Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 17.marta Kopējais spēļu skaits: 283 (ieplānotas: 14) Kopā iesisti vārti: 2157
Baltic XL
Skuju 11, 31. vsk.
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksejs Pavlovs
Aleksejs Pavlovs
1Vārtsargs36
4Timofejs Tazovs
Timofejs Tazovs
51Universāls32
5Igors Gajduks
Igors Gajduks
31Universāls30
7Andris Kangars
Andris Kangars
26Universāls40
8Jurijs Ivanovs
Jurijs Ivanovs
41Universāls31
8Aleksejs Lavrenovs
Aleksejs Lavrenovs
3Universāls32
8Vadims Sarapulovs
Vadims Sarapulovs
4Universāls37
9Maksims Isajevs
Maksims Isajevs
71Universāls25
10Romāns Solomevičs
Romāns Solomevičs
4Universāls34
10Romans Sulackis
Romans Sulackis
11Universāls36
10Aleksejs Bespalovs
Aleksejs Bespalovs
2Universāls34
11Jānis Jangols
Jānis Jangols
5Universāls30
11Vladislavs Eidimits
Vladislavs Eidimits
94Universāls28
12Uldis Kapaklis
Uldis Kapaklis
Vārtsargs41
14Viktors Šekovs
Viktors Šekovs
Universāls34
15Dmitrijs Gavrilovs
Dmitrijs Gavrilovs
Universāls30
16Vitālijs Usevičs
Vitālijs Usevičs
Universāls29
55Andrejs Gajduks
Andrejs Gajduks
35Universāls31
77Ronalds Štukaturovs
Ronalds Štukaturovs
121Universāls24
77Mihails Skuratovičs
Mihails Skuratovičs
291Universāls35
88Viktors Josifovs
Viktors Josifovs
115Universāls36
99Jevgeņijs Tkačenko
Jevgeņijs Tkačenko
Vārtsargs37

Kopā iesisti vārti: 114   |   Vidējais komandas vecums: 32.8


B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Baltic XL3:2
4:2
6:1
2:3
8:7
2:5
6:3
2:1
11:5
10:-
5:3
5:8
12:2
13:2
3379%89:44
2.Futbola Parks Academy / LSPA2:4
2:3
4:2
0:2
5:0
2:1
6:1
3:1
15:1
9:3
4:2
6:1
7:1
6:1
3379%71:23
3.FK Kadaga3:2
1:6
2:0
2:4
3:1
7:3
1:2
1:1
3:4
8:0
2:0
9:1
13:2
9:1
2867%64:27
4.NAPALM*5:2
7:8
1:2
0:5
3:7
1:3
4:1
2:2
3:3
2:3
8:7
7:4
7:4
6:5
2048%56:56
5.RegVardy / Anzāģe1:2
3:6
1:3
1:6
1:1
2:1
2:2
1:4
4:6
3:5
6:4
3:1
8:1
5:4
1740%41:46
6.FC PETROW STAR-:10
5:11
3:9
1:15
0:8
4:3
3:2
3:3
5:3
6:4
2:6
2:5
7:2
3:4
1638%44:85
7.ISMA8:5
3:5
1:6
2:4
1:9
0:2
4:7
7:8
1:3
4:6
5:2
6:2
9:8
6:5
1536%57:72
8.FK Valor / Ropaži2:13
2:12
1:6
1:7
1:9
2:13
5:6
4:7
4:5
1:8
4:3
2:7
5:6
8:9
37%42:111
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:50
5.novembrī
FK Kadaga - Baltic XL 3:2
Protokols
piektdien 20:50
8.novembrī
Baltic XL - ISMA 5:3 (Foto)
Protokols
pirmdien 21:20
11.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - Baltic XL 2:4
Protokols
piektdien 20:50
15.novembrī
Baltic XL - RegVardy / Anzāģe 6:3
Protokols
piektdien 20:50
22.novembrī
Baltic XL - Futbola Parks Academy / LSPA 3:2
Protokols
otrdien 21:15
26.novembrī
RegVardy / Anzāģe - Baltic XL 1:2 (Video)
Protokols
piektdien 20:50
29.novembrī
Baltic XL - NAPALM* 8:7
Protokols
pirmdien 20:15
2.decembrī
FK Valor / Ropaži - Baltic XL 2:13
Protokols
piektdien 20:50
13.decembrī
Baltic XL - FK Valor / Ropaži 12:2
Protokols
piektdien 20:50
20.decembrī
Baltic XL - FK Kadaga 6:1
Protokols
pirmdien 21:15
23.decembrī
FC PETROW STAR - Baltic XL -:10
pirmdien 18:40
6.janvārī
ISMA - Baltic XL 8:5
Protokols
ceturtdien 20:00
9.janvārī
NAPALM* - Baltic XL 5:2
Protokols
piektdien 20:50
10.janvārī
Baltic XL - FC PETROW STAR 11:5
Protokols
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Monarhs3:3
3:3
8:1
21.mai
0:2
3:2
4:2
5:4
7:5
6:0
3:1
4:3
5:0
9:1
5:3
4:1
3884%69:31
2.DSV Latvia3:3
3:3
3:2
3:3
3:2
0:2
13.mai
2:7
3:1
1:0
5:4
5:4
2:3
3:1
9:3
6:2
3067%51:40
3.RTU / Viesulis21.mai
1:8
3:3
2:3
2:2
1:1
5:3
2:1
14.mai
8.mai
3:2
2:3
3:2
5:4
4:0
5:3
2462%38:35
4.FK Rīnūži / Grifs AG2:3
2:0
2:0
2:3
1:1
2:2
2:4
4:3
4:5
4:4
4:7
1:1
4:3
13.mai
3:0
8:2
2249%45:38
5.Futbola Parks Academy / LSPA4:5
2:4
7:2
13.mai
1:2
3:5
3:4
4:2
2:4
2:3
4:2
0:2
5:3
10:5
15:1
3:3
1942%65:47
6.Baltic XL0:6
5:7
0:1
1:3
8.mai
14.mai
4:4
5:4
3:2
4:2
6:1
2:3
8:4
1:1
1:1
11.mai
1846%40:39
7.FK Kadaga3:4
1:3
4:5
4:5
3:2
2:3
1:1
7:4
2:0
2:4
3:2
1:6
12.mai
4:4
5:1
2:5
1738%44:49
8.FC Raita1:9
0:5
1:3
3:2
4:5
2:3
13.mai
3:4
5:10
3:5
1:1
4:8
4:4
12.mai
4:3
4:3
1126%39:65
9.FK Zep / Forevers1:4
3:5
2:6
3:9
3:5
0:4
2:8
0:3
3:3
1:15
11.mai
1:1
5:2
1:5
3:4
3:4
511%31:78
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:30
29.janvārī
FC Raita - Baltic XL 1:1
Protokols
piektdien 20:50
31.janvārī
Baltic XL - FK Zep / Forevers 1:1
Protokols
ceturtdien 21:10
6.februārī
FK Rīnūži / Grifs AG - Baltic XL 4:5
Protokols
piektdien 20:50
7.februārī
Baltic XL - FK Rīnūži / Grifs AG 4:4
Protokols
trešdien 20:40
19.februārī
DSV Latvia - Baltic XL 3:1
Protokols
piektdien 20:50
21.februārī
Baltic XL - FC Raita 8:4
Protokols
piektdien 20:10
28.februārī
Baltic XL - DSV Latvia 0:1
Protokols
ceturtdien 21:15
5.marta
Monarhs - Baltic XL 7:5
Protokols
piektdien 20:50
6.marta
Baltic XL - Monarhs 0:6
Protokols
piektdien 20:50
8.maijā
Baltic XL - RTU / Viesulis Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
pirmdien 21:45
11.maijā
FK Zep / Forevers - Baltic XL Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:45
14.maijā
RTU / Viesulis - Baltic XL Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin