Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 0 (ieplānotas: 154) Kopā iesisti vārti: 0
Baltic International Bank
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Jevgēnijs Gerega
Jevgēnijs Gerega
Vārtsargs28
1Sergejs Rakevičs
Sergejs Rakevičs
Vārtsargs33
3Aleksandrs Jerikalovs
Aleksandrs Jerikalovs
Aizsargs44
4Renats Agajevs
Renats Agajevs
Uzbrucējs29
5Jurijs Filipovskis
Jurijs Filipovskis
Universāls45
7Pavels Blizņuks
Pavels Blizņuks
Uzbrucējs34
8Igors Derbakovs
Igors Derbakovs
Universāls43
9Igors Nikolajevs
Igors Nikolajevs
Universāls49
10Deniss Romanovs
Deniss Romanovs
Universāls41
11Dmitrijs Pinčuks
Dmitrijs Pinčuks
Aizsargs31
15Valerijs Markovskis
Valerijs Markovskis
Aizsargs30
18Dmitrijs Timofejevs
Dmitrijs Timofejevs
Aizsargs34
20Mihails Nosiks
Mihails Nosiks
Universāls34
22Ilmars Kudrjavcevs
Ilmars Kudrjavcevs
Universāls41
22Sergejs Blizņuks
Sergejs Blizņuks
Vārtsargs37
77Vitalijs Petrovs
Vitalijs Petrovs
Aizsargs47
80Sergejs Braņko
Sergejs Braņko
Universāls39

Kopā iesisti vārti: 0   |   Vidējais komandas vecums: 37.6


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis24.okt
16.nov
28.nov
31.okt
12.dec
29.okt
14.nov
2.dec
7.nov
9.jan
19.dec
4.nov
5.dec
23.nov
00%0:0
2.FC Raita16.nov
24.okt
23.nov
21.nov
28.dec
3.dec
14.dec
11.nov
21.dec
28.nov
26.okt
12.dec
4.jan
2.nov
00%0:0
3.Pafbet.lv31.okt
28.nov
21.nov
23.nov
5.dec
17.dec
7.nov
9.dec
19.dec
24.okt
9.jan
2.dec
14.nov
19.okt
00%0:0
4.Baltic International Bank29.okt
12.dec
3.dec
28.dec
17.dec
5.dec
19.dec
4.nov
26.nov
31.okt
19.nov
16.dec
7.jan
30.nov
00%0:0
5.OSK Ostnieks2.dec
14.nov
11.nov
14.dec
9.dec
7.nov
4.nov
19.dec
16.dec
21.nov
6.jan
28.nov
23.dec
7.dec
00%0:0
6.AVANTEX9.jan
7.nov
28.nov
21.dec
24.okt
19.dec
31.okt
26.nov
21.nov
16.dec
5.dec
14.nov
12.dec
26.okt
00%0:0
7.FK Zep / Forevers4.nov
19.dec
12.dec
26.okt
2.dec
9.jan
16.dec
19.nov
28.nov
6.jan
14.nov
5.dec
21.okt
9.nov
00%0:0
8.Līgatne / Zeit23.nov
5.dec
2.nov
4.jan
19.okt
14.nov
30.nov
7.jan
7.dec
23.dec
26.okt
12.dec
9.nov
21.okt
00%0:0
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:00
29.oktobrī
Baltic International Bank - RTU / Viesulis Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
ceturtdien 20:30
31.oktobrī
AVANTEX - Baltic International Bank Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
pirmdien 21:10
4.novembrī
OSK Ostnieks - Baltic International Bank Ogres 9, 75.vsk
Protokols
otrdien 19:00
19.novembrī
Baltic International Bank - FK Zep / Forevers Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
otrdien 19:00
26.novembrī
Baltic International Bank - AVANTEX Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
sestdien 17:00
30.novembrī
Līgatne / Zeit - Baltic International Bank Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
otrdien 19:00
3.decembrī
Baltic International Bank - FC Raita Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
ceturtdien 20:20
5.decembrī
Pafbet.lv - Baltic International Bank Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
ceturtdien 20:45
12.decembrī
RTU / Viesulis - Baltic International Bank Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
pirmdien 21:45
16.decembrī
FK Zep / Forevers - Baltic International Bank Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
otrdien 19:00
17.decembrī
Baltic International Bank - Pafbet.lv Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
ceturtdien 19:00
19.decembrī
Baltic International Bank - OSK Ostnieks Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
sestdien 14:25
28.decembrī
FC Raita - Baltic International Bank Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
otrdien 19:00
7.janvārī
Baltic International Bank - Līgatne / Zeit Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin