Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 23.janvārī Kopējais spēļu skaits: 175 (ieplānotas: 124) Kopā iesisti vārti: 1323
USB
Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Mārcis Bormanis
Mārcis Bormanis
Vārtsargs31
1Raimonds Lūkins
Raimonds Lūkins
Vārtsargs27
3Lauris Spigers
Lauris Spigers
71Universāls27
4Jānis Krasnovskis
Jānis Krasnovskis
Universāls29
4Elvijs Volkovs
Elvijs Volkovs
1Universāls30
5Andis Gailis
Andis Gailis
11Universāls31
7Artis Melbardis
Artis Melbardis
22Universāls28
8Lauris Podnieks
Lauris Podnieks
81Universāls27
9Juris Strauts
Juris Strauts
Universāls30
10Vitālijs Topčijevs
Vitālijs Topčijevs
Universāls23
10Maksims Dudaņecs
Maksims Dudaņecs
Universāls27
10Aleksejs Dovidovičs
Aleksejs Dovidovičs
1Universāls33
12Emīls Pļavenieks
Emīls Pļavenieks
Universāls27
13Edgars Kuks
Edgars Kuks
Universāls29
13Kaspars Grieķeris
Kaspars Grieķeris
Universāls36
17Rinalds Birzgalis
Rinalds Birzgalis
Universāls30
19Miks Hēls
Miks Hēls
Universāls26
20Ingus Silakrankers
Ingus Silakrankers
1Universāls22
21Artjoms Sutjagins
Artjoms Sutjagins
31Universāls25
35Aleksandrs Kočanovs
Aleksandrs Kočanovs
Universāls32
44Vitālijs Bērs
Vitālijs Bērs
21Universāls30
44Kristaps Žīgurs
Kristaps Žīgurs
41Universāls29
44Obiora Martin Onoh
Obiora Martin Onoh
Universāls33
93Māris Kalnupelnieks
Māris Kalnupelnieks
Universāls33

Kopā iesisti vārti: 30   |   Vidējais komandas vecums: 29


C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.FK Rīnūži / Grifs AG2:0
2:3
2:3
2:0
5:3
3:1
11:3
1:1
10:0
6:5
13:0
7:3
9:2
4:2
3481%77:26
2.DSV Latvia3:2
0:2
3:3
3:3
6:3
2:2
3:3
7:2
5:2
5:2
2:0
8:1
7:4
9:0
3174%63:29
3.Monarhs0:2
3:2
3:3
3:3
4:1
3:0
5:0
2:3
2:0
2:2
12:1
5:3
6:3
7:3
3071%57:26
4.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI1:3
3:5
2:2
3:6
0:3
1:4
7:0
2:4
0:0
5:1
6:1
4:1
1:0
6:2
2048%41:32
5.Futbola Parks Academy / LSPA 21:1
3:11
2:7
3:3
3:2
0:5
4:2
0:7
4:4
2:2
4:2
3:5
5:3
4:0
1945%38:54
6.Industrial Steel Group5:6
0:10
2:5
2:5
2:2
0:2
1:5
0:0
2:2
4:4
3:1
4:1
4:5
4:1
1331%33:49
7.LJA3:7
0:13
1:8
0:2
3:5
1:12
1:4
1:6
5:3
2:4
1:4
1:3
4:5
3:1
614%26:77
8.USB2:4
2:9
0:9
4:7
3:7
3:6
2:6
0:1
0:4
3:5
1:4
5:4
1:3
5:4
614%31:73
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:45
25.oktobrī
USB - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 2:6
Protokols
piektdien 20:45
8.novembrī
USB - DSV Latvia 0:9
Protokols
svētdien 19:55
10.novembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - USB 1:0
Protokols
ceturtdien 21:30
14.novembrī
LJA - USB 4:5 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:10
21.novembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - USB 9:2
Protokols
otrdien 21:30
26.novembrī
Industrial Steel Group - USB 4:5
Protokols
piektdien 20:45
29.novembrī
USB - Industrial Steel Group 1:4
Protokols
piektdien 20:45
6.decembrī
USB - LJA 1:3
Protokols
pirmdien 20:50
9.decembrī
USB - FK Rīnūži / Grifs AG 2:4
Protokols
ceturtdien 21:15
12.decembrī
Monarhs - USB 6:3
Protokols
pirmdien 20:50
16.decembrī
USB - Futbola Parks Academy / LSPA 2 0:4
Protokols
trešdien 20:50
18.decembrī
DSV Latvia - USB 7:4
Protokols
pirmdien 20:50
6.janvārī
USB - Monarhs 3:7
Protokols
piektdien 21:15
10.janvārī
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - USB 5:3
Protokols
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.ISMA17.feb
27.jan
3.feb
21.feb
24.feb
13.feb
9:2
8.feb
9:8
6:5
9100%24:15
2.OSK Ostnieks27.jan
17.feb
10.feb
24.jan
3.feb
6.feb
7:5
1:1
7:9
24.feb
444%15:15
3.USB21.feb
3.feb
24.jan
10.feb
1:3
5:4
7.feb
15.feb
28.feb
9.mar
350%6:7
4.LJA13.feb
24.feb
6.feb
3.feb
4:5
3:1
30.jan
25.jan
20.feb
10.feb
350%7:6
5.Līgatne / Zeit8.feb
2:9
1:1
5:7
15.feb
7.feb
25.jan
30.jan
1.feb
3.feb
111%8:17
6.FK Valor / Ropaži5:6
8:9
24.feb
9:7
9.mar
28.feb
10.feb
20.feb
3.feb
1.feb
333%22:22
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:45
24.janvārī
USB - OSK Ostnieks Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
pirmdien 18:40
3.februārī
ISMA - USB Lomonosova 1, TSI
Protokols
piektdien 20:45
7.februārī
USB - Līgatne / Zeit Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
pirmdien 21:10
10.februārī
OSK Ostnieks - USB Ogres 9, 75.vsk
Protokols
sestdien 16:00
15.februārī
Līgatne / Zeit - USB Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
piektdien 20:45
21.februārī
USB - ISMA Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
piektdien 20:45
28.februārī
USB - FK Valor / Ropaži Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
pirmdien 20:15
9.marta
FK Valor / Ropaži - USB Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin