Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 283 (ieplānotas: 14) Kopā iesisti vārti: 2157
Industrial Steel Group
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Dmitrijs Vinnikovs
Dmitrijs Vinnikovs
1Vārtsargs40
1Daņila Vorņiku
Daņila Vorņiku
1Vārtsargs18
2Igors Bondarenko
Igors Bondarenko
91Universāls33
3Mihails Trofimovičs
Mihails Trofimovičs
31Universāls36
6Aleksejs Samoilenko
Aleksejs Samoilenko
83Universāls25
7Romans Kornijenko
Romans Kornijenko
1Universāls40
8Gunārs Nikolajevs
Gunārs Nikolajevs
4Universāls27
9Sergejs Morevs
Sergejs Morevs
7Universāls35
10Valerijs Antonovs
Valerijs Antonovs
1Universāls40
11Jurijs Gladčenko
Jurijs Gladčenko
45Universāls35
12Vladislavs Ivanovs
Vladislavs Ivanovs
9Universāls33
13Igors Galkins
Igors Galkins
22Universāls46
14Romāns Šmarkovs
Romāns Šmarkovs
Universāls32
16Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
9Universāls41
17Artjoms Safronovs
Artjoms Safronovs
1Universāls31
18Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
Vārtsargs38
27Ilja Nemčikovs
Ilja Nemčikovs
2Universāls32
89Ilmārs Labuds
Ilmārs Labuds
12Universāls37
96Deniss Azarovs
Deniss Azarovs
Universāls38
99Dmitrijs Boženins
Dmitrijs Boženins
6Universāls40

Kopā iesisti vārti: 109   |   Vidējais komandas vecums: 34.9


C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.FK Rīnūži / Grifs AG2:0
2:3
2:3
2:0
5:3
3:1
11:3
1:1
10:0
6:5
13:0
7:3
9:2
4:2
3481%77:26
2.DSV Latvia3:2
0:2
3:3
3:3
6:3
2:2
3:3
7:2
5:2
5:2
2:0
8:1
7:4
9:0
3174%63:29
3.Monarhs0:2
3:2
3:3
3:3
4:1
3:0
5:0
2:3
2:0
2:2
12:1
5:3
6:3
7:3
3071%57:26
4.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI1:3
3:5
2:2
3:6
0:3
1:4
7:0
2:4
0:0
5:1
6:1
4:1
1:0
6:2
2048%41:32
5.Futbola Parks Academy / LSPA 21:1
3:11
2:7
3:3
3:2
0:5
4:2
0:7
4:4
2:2
4:2
3:5
5:3
4:0
1945%38:54
6.Industrial Steel Group5:6
0:10
2:5
2:5
2:2
0:2
1:5
0:0
2:2
4:4
3:1
4:1
4:5
4:1
1331%33:49
7.LJA3:7
0:13
1:8
0:2
3:5
1:12
1:4
1:6
5:3
2:4
1:4
1:3
4:5
3:1
614%26:77
8.USB2:4
2:9
0:9
4:7
3:7
3:6
2:6
0:1
0:4
3:5
1:4
5:4
1:3
5:4
614%31:73
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:15
24.oktobrī
Monarhs - Industrial Steel Group 2:0
Protokols
otrdien 21:30
29.oktobrī
Industrial Steel Group - DSV Latvia 2:5
Protokols
trešdien 20:50
30.oktobrī
DSV Latvia - Industrial Steel Group 5:2
Protokols
sestdien 17:30
2.novembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - Industrial Steel Group 0:0
Protokols
otrdien 21:30
5.novembrī
Industrial Steel Group - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 1:5
Protokols
otrdien 21:30
12.novembrī
Industrial Steel Group - LJA 3:1
Protokols
ceturtdien 21:30
21.novembrī
LJA - Industrial Steel Group 1:4
Protokols
otrdien 21:30
26.novembrī
Industrial Steel Group - USB 4:5
Protokols
piektdien 20:45
29.novembrī
USB - Industrial Steel Group 1:4
Protokols
otrdien 21:30
10.decembrī
Industrial Steel Group - Futbola Parks Academy / LSPA 2 2:2
Protokols
piektdien 21:15
13.decembrī
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - Industrial Steel Group 4:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:30
17.decembrī
Industrial Steel Group - Monarhs 2:2
Protokols
otrdien 21:30
7.janvārī
Industrial Steel Group - FK Rīnūži / Grifs AG 5:6
Protokols
ceturtdien 21:10
9.janvārī
FK Rīnūži / Grifs AG - Industrial Steel Group 10:0
Protokols
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Futbola Parks Academy / LSPA 24:4
2:2
9.okt
3:3
5:3
8:2
3:1
9:3
6:4
5:2
4:2
0:7
11:0
5:2
10:-
9:3
3680%84:38
2.Industrial Steel Group2:2
4:4
6:7
7:5
2:2
5:5
16:1
8:2
9:3
13.okt
1:5
0:0
5:1
7:2
6:2
6:6
2760%84:47
3.Baltic International Bank3:3
9.okt
5:7
7:6
5:2
1:2
5:3
3:4
1:5
2:4
3:3
15.okt
7:4
5:1
6:2
4:1
2355%57:47
4.Pafbet.lv2:8
3:5
5:5
2:2
2:1
2:5
15.okt
2:7
6:2
0:3
3:1
18.okt
3:2
1:5
8:7
3:2
2048%42:55
5.FC PETROW STAR3:9
1:3
2:8
1:16
4:3
3:5
7:2
15.okt
5:3
6:4
3:3
4:2
-:10
1:12
3:2
3:3
2044%46:85
6.RegVardy / Anzāģe2:5
4:6
13.okt
3:9
4:2
5:1
3:0
2:6
4:6
3:5
3:1
2:4
4:1
2:2
2:2
1:4
1738%44:54
7.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI7:0
2:4
0:0
5:1
15.okt
3:3
18.okt
1:3
2:4
3:3
4:2
1:3
3:3
7:2
11.okt
3:3
1744%41:31
8.AVANTEX2:5
0:11
2:7
1:5
1:5
4:7
5:1
2:3
12:1
10:-
2:2
1:4
2:7
3:3
9:8
15.okt
1431%56:69
9.NAPALM*3:9
-:10
6:6
2:6
1:4
2:6
2:3
7:8
3:3
2:3
4:1
2:2
3:3
11.okt
15.okt
8:9
717%45:73
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:30
23.janvārī
AVANTEX - Industrial Steel Group 2:7
Protokols
otrdien 21:30
28.janvārī
Industrial Steel Group - FC PETROW STAR 16:1
Protokols
otrdien 21:30
11.februārī
Industrial Steel Group - AVANTEX 5:1
Protokols
otrdien 21:30
18.februārī
Industrial Steel Group - Pafbet.lv 2:2 (Foto)
Protokols
ceturtdien 20:20
20.februārī
Pafbet.lv - Industrial Steel Group 5:5
Protokols
otrdien 21:30
25.februārī
Industrial Steel Group - RegVardy / Anzāģe 9:3
Protokols
ceturtdien 20:00
27.februārī
NAPALM* - Industrial Steel Group 6:6
Protokols
otrdien 21:30
3.marta
Industrial Steel Group - Baltic International Bank 6:7
Protokols
piektdien 21:15
6.marta
FC PETROW STAR - Industrial Steel Group 2:8
Protokols
otrdien 21:30
10.marta
Industrial Steel Group - NAPALM* 6:2
Protokols
ceturtdien 19:00
12.marta
Baltic International Bank - Industrial Steel Group 5:7
Protokols
otrdien 21:10
13.oktobrī
RegVardy / Anzāģe - Industrial Steel Group K.Valdemāra 65, 49.vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin