Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 283 (ieplānotas: 14) Kopā iesisti vārti: 2157
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI
Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
 
 
   
 
 
   

EUROLOGI – labākie logi Jums!

GiftPrint.LV – druka uz sporta formām, druka uz keramikas, krūzēm, telefonu vāciņiem, biznesa dāvanas, suvenīri ar druku un prezentreklāma. Labākās cenas! Kvalitāte!
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Iļja Zikovs
Iļja Zikovs
Universāls28
2Aleksandrs Leins
Aleksandrs Leins
31Universāls26
3Edgars Siņakins
Edgars Siņakins
5Universāls31
3Nils Idžons
Nils Idžons
3Universāls33
4Valentīns Krupeničs
Valentīns Krupeničs
62Universāls29
5Kārlis Brils
Kārlis Brils
Universāls36
5Juris Alksnis
Juris Alksnis
Universāls32
5Aleksandrs Šavšukovs
Aleksandrs Šavšukovs
Universāls31
8Jānis Lazdiņš
Jānis Lazdiņš
8Universāls26
9Artjoms Makarovs
Artjoms Makarovs
132Universāls29
10Vjačeslavs Ņekrasovs
Vjačeslavs Ņekrasovs
141Universāls31
11Einārs Muhajevs
Einārs Muhajevs
3Universāls28
12Georgijs Neždanovs
Georgijs Neždanovs
22Vārtsargs36
12Viktors Piastro
Viktors Piastro
Universāls30
13Ahmed Mohamed Elaraag
Ahmed Mohamed Elaraag
Universāls34
14Ņikita Maļgins
Ņikita Maļgins
Universāls31
14Romāns Tēviņš
Romāns Tēviņš
2Universāls20
14Deniss Krilovs
Deniss Krilovs
Universāls30
16Daniels Tarnavskis
Daniels Tarnavskis
Vārtsargs20
17Pāvels Lavrentjevs
Pāvels Lavrentjevs
103Universāls31
20Eduard Mishuta
Eduard Mishuta
1Universāls29
21Igors Volkovs
Igors Volkovs
Vārtsargs30
86Rihards Bogdanovs
Rihards Bogdanovs
Universāls34
89Aleksejs Aļeksņins
Aleksejs Aļeksņins
1Universāls27
96Staņislavs Žiličs
Staņislavs Žiličs
Universāls29

Kopā iesisti vārti: 68   |   Vidējais komandas vecums: 29.6


C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.FK Rīnūži / Grifs AG2:0
2:3
2:3
2:0
5:3
3:1
11:3
1:1
10:0
6:5
13:0
7:3
9:2
4:2
3481%77:26
2.DSV Latvia3:2
0:2
3:3
3:3
6:3
2:2
3:3
7:2
5:2
5:2
2:0
8:1
7:4
9:0
3174%63:29
3.Monarhs0:2
3:2
3:3
3:3
4:1
3:0
5:0
2:3
2:0
2:2
12:1
5:3
6:3
7:3
3071%57:26
4.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI1:3
3:5
2:2
3:6
0:3
1:4
7:0
2:4
0:0
5:1
6:1
4:1
1:0
6:2
2048%41:32
5.Futbola Parks Academy / LSPA 21:1
3:11
2:7
3:3
3:2
0:5
4:2
0:7
4:4
2:2
4:2
3:5
5:3
4:0
1945%38:54
6.Industrial Steel Group5:6
0:10
2:5
2:5
2:2
0:2
1:5
0:0
2:2
4:4
3:1
4:1
4:5
4:1
1331%33:49
7.LJA3:7
0:13
1:8
0:2
3:5
1:12
1:4
1:6
5:3
2:4
1:4
1:3
4:5
3:1
614%26:77
8.USB2:4
2:9
0:9
4:7
3:7
3:6
2:6
0:1
0:4
3:5
1:4
5:4
1:3
5:4
614%31:73
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:30
17.oktobrī
LJA - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 1:4
Protokols
piektdien 20:45
25.oktobrī
USB - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 2:6
Protokols
svētdien 19:55
27.oktobrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - Futbola Parks Academy / LSPA 2 7:0
Protokols
sestdien 17:30
2.novembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - Industrial Steel Group 0:0
Protokols
otrdien 21:30
5.novembrī
Industrial Steel Group - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 1:5
Protokols
svētdien 19:55
10.novembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - USB 1:0
Protokols
trešdien 20:50
13.novembrī
DSV Latvia - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 6:3
Protokols
piektdien 21:15
22.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 4:2
Protokols
svētdien 19:55
24.novembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FK Rīnūži / Grifs AG 1:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 19:55
1.decembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - LJA 6:1
Protokols
svētdien 19:55
8.decembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - Monarhs 0:3
Protokols
svētdien 19:55
15.decembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - DSV Latvia 2:2
Protokols
ceturtdien 21:10
19.decembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 5:3
Protokols
ceturtdien 21:15
9.janvārī
Monarhs - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 4:1
Protokols
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Futbola Parks Academy / LSPA 24:4
2:2
9.okt
3:3
5:3
8:2
3:1
9:3
6:4
5:2
4:2
0:7
11:0
5:2
10:-
9:3
3680%84:38
2.Industrial Steel Group2:2
4:4
6:7
7:5
2:2
5:5
16:1
8:2
9:3
13.okt
1:5
0:0
5:1
7:2
6:2
6:6
2760%84:47
3.Baltic International Bank3:3
9.okt
5:7
7:6
5:2
1:2
5:3
3:4
1:5
2:4
3:3
15.okt
7:4
5:1
6:2
4:1
2355%57:47
4.Pafbet.lv2:8
3:5
5:5
2:2
2:1
2:5
15.okt
2:7
6:2
0:3
3:1
18.okt
3:2
1:5
8:7
3:2
2048%42:55
5.FC PETROW STAR3:9
1:3
2:8
1:16
4:3
3:5
7:2
15.okt
5:3
6:4
3:3
4:2
-:10
1:12
3:2
3:3
2044%46:85
6.RegVardy / Anzāģe2:5
4:6
13.okt
3:9
4:2
5:1
3:0
2:6
4:6
3:5
3:1
2:4
4:1
2:2
2:2
1:4
1738%44:54
7.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI7:0
2:4
0:0
5:1
15.okt
3:3
18.okt
1:3
2:4
3:3
4:2
1:3
3:3
7:2
11.okt
3:3
1744%41:31
8.AVANTEX2:5
0:11
2:7
1:5
1:5
4:7
5:1
2:3
12:1
10:-
2:2
1:4
2:7
3:3
9:8
15.okt
1431%56:69
9.NAPALM*3:9
-:10
6:6
2:6
1:4
2:6
2:3
7:8
3:3
2:3
4:1
2:2
3:3
11.okt
15.okt
8:9
717%45:73
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:20
30.janvārī
Pafbet.lv - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 3:1
Protokols
ceturtdien 20:00
6.februārī
NAPALM* - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 3:3
Protokols
svētdien 19:55
9.februārī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FC PETROW STAR 2:4
Protokols
ceturtdien 20:30
13.februārī
AVANTEX - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 2:7 (Foto)
Protokols
otrdien 19:00
18.februārī
Baltic International Bank - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 3:3
Protokols
piektdien 21:15
28.februārī
FC PETROW STAR - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 3:3
Protokols
otrdien 21:10
3.marta
RegVardy / Anzāģe - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 3:1
Protokols
sestdien 16:30
7.marta
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - AVANTEX 3:3
Protokols
ceturtdien 20:55
12.marta
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - RegVardy / Anzāģe 4:2
Protokols
svētdien 19:55
11.oktobrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - NAPALM* Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
ceturtdien 20:55
15.oktobrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - Baltic International Bank Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
svētdien 19:55
18.oktobrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - Pafbet.lv Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin