Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 21.janvārī Kopējais spēļu skaits: 172 (ieplānotas: 127) Kopā iesisti vārti: 1291
Futbola Parks Academy / LSPA
Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
 
 
   
 
 
   

www.parksacademy.lv www.lspa.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Andrejs Stepanovs
Andrejs Stepanovs
Universāls24
Daniels Pelcis
Daniels Pelcis
Universāls20
1Vladislavs Kņazevs
Vladislavs Kņazevs
Vārtsargs20
2Ilja Savčenko
Ilja Savčenko
4Universāls20
3Didzis Jansons
Didzis Jansons
Universāls21
3Edgars Strautiņš
Edgars Strautiņš
91Universāls25
4Ralfs Apsītis
Ralfs Apsītis
161Universāls24
6Kaspars Trifanovs
Kaspars Trifanovs
3Universāls22
7Andrejs Nikolajevs
Andrejs Nikolajevs
51Universāls20
7Aleksejs Krjukovičs
Aleksejs Krjukovičs
7Universāls19
8Marks Udovičenko
Marks Udovičenko
161Universāls20
11Ronalds Smans
Ronalds Smans
32Universāls21
12Tomass Žiborkins
Tomass Žiborkins
3Universāls20
13Mārtiņš Pļāvējs
Mārtiņš Pļāvējs
Universāls20
13Jurģis Zumbergs
Jurģis Zumbergs
Universāls23
13Rendijs Ciršs
Rendijs Ciršs
1Universāls19
13Edgars Lācis
Edgars Lācis
3Universāls24
14Kārlis Slūtiņš
Kārlis Slūtiņš
Universāls19
15Kaspars Rasims
Kaspars Rasims
Vārtsargs34
15Jānis Mačs
Jānis Mačs
Vārtsargs22

Kopā iesisti vārti: 70   |   Vidējais komandas vecums: 21.9


B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Baltic XL3:2
4:2
6:1
2:3
8:7
2:5
6:3
2:1
11:5
10:-
5:3
5:8
12:2
13:2
3379%89:44
2.Futbola Parks Academy / LSPA2:4
2:3
4:2
0:2
5:0
2:1
6:1
3:1
15:1
9:3
4:2
6:1
7:1
6:1
3379%71:23
3.FK Kadaga3:2
1:6
2:0
2:4
3:1
7:3
1:2
1:1
3:4
8:0
2:0
9:1
13:2
9:1
2867%64:27
4.NAPALM*5:2
7:8
1:2
0:5
3:7
1:3
4:1
2:2
3:3
2:3
8:7
7:4
7:4
6:5
2048%56:56
5.RegVardy / Anzāģe1:2
3:6
1:3
1:6
1:1
2:1
2:2
1:4
4:6
3:5
6:4
3:1
8:1
5:4
1740%41:46
6.FC PETROW STAR-:10
5:11
3:9
1:15
0:8
4:3
3:2
3:3
5:3
6:4
2:6
2:5
7:2
3:4
1638%44:85
7.ISMA8:5
3:5
1:6
2:4
1:9
0:2
4:7
7:8
1:3
4:6
5:2
6:2
9:8
6:5
1536%57:72
8.FK Valor / Ropaži2:13
2:12
1:6
1:7
1:9
2:13
5:6
4:7
4:5
1:8
4:3
2:7
5:6
8:9
37%42:111
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:00
31.oktobrī
NAPALM* - Futbola Parks Academy / LSPA 1:2
Protokols
trešdien 21:20
6.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Valor / Ropaži 7:1
Protokols
pirmdien 21:20
11.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - Baltic XL 2:4
Protokols
piektdien 20:00
15.novembrī
FC PETROW STAR - Futbola Parks Academy / LSPA 3:9
Protokols
trešdien 21:20
20.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - NAPALM* 5:0
Protokols
piektdien 20:50
22.novembrī
Baltic XL - Futbola Parks Academy / LSPA 3:2
Protokols
trešdien 21:20
27.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Kadaga 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:50
3.decembrī
FK Kadaga - Futbola Parks Academy / LSPA 2:0
Protokols
trešdien 21:20
4.decembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - ISMA 4:2
Protokols
pirmdien 20:15
9.decembrī
FK Valor / Ropaži - Futbola Parks Academy / LSPA 1:6
Protokols
pirmdien 18:40
16.decembrī
ISMA - Futbola Parks Academy / LSPA 1:6
Protokols
trešdien 21:20
18.decembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - FC PETROW STAR 15:1
Protokols
otrdien 21:15
7.janvārī
RegVardy / Anzāģe - Futbola Parks Academy / LSPA 1:3
Protokols
trešdien 21:20
8.janvārī
Futbola Parks Academy / LSPA - RegVardy / Anzāģe 6:1
Protokols
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.FK Zep / Forevers17.feb
26.feb
10.feb
6.feb
3:4
3:4
27.jan
22.jan
5:2
4.feb
16.mar
31.jan
2.mar
30.jan
3:5
0:4
320%14:19
2.DSV Latvia26.feb
17.feb
3:3
3:3
10.feb
22.jan
18.mar
24.feb
11.mar
3.mar
19.feb
28.feb
3:2
0:2
9.mar
5.mar
542%9:10
3.Monarhs6.feb
10.feb
3:3
3:3
27.feb
26.feb
13.feb
5.feb
20.feb
18.feb
5.mar
6.mar
0:2
3:2
30.jan
24.mar
542%9:10
4.FC Raita4:3
4:3
22.jan
10.feb
26.feb
27.feb
19.feb
11.mar
12.feb
17.mar
29.jan
21.feb
18.mar
12.mar
4:5
2:3
650%14:14
5.Futbola Parks Academy / LSPA22.jan
27.jan
24.feb
18.mar
5.feb
13.feb
11.mar
19.feb
4:2
0:2
2:4
2:3
3.feb
5.mar
10.feb
27.feb
325%8:11
6.FK Kadaga4.feb
2:5
3.mar
11.mar
18.feb
20.feb
17.mar
12.feb
2:0
2:4
3:2
1:6
1:1
27.feb
28.jan
6.feb
739%11:18
7.Baltic XL31.jan
16.mar
28.feb
19.feb
6.mar
5.mar
21.feb
29.jan
3:2
4:2
6:1
2:3
7.feb
6.feb
13.mar
19.mar
975%15:8
8.FK Rīnūži / Grifs AG30.jan
2.mar
2:0
2:3
2:3
2:0
12.mar
18.mar
5.mar
3.feb
27.feb
1:1
6.feb
7.feb
20.feb
13.feb
747%9:7
9.RTU / Viesulis4:0
5:3
5.mar
9.mar
24.mar
30.jan
3:2
5:4
27.feb
10.feb
6.feb
28.jan
19.mar
13.mar
13.feb
20.feb
12100%17:9
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:20
22.janvārī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Zep / Forevers Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
pirmdien 21:45
27.janvārī
FK Zep / Forevers - Futbola Parks Academy / LSPA Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
pirmdien 21:20
3.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Rīnūži / Grifs AG Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
trešdien 21:20
5.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA - Monarhs Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
pirmdien 21:20
10.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA - RTU / Viesulis Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
ceturtdien 21:15
13.februārī
Monarhs - Futbola Parks Academy / LSPA K.Valdemāra 65, 49.vsk.
Protokols
trešdien 20:30
19.februārī
FC Raita - Futbola Parks Academy / LSPA Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
pirmdien 21:20
24.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA - DSV Latvia Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
ceturtdien 20:45
27.februārī
RTU / Viesulis - Futbola Parks Academy / LSPA Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
ceturtdien 21:10
5.marta
FK Rīnūži / Grifs AG - Futbola Parks Academy / LSPA Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
trešdien 21:20
11.marta
Futbola Parks Academy / LSPA - FC Raita Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
trešdien 20:40
18.marta
DSV Latvia - Futbola Parks Academy / LSPA Visvalža 9, 15.vsk
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin