Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 17.marta Kopējais spēļu skaits: 283 (ieplānotas: 14) Kopā iesisti vārti: 2157
FK Zep / Forevers
Ulbrokas 3, 92. vsk.
 
 
   
 
 
   

FK ZEP (since 2003) – ir līdzīgi domājošo cilvēku grupa, kuru saista viena kaislība – futbols, ka arī viens Rīgas rajons – Ziepniekkalns.

Tā sanāca, ka uzspēlēt lielajā futbolā profesionālājā līmenī nevienam no mums neizdēvas. Bet mēs kompensējam šādu netaisnību ar piedalīšanos virknē sacensību telpu un pludmales futbolā.

Mūs atbalsta www.forevers.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Nikolajs Vzdornovs
Nikolajs Vzdornovs
Vārtsargs33
1Konstantins Kolomeičuks
Konstantins Kolomeičuks
21Vārtsargs28
2Andrejs Gornaks
Andrejs Gornaks
41Universāls35
5Aleksejs Artjomenko
Aleksejs Artjomenko
62Universāls24
6Sergejs Kacēns
Sergejs Kacēns
Universāls42
8Sergejs Ņikankins
Sergejs Ņikankins
71Universāls44
8Vadims Pavlovs
Vadims Pavlovs
Universāls29
9Vadims Černovs
Vadims Černovs
114Universāls23
9Nikolajs Kočerigins
Nikolajs Kočerigins
2Universāls44
10Maksims Universāls
Maksims Universāls
101Universāls33
11Aleksandrs Kasačovs
Aleksandrs Kasačovs
1Universāls45
12Valērijs Sačjoks
Valērijs Sačjoks
6Universāls32
13Aleksejs Višņevskis
Aleksejs Višņevskis
851Universāls20
14Andrejs Miklaševičs
Andrejs Miklaševičs
243Universāls22
15Aleksejs Rosoha
Aleksejs Rosoha
146Universāls25
16Rihards Celmiņš
Rihards Celmiņš
3Universāls42
16Edvards Jansons
Edvards Jansons
Universāls25
17Aleksandrs Krajevs
Aleksandrs Krajevs
1Universāls25

Kopā iesisti vārti: 77   |   Vidējais komandas vecums: 31.7


A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
21.oktobrī
FK Zep / Forevers - Līgatne / Zeit 10:4
Protokols
sestdien 14:25
26.oktobrī
FC Raita - FK Zep / Forevers 4:3
Protokols
pirmdien 21:45
4.novembrī
FK Zep / Forevers - RTU / Viesulis 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 17:00
9.novembrī
Līgatne / Zeit - FK Zep / Forevers 0:4
Protokols
ceturtdien 21:45
14.novembrī
FK Zep / Forevers - AVANTEX 5:4
Protokols
otrdien 19:00
19.novembrī
Baltic International Bank - FK Zep / Forevers 4:4
Protokols
ceturtdien 21:45
28.novembrī
FK Zep / Forevers - OSK Ostnieks 4:3
Protokols
pirmdien 21:45
2.decembrī
FK Zep / Forevers - Pafbet.lv 7:2
Protokols
ceturtdien 20:30
5.decembrī
AVANTEX - FK Zep / Forevers 1:5
Protokols
ceturtdien 21:45
12.decembrī
FK Zep / Forevers - FC Raita 3:4
Protokols
pirmdien 21:45
16.decembrī
FK Zep / Forevers - Baltic International Bank 4:3
Protokols
ceturtdien 20:45
19.decembrī
RTU / Viesulis - FK Zep / Forevers 4:0
Protokols
pirmdien 21:10
6.janvārī
OSK Ostnieks - FK Zep / Forevers 1:1
Protokols
ceturtdien 20:20
9.janvārī
Pafbet.lv - FK Zep / Forevers 3:3
Protokols
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Monarhs3:3
3:3
8:1
21.mai
0:2
3:2
4:2
5:4
7:5
6:0
3:1
4:3
5:0
9:1
5:3
4:1
3884%69:31
2.DSV Latvia3:3
3:3
3:2
3:3
3:2
0:2
13.mai
2:7
3:1
1:0
5:4
5:4
2:3
3:1
9:3
6:2
3067%51:40
3.RTU / Viesulis21.mai
1:8
3:3
2:3
2:2
1:1
5:3
2:1
14.mai
8.mai
3:2
2:3
3:2
5:4
4:0
5:3
2462%38:35
4.FK Rīnūži / Grifs AG2:3
2:0
2:0
2:3
1:1
2:2
2:4
4:3
4:5
4:4
4:7
1:1
4:3
13.mai
3:0
8:2
2249%45:38
5.Futbola Parks Academy / LSPA4:5
2:4
7:2
13.mai
1:2
3:5
3:4
4:2
2:4
2:3
4:2
0:2
5:3
10:5
15:1
3:3
1942%65:47
6.Baltic XL0:6
5:7
0:1
1:3
8.mai
14.mai
4:4
5:4
3:2
4:2
6:1
2:3
8:4
1:1
1:1
11.mai
1846%40:39
7.FK Kadaga3:4
1:3
4:5
4:5
3:2
2:3
1:1
7:4
2:0
2:4
3:2
1:6
12.mai
4:4
5:1
2:5
1738%44:49
8.FC Raita1:9
0:5
1:3
3:2
4:5
2:3
13.mai
3:4
5:10
3:5
1:1
4:8
4:4
12.mai
4:3
4:3
1126%39:65
9.FK Zep / Forevers1:4
3:5
2:6
3:9
3:5
0:4
2:8
0:3
3:3
1:15
11.mai
1:1
5:2
1:5
3:4
3:4
511%31:78
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
20.janvārī
FK Zep / Forevers - FK Kadaga 5:2
Protokols
trešdien 21:20
22.janvārī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Zep / Forevers 15:1
Protokols
pirmdien 21:45
27.janvārī
FK Zep / Forevers - Futbola Parks Academy / LSPA 3:3
Protokols
ceturtdien 21:10
30.janvārī
FK Rīnūži / Grifs AG - FK Zep / Forevers 3:0
Protokols
piektdien 20:50
31.janvārī
Baltic XL - FK Zep / Forevers 1:1
Protokols
otrdien 19:50
4.februārī
FK Kadaga - FK Zep / Forevers 5:1
Protokols
ceturtdien 21:15
6.februārī
Monarhs - FK Zep / Forevers 5:3
Protokols
pirmdien 21:45
10.februārī
FK Zep / Forevers - Monarhs 1:4
Protokols
pirmdien 21:45
17.februārī
FK Zep / Forevers - DSV Latvia 2:6
Protokols
trešdien 20:40
26.februārī
DSV Latvia - FK Zep / Forevers 9:3
Protokols
pirmdien 21:45
2.marta
FK Zep / Forevers - FK Rīnūži / Grifs AG 2:8 (Foto)
Protokols
pirmdien 21:45
11.maijā
FK Zep / Forevers - Baltic XL Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin