Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 23.janvārī Kopējais spēļu skaits: 175 (ieplānotas: 124) Kopā iesisti vārti: 1323
Baltic XL
Skuju 11, 31. vsk.
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksejs Pavlovs
Aleksejs Pavlovs
Vārtsargs36
4Timofejs Tazovs
Timofejs Tazovs
5Universāls32
5Igors Gajduks
Igors Gajduks
2Universāls30
7Andris Kangars
Andris Kangars
13Universāls39
8Jurijs Ivanovs
Jurijs Ivanovs
41Universāls31
8Aleksejs Lavrenovs
Aleksejs Lavrenovs
3Universāls32
8Vadims Sarapulovs
Vadims Sarapulovs
4Universāls37
9Maksims Isajevs
Maksims Isajevs
61Universāls25
10Romāns Solomevičs
Romāns Solomevičs
3Universāls34
10Romans Sulackis
Romans Sulackis
1Universāls36
10Aleksejs Bespalovs
Aleksejs Bespalovs
2Universāls34
11Jānis Jangols
Jānis Jangols
2Universāls29
11Vladislavs Eidimits
Vladislavs Eidimits
93Universāls27
12Uldis Kapaklis
Uldis Kapaklis
Vārtsargs40
14Viktors Šekovs
Viktors Šekovs
Universāls34
15Dmitrijs Gavrilovs
Dmitrijs Gavrilovs
Universāls30
16Vitālijs Usevičs
Vitālijs Usevičs
Universāls29
55Andrejs Gajduks
Andrejs Gajduks
32Universāls31
77Ronalds Štukaturovs
Ronalds Štukaturovs
121Universāls24
77Mihails Skuratovičs
Mihails Skuratovičs
241Universāls35
88Viktors Josifovs
Viktors Josifovs
83Universāls35
99Jevgeņijs Tkačenko
Jevgeņijs Tkačenko
Vārtsargs37

Kopā iesisti vārti: 89   |   Vidējais komandas vecums: 32.6


B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Baltic XL3:2
4:2
6:1
2:3
8:7
2:5
6:3
2:1
11:5
10:-
5:3
5:8
12:2
13:2
3379%89:44
2.Futbola Parks Academy / LSPA2:4
2:3
4:2
0:2
5:0
2:1
6:1
3:1
15:1
9:3
4:2
6:1
7:1
6:1
3379%71:23
3.FK Kadaga3:2
1:6
2:0
2:4
3:1
7:3
1:2
1:1
3:4
8:0
2:0
9:1
13:2
9:1
2867%64:27
4.NAPALM*5:2
7:8
1:2
0:5
3:7
1:3
4:1
2:2
3:3
2:3
8:7
7:4
7:4
6:5
2048%56:56
5.RegVardy / Anzāģe1:2
3:6
1:3
1:6
1:1
2:1
2:2
1:4
4:6
3:5
6:4
3:1
8:1
5:4
1740%41:46
6.FC PETROW STAR-:10
5:11
3:9
1:15
0:8
4:3
3:2
3:3
5:3
6:4
2:6
2:5
7:2
3:4
1638%44:85
7.ISMA8:5
3:5
1:6
2:4
1:9
0:2
4:7
7:8
1:3
4:6
5:2
6:2
9:8
6:5
1536%57:72
8.FK Valor / Ropaži2:13
2:12
1:6
1:7
1:9
2:13
5:6
4:7
4:5
1:8
4:3
2:7
5:6
8:9
37%42:111
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:50
5.novembrī
FK Kadaga - Baltic XL 3:2
Protokols
piektdien 20:50
8.novembrī
Baltic XL - ISMA 5:3 (Foto)
Protokols
pirmdien 21:20
11.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - Baltic XL 2:4
Protokols
piektdien 20:50
15.novembrī
Baltic XL - RegVardy / Anzāģe 6:3
Protokols
piektdien 20:50
22.novembrī
Baltic XL - Futbola Parks Academy / LSPA 3:2
Protokols
otrdien 21:15
26.novembrī
RegVardy / Anzāģe - Baltic XL 1:2 (Video)
Protokols
piektdien 20:50
29.novembrī
Baltic XL - NAPALM* 8:7
Protokols
pirmdien 20:15
2.decembrī
FK Valor / Ropaži - Baltic XL 2:13
Protokols
piektdien 20:50
13.decembrī
Baltic XL - FK Valor / Ropaži 12:2
Protokols
piektdien 20:50
20.decembrī
Baltic XL - FK Kadaga 6:1
Protokols
pirmdien 21:15
23.decembrī
FC PETROW STAR - Baltic XL -:10
pirmdien 18:40
6.janvārī
ISMA - Baltic XL 8:5
Protokols
ceturtdien 20:00
9.janvārī
NAPALM* - Baltic XL 5:2
Protokols
piektdien 20:50
10.janvārī
Baltic XL - FC PETROW STAR 11:5
Protokols
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.FK Zep / Forevers17.feb
26.feb
10.feb
6.feb
3:4
3:4
27.jan
1:15
5:2
4.feb
16.mar
31.jan
2.mar
30.jan
3:5
0:4
317%15:34
2.DSV Latvia26.feb
17.feb
3:3
3:3
10.feb
3:1
18.mar
24.feb
11.mar
3.mar
19.feb
28.feb
3:2
0:2
9.mar
5.mar
853%12:11
3.Monarhs6.feb
10.feb
3:3
3:3
27.feb
26.feb
13.feb
5.feb
20.feb
18.feb
5.mar
6.mar
0:2
3:2
30.jan
24.mar
542%9:10
4.FC Raita4:3
4:3
1:3
10.feb
26.feb
27.feb
19.feb
11.mar
12.feb
17.mar
29.jan
21.feb
18.mar
12.mar
4:5
2:3
640%15:17
5.Futbola Parks Academy / LSPA15:1
27.jan
24.feb
18.mar
5.feb
13.feb
11.mar
19.feb
4:2
0:2
2:4
2:3
3.feb
5.mar
10.feb
27.feb
640%23:12
6.FK Kadaga4.feb
2:5
3.mar
11.mar
18.feb
20.feb
17.mar
12.feb
2:0
2:4
3:2
1:6
1:1
27.feb
28.jan
6.feb
739%11:18
7.Baltic XL31.jan
16.mar
28.feb
19.feb
6.mar
5.mar
21.feb
29.jan
3:2
4:2
6:1
2:3
7.feb
6.feb
13.mar
19.mar
975%15:8
8.FK Rīnūži / Grifs AG30.jan
2.mar
2:0
2:3
2:3
2:0
12.mar
18.mar
5.mar
3.feb
27.feb
1:1
6.feb
7.feb
20.feb
13.feb
747%9:7
9.RTU / Viesulis4:0
5:3
5.mar
9.mar
24.mar
30.jan
3:2
5:4
27.feb
10.feb
6.feb
28.jan
19.mar
13.mar
13.feb
20.feb
12100%17:9
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:30
29.janvārī
FC Raita - Baltic XL Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
piektdien 20:50
31.janvārī
Baltic XL - FK Zep / Forevers Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
ceturtdien 21:10
6.februārī
FK Rīnūži / Grifs AG - Baltic XL Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
piektdien 20:50
7.februārī
Baltic XL - FK Rīnūži / Grifs AG Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
trešdien 20:40
19.februārī
DSV Latvia - Baltic XL Visvalža 9, 15.vsk
Protokols
piektdien 20:50
21.februārī
Baltic XL - FC Raita Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
piektdien 20:50
28.februārī
Baltic XL - DSV Latvia Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
ceturtdien 21:15
5.marta
Monarhs - Baltic XL K.Valdemāra 65, 49.vsk.
Protokols
piektdien 20:50
6.marta
Baltic XL - Monarhs Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
piektdien 20:50
13.marta
Baltic XL - RTU / Viesulis Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
pirmdien 21:45
16.marta
FK Zep / Forevers - Baltic XL Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:45
19.marta
RTU / Viesulis - Baltic XL Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin