Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 12.novembrī Kopējais spēļu skaits: 49 (ieplānotas: 119) Kopā iesisti vārti: 328
Baltic XL
Skuju 11, 31. vsk.
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksejs Pavlovs
Aleksejs Pavlovs
Vārtsargs36
3Mihails Skuratovičs
Mihails Skuratovičs
2Universāls35
4Jānis Jangols
Jānis Jangols
2Universāls29
5Jurijs Ivanovs
Jurijs Ivanovs
21Universāls31
6Igors Gajduks
Igors Gajduks
Universāls29
7Vladislavs Eidimits
Vladislavs Eidimits
Universāls27
8Andris Kangars
Andris Kangars
1Universāls39
9Vadims Sarapulovs
Vadims Sarapulovs
Universāls37
10Romans Sulackis
Romans Sulackis
Universāls36
11Romāns Solomevičs
Romāns Solomevičs
Universāls33
12Uldis Kapaklis
Uldis Kapaklis
Vārtsargs40
13Aleksejs Bespalovs
Aleksejs Bespalovs
2Universāls33
14Viktors Šekovs
Viktors Šekovs
Universāls33
15Dmitrijs Gavrilovs
Dmitrijs Gavrilovs
Universāls30
16Vitālijs Usevičs
Vitālijs Usevičs
Universāls28
17Timofejs Tazovs
Timofejs Tazovs
Universāls32
18Maksims Isajevs
Maksims Isajevs
1Universāls25
19Aleksejs Lavrenovs
Aleksejs Lavrenovs
Universāls31
88Viktors Josifovs
Viktors Josifovs
3Universāls35

Kopā iesisti vārti: 11   |   Vidējais komandas vecums: 32.6


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Futbola Parks Academy / LSPA20.nov
2:1
2:4
22.nov
4.dec
16.dec
27.nov
3.dec
8.jan
7.jan
18.dec
15.nov
7:1
9.dec
667%11:6
2.NAPALM*1:2
20.nov
9.jan
29.nov
19.dec
18.nov
14.nov
7.jan
5.dec
2:2
12.dec
2:3
28.nov
16.dec
111%5:7
3.Baltic XL22.nov
4:2
29.nov
9.jan
5:3
6.jan
20.dec
2:3
15.nov
26.nov
6.dec
23.dec
13.dec
2.dec
667%11:8
4.ISMA16.dec
4.dec
18.nov
19.dec
6.jan
3:5
2.dec
0:2
9.dec
10.dec
5:2
29.nov
9:8
25.nov
650%17:17
5.FK Kadaga3.dec
27.nov
7.jan
14.nov
3:2
20.dec
2:0
2.dec
17.dec
19.nov
26.nov
8:0
13:2
6.jan
12100%26:4
6.RegVardy / Anzāģe7.jan
8.jan
2:2
5.dec
26.nov
15.nov
10.dec
9.dec
19.nov
17.dec
3.dec
3:5
8:1
5:4
758%18:12
7.FC PETROW STAR15.nov
18.dec
3:2
12.dec
23.dec
6.dec
29.nov
2:5
0:8
26.nov
5:3
3.dec
22.nov
3:4
640%13:22
8.FK Valor / Ropaži9.dec
1:7
16.dec
28.nov
2.dec
13.dec
25.nov
8:9
6.jan
2:13
4:5
1:8
4:3
22.nov
317%20:45
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:50
5.novembrī
FK Kadaga - Baltic XL 3:2
Protokols
piektdien 20:50
8.novembrī
Baltic XL - ISMA 5:3 (Foto)
Protokols
pirmdien 21:20
11.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - Baltic XL 2:4
Protokols
piektdien 20:50
15.novembrī
Baltic XL - RegVardy / Anzāģe Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
piektdien 20:50
22.novembrī
Baltic XL - Futbola Parks Academy / LSPA Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
otrdien 21:15
26.novembrī
RegVardy / Anzāģe - Baltic XL K.Valdemāra 65, 49.vsk.
Protokols
piektdien 20:50
29.novembrī
Baltic XL - NAPALM* Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
pirmdien 20:15
2.decembrī
FK Valor / Ropaži - Baltic XL Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
piektdien 20:50
6.decembrī
Baltic XL - FC PETROW STAR Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
piektdien 20:50
13.decembrī
Baltic XL - FK Valor / Ropaži Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
piektdien 20:50
20.decembrī
Baltic XL - FK Kadaga Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
pirmdien 20:00
23.decembrī
FC PETROW STAR - Baltic XL Grebenščikova iela 1, Diagnostikas centrs
Protokols
pirmdien 18:40
6.janvārī
ISMA - Baltic XL Lomonosova 1, TSI
Protokols
ceturtdien 20:00
9.janvārī
NAPALM* - Baltic XL Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin