Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 0 (ieplānotas: 154) Kopā iesisti vārti: 0
EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI
Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
 
 
   
 
 
   

EUROLOGI – labākie logi Jums!

GiftPrint.LV – druka uz sporta formām, druka uz keramikas, krūzēm, telefonu vāciņiem, biznesa dāvanas, suvenīri ar druku un prezentreklāma. Labākās cenas! Kvalitāte!
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Igors Volkovs
Igors Volkovs
Vārtsargs29
3Edgars Siņakins
Edgars Siņakins
Universāls30
4Jānis Lazdiņš
Jānis Lazdiņš
Universāls25
5Igors Romašins
Igors Romašins
Universāls24
5Aleksandrs Šavšukovs
Aleksandrs Šavšukovs
Universāls31
6Jevģenijs Orehovs
Jevģenijs Orehovs
Universāls17
7Valentīns Krupeničs
Valentīns Krupeničs
Universāls28
8Romāns Tēviņš
Romāns Tēviņš
Universāls19
8Kārlis Brils
Kārlis Brils
Universāls35
9Artjoms Makarovs
Artjoms Makarovs
Universāls28
10Vjačeslavs Ņekrasovs
Vjačeslavs Ņekrasovs
Universāls31
11Deniss Krilovs
Deniss Krilovs
Universāls29
12Georgijs Neždanovs
Georgijs Neždanovs
Vārtsargs36
13Einārs Muhajevs
Einārs Muhajevs
Universāls27
14Emīls Tarnavskis
Emīls Tarnavskis
Universāls17
15Vladislavs Vorančuks
Vladislavs Vorančuks
Universāls17
16Daniils Tarnavskis
Daniils Tarnavskis
Vārtsargs19
17Pāvels Lavrentjevs
Pāvels Lavrentjevs
Universāls30
18Vadims Pavļikovs
Vadims Pavļikovs
Universāls21
19Ilja Andrejevs
Ilja Andrejevs
Universāls21
20Eduard Mishuta
Eduard Mishuta
Universāls29
21Juris Alksnis
Juris Alksnis
Universāls31
22Jevģēnijs Petrovskis
Jevģēnijs Petrovskis
Universāls19
23Ņikita Vansovičs
Ņikita Vansovičs
Universāls22
24Ņikita Kuzmins
Ņikita Kuzmins
Universāls25

Kopā iesisti vārti: 0   |   Vidējais komandas vecums: 25.6


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.FK Rīnūži / Grifs AG5.dec
31.okt
28.nov
6.nov
7.nov
15.nov
9.jan
7.jan
12.dec
2.jan
21.nov
2.dec
19.dec
24.nov
00%0:0
2.Monarhs31.okt
5.dec
14.nov
11.dec
21.nov
29.nov
24.okt
17.dec
28.nov
7.nov
12.dec
6.jan
9.jan
8.dec
00%0:0
3.DSV Latvia6.nov
28.nov
11.dec
14.nov
4.dec
6.dec
30.okt
29.okt
23.okt
9.jan
18.dec
8.nov
13.nov
15.dec
00%0:0
4.Futbola Parks Academy / LSPA 215.nov
7.nov
29.nov
21.nov
6.dec
4.dec
13.dec
10.dec
20.dec
19.dec
10.jan
11.nov
22.nov
27.okt
00%0:0
5.Industrial Steel Group7.jan
9.jan
17.dec
24.okt
29.okt
30.okt
10.dec
13.dec
12.nov
21.nov
26.nov
29.nov
5.nov
2.nov
00%0:0
6.LJA2.jan
12.dec
7.nov
28.nov
9.jan
23.okt
19.dec
20.dec
21.nov
12.nov
14.nov
6.dec
17.okt
1.dec
00%0:0
7.USB2.dec
21.nov
6.jan
12.dec
8.nov
18.dec
11.nov
10.jan
29.nov
26.nov
6.dec
14.nov
25.okt
10.nov
00%0:0
8.EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI24.nov
19.dec
8.dec
9.jan
15.dec
13.nov
27.okt
22.nov
2.nov
5.nov
1.dec
17.okt
10.nov
25.okt
00%0:0
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:30
17.oktobrī
LJA - EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI Sesku 72, 93. vsk.
Protokols
piektdien 20:45
25.oktobrī
USB - EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
svētdien 19:55
27.oktobrī
EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI - Futbola Parks Academy / LSPA 2 Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
sestdien 17:30
2.novembrī
EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI - Industrial Steel Group Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
otrdien 21:30
5.novembrī
Industrial Steel Group - EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
svētdien 19:55
10.novembrī
EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI - USB Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
trešdien 20:50
13.novembrī
DSV Latvia - EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI Visvalža 9, 15.vsk
Protokols
piektdien 21:15
22.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
svētdien 19:55
24.novembrī
EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI - FK Rīnūži / Grifs AG Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
svētdien 19:55
1.decembrī
EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI - LJA Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
svētdien 19:55
8.decembrī
EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI - Monarhs Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
svētdien 19:55
15.decembrī
EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI - DSV Latvia Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
ceturtdien 21:10
19.decembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
ceturtdien 21:15
9.janvārī
Monarhs - EUROLOGI-Giftpint.lv/STOPIŅI K.Valdemāra 65, 49.vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin