Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 21.janvārī Kopējais spēļu skaits: 172 (ieplānotas: 127) Kopā iesisti vārti: 1291
AVANTEX
Ikšķiles 6, 72. vsk.
 
 
   
 
 
   

www.avantex.lv Kompānija “Avantex” jau sen strādā kravu pārvadājumu tirgū, un ir jau pieteikusi savu perfekcionistisko pieeju darbam un plašo piedāvāto pakalpojumu spektru. Veiktie pārvadājumi radīja mums uzticama partnera reputāciju, jo katru pārvadājumu mēs veicam augstā profesionālā līmenī, ievērojot pasūtījuma termiņus un pasūtītāju instrukcijas un vēlmes. Kompānijas darbs atšķiras ar operatīvu pieprasījumu apstrādi. Mūsu kompānija piedāvā elastīgu cenu noteikšanas sistēmu un konkurētspējīgas cenas.
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Aleksejs Semjanikovs
Aleksejs Semjanikovs
Universāls28
1Aleksandrs Francuzevičs
Aleksandrs Francuzevičs
Universāls34
2Jevgenijs Žukovs
Jevgenijs Žukovs
1Universāls30
3Deniss Semjonovs
Deniss Semjonovs
2Universāls34
4Artjoms Kurazovs
Artjoms Kurazovs
4Universāls28
7Dmitrijs Mironovs
Dmitrijs Mironovs
Universāls32
7Andrejs Uļjaņenko
Andrejs Uļjaņenko
61Universāls39
8Ēriks Tkačevs
Ēriks Tkačevs
51Universāls27
10Artūrs Jurjevs
Artūrs Jurjevs
61Universāls30
11Ruslans Pisarenoks
Ruslans Pisarenoks
3Universāls31
13Ēriks Lisovskis
Ēriks Lisovskis
1Universāls30
14Artjoms Šubins
Artjoms Šubins
1Universāls31
16Aleksandrs Makanrekovs
Aleksandrs Makanrekovs
1Universāls35
17Jurijs Golubevs
Jurijs Golubevs
1Universāls34
18Edgars Portnojs
Edgars Portnojs
41Universāls30
19Ervīns Maksudovs
Ervīns Maksudovs
1Universāls26
20Artjoms Romašins
Artjoms Romašins
Universāls29
21Kirills Petersons
Kirills Petersons
1Universāls23
33Artjoms Soroka
Artjoms Soroka
Vārtsargs32

Kopā iesisti vārti: 37   |   Vidējais komandas vecums: 30.7


A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:30
24.oktobrī
AVANTEX - Pafbet.lv 5:1
Protokols
sestdien 17:00
26.oktobrī
Līgatne / Zeit - AVANTEX 1:5
Protokols
ceturtdien 20:30
31.oktobrī
AVANTEX - Baltic International Bank 1:5
Protokols
ceturtdien 20:45
7.novembrī
RTU / Viesulis - AVANTEX 4:1
Protokols
ceturtdien 21:45
14.novembrī
FK Zep / Forevers - AVANTEX 5:4
Protokols
ceturtdien 20:30
21.novembrī
AVANTEX - OSK Ostnieks 0:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:00
26.novembrī
Baltic International Bank - AVANTEX 7:4
Protokols
ceturtdien 20:30
28.novembrī
AVANTEX - FC Raita 3:4
Protokols
trešdien 20:30
4.decembrī
FC Raita - AVANTEX 4:3
Protokols
ceturtdien 20:30
5.decembrī
AVANTEX - FK Zep / Forevers 1:5
Protokols
ceturtdien 20:30
12.decembrī
AVANTEX - Līgatne / Zeit 6:3
Protokols
pirmdien 21:10
16.decembrī
OSK Ostnieks - AVANTEX 8:0
Protokols
ceturtdien 20:30
9.janvārī
AVANTEX - RTU / Viesulis 2:1
Protokols
otrdien 20:20
14.janvārī
Pafbet.lv - AVANTEX 3:2
Protokols
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RegVardy / Anzāģe3:0
27.feb
3.mar
12.mar
17.mar
25.feb
11.feb
30.jan
4.feb
20.feb
10.mar
7.feb
2:2
1:4
4:6
3:5
427%13:17
2.Pafbet.lv27.feb
0:3
30.jan
22.mar
20.feb
18.feb
2:1
2:5
3:2
1:5
13.feb
6.mar
12.mar
23.jan
19.mar
7.feb
640%8:16
3.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI12.mar
3.mar
22.mar
30.jan
0:0
5:1
19.mar
18.feb
1.mar
13.feb
7:0
2:4
15.mar
6.feb
9.feb
28.feb
758%14:5
4.Industrial Steel Group25.feb
17.mar
18.feb
20.feb
1:5
0:0
3.mar
12.mar
11.feb
23.jan
2:2
4:4
10.mar
27.feb
28.jan
6.mar
325%7:11
5.Baltic International Bank30.jan
11.feb
5:2
1:2
18.feb
19.mar
12.mar
3.mar
7:4
5:1
6.feb
13.mar
4.feb
13.feb
10.mar
21.feb
975%18:9
6.AVANTEX20.feb
4.feb
5:1
2:3
13.feb
1.mar
23.jan
11.feb
1:5
4:7
27.feb
21.feb
5.mar
19.mar
12.mar
24.jan
325%12:16
7.Futbola Parks Academy / LSPA 27.feb
10.mar
6.mar
13.feb
4:2
0:7
4:4
2:2
13.mar
6.feb
21.feb
27.feb
28.feb
20.feb
31.jan
22.jan
542%10:15
8.NAPALM*4:1
2:2
23.jan
12.mar
6.feb
15.mar
27.feb
10.mar
13.feb
4.feb
19.mar
5.mar
20.feb
28.feb
3:3
2:3
542%11:9
9.FC PETROW STAR5:3
6:4
7.feb
19.mar
28.feb
9.feb
6.mar
28.jan
21.feb
10.mar
24.jan
12.mar
22.jan
31.jan
3:2
3:3
1083%17:12
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:30
23.janvārī
AVANTEX - Industrial Steel Group Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
piektdien 21:15
24.janvārī
FC PETROW STAR - AVANTEX Grebenščikova iela 1, Diagnostikas centrs
Protokols
otrdien 21:10
4.februārī
RegVardy / Anzāģe - AVANTEX K.Valdemāra 65, 49.vsk.
Protokols
otrdien 21:30
11.februārī
Industrial Steel Group - AVANTEX Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:30
13.februārī
AVANTEX - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:30
20.februārī
AVANTEX - RegVardy / Anzāģe Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
piektdien 21:15
21.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - AVANTEX Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
ceturtdien 20:30
27.februārī
AVANTEX - Futbola Parks Academy / LSPA 2 Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
svētdien 19:55
1.marta
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - AVANTEX Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
ceturtdien 20:30
5.marta
AVANTEX - NAPALM* Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:30
12.marta
AVANTEX - FC PETROW STAR Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:00
19.marta
NAPALM* - AVANTEX Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin