pitkins
Aleksandrs Pitkins
103Universāls29
12Kirils Ivanovs
Kirils Ivanovs
Vārtsargs24
12Anatolijs Hazovs
Anatolijs Hazovs
2Universāls32
12Dmitrijs Blinnikovs
Dmitrijs Blinnikovs
81Universāls28
22Andrei Kolodych
Andrei Kolodych
3Universāls23
69Yevgenii Prokopov
Yevgenii Prokopov
2Universāls21
77Andrejs Kuzmins
Andrejs Kuzmins
3Universāls31
77Dilshod Kilichev
Dilshod Kilichev
Universāls23
99Pāvels Skaļenko
Pāvels Skaļenko
8Universāls33
100Sergejs Sobolevs
Sergejs Sobolevs
Universāls36

Kopā iesisti vārti: 66   |   Vidējais komandas vecums: 27


B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Baltic XL3:2
4:2
6:1
2:3
8:7
2:5
6:3
2:1
11:5
10:-
5:3
5:8
12:2
13:2
3379%89:44
2.Futbola Parks Academy / LSPA2:4
2:3
4:2
0:2
5:0
2:1
6:1
3:1
15:1
9:3
4:2
6:1
7:1
6:1
3379%71:23
3.FK Kadaga3:2
1:6
2:0
2:4
3:1
7:3
1:2
1:1
3:4
8:0
2:0
9:1
13:2
9:1
2867%64:27
4.NAPALM*5:2
7:8
1:2
0:5
3:7
1:3
4:1
2:2
3:3
2:3
8:7
7:4
7:4
6:5
2048%56:56
5.RegVardy / Anzāģe1:2
3:6
1:3
1:6
1:1
2:1
2:2
1:4
4:6
3:5
6:4
3:1
8:1
5:4
1740%41:46
6.FC PETROW STAR-:10
5:11
3:9
1:15
0:8
4:3
3:2
3:3
5:3
6:4
2:6
2:5
7:2
3:4
1638%44:85
7.ISMA8:5
3:5
1:6
2:4
1:9
0:2
4:7
7:8
1:3
4:6
5:2
6:2
9:8
6:5
1536%57:72
8.FK Valor / Ropaži2:13
2:12
1:6
1:7
1:9
2:13
5:6
4:7
4:5
1:8
4:3
2:7
5:6
8:9
37%42:111
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 18:40
4.novembrī
ISMA - FK Valor / Ropaži 9:8
Protokols
piektdien 20:50
8.novembrī
Baltic XL - ISMA 5:3 (Foto)
Protokols
pirmdien 18:40
11.novembrī
ISMA - FC PETROW STAR 5:2 (Video)
Protokols
otrdien 19:50
12.novembrī
FK Kadaga - ISMA 2:0
Protokols
pirmdien 18:40
18.novembrī
ISMA - NAPALM* 4:7
Protokols
pirmdien 20:15
25.novembrī
FK Valor / Ropaži - ISMA 5:6
Protokols
piektdien 21:15
29.novembrī
FC PETROW STAR - ISMA 2:6
Protokols
pirmdien 18:40
2.decembrī
ISMA - FK Kadaga 1:9
Protokols
trešdien 21:20
4.decembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - ISMA 4:2
Protokols
otrdien 21:15
10.decembrī
RegVardy / Anzāģe - ISMA 6:4
Protokols
pirmdien 18:40
16.decembrī
ISMA - Futbola Parks Academy / LSPA 1:6
Protokols
ceturtdien 20:00
19.decembrī
NAPALM* - ISMA 8:7
Protokols
pirmdien 18:40
30.decembrī
ISMA - RegVardy / Anzāģe 1:3
Protokols
pirmdien 18:40
6.janvārī
ISMA - Baltic XL 8:5
Protokols
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.ISMA17.feb
27.jan
3.feb
21.feb
24.feb
13.feb
9:2
8.feb
9:8
6:5
9100%24:15
2.OSK Ostnieks27.jan
17.feb
10.feb
24.jan
3.feb
6.feb
7:5
1:1
7:9
24.feb
444%15:15
3.USB21.feb
3.feb
24.jan
10.feb
1:3
5:4
7.feb
15.feb
28.feb
9.mar
350%6:7
4.LJA13.feb
24.feb
6.feb
3.feb
4:5
3:1
30.jan
25.jan
20.feb
10.feb
350%7:6
5.Līgatne / Zeit8.feb
2:9
1:1
5:7
15.feb
7.feb
25.jan
30.jan
1.feb
3.feb
111%8:17
6.FK Valor / Ropaži5:6
8:9
24.feb
9:7
9.mar
28.feb
10.feb
20.feb
3.feb
1.feb
333%22:22
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 18:40
20.janvārī
ISMA - Līgatne / Zeit 9:2
Protokols
pirmdien 21:10
27.janvārī
OSK Ostnieks - ISMA Ogres 9, 75.vsk
Protokols
pirmdien 18:40
3.februārī
ISMA - USB Lomonosova 1, TSI
Protokols
sestdien 16:00
8.februārī
Līgatne / Zeit - ISMA Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
ceturtdien 21:30
13.februārī
LJA - ISMA Sesku 72, 93. vsk.
Protokols
pirmdien 18:40
17.februārī
ISMA - OSK Ostnieks Lomonosova 1, TSI
Protokols
piektdien 20:45
21.februārī
USB - ISMA Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
pirmdien 18:40
24.februārī
ISMA - LJA Lomonosova 1, TSI
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin