Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 21.janvārī Kopējais spēļu skaits: 172 (ieplānotas: 127) Kopā iesisti vārti: 1291
FK Rīnūži / Grifs AG
Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Igors Korzenkovs
Igors Korzenkovs
Vārtsargs30
3Boriss Kirejevs
Boriss Kirejevs
Universāls46
5Artjoms Naruševičs
Artjoms Naruševičs
43Universāls28
7Artjoms Denisenko
Artjoms Denisenko
8Universāls34
8Eduards Gailītis
Eduards Gailītis
51Universāls33
9Dmitrijs Kručeks
Dmitrijs Kručeks
10Universāls32
10Mihails Čebotarjovs
Mihails Čebotarjovs
2Universāls47
12Vladislavs Masaļskis
Vladislavs Masaļskis
Vārtsargs32
13Nikita Škeņevs
Nikita Škeņevs
6Universāls32
15Mihails Jankovskis
Mihails Jankovskis
Universāls36
19Andrejs Ņikitins
Andrejs Ņikitins
51Universāls38
20Rihards Sčogols
Rihards Sčogols
81Universāls24
22Sergejs Redkins
Sergejs Redkins
Universāls37
22Pāvels Nikitonovs
Pāvels Nikitonovs
5Universāls27
30Anatolijs Mežeckis
Anatolijs Mežeckis
41Universāls32
69Aleksandrs Butovskis
Aleksandrs Butovskis
44Universāls17
74Normunds Ražinskis
Normunds Ražinskis
Vārtsargs45
77Iļja Plonskis
Iļja Plonskis
Universāls33
84Aleksandrs Bričkus
Aleksandrs Bričkus
Universāls35
84Intars Vanags
Intars Vanags
Vārtsargs35
88Ingus Makovskis
Ingus Makovskis
73Universāls31
97Kirils Butovskis
Kirils Butovskis
81Universāls22

Kopā iesisti vārti: 76   |   Vidējais komandas vecums: 33


C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.FK Rīnūži / Grifs AG2:0
2:3
2:3
2:0
5:3
3:1
11:3
1:1
10:0
6:5
13:0
7:3
9:2
4:2
3481%77:26
2.DSV Latvia3:2
0:2
3:3
3:3
6:3
2:2
3:3
7:2
5:2
5:2
2:0
8:1
7:4
9:0
3174%63:29
3.Monarhs0:2
3:2
3:3
3:3
4:1
3:0
5:0
2:3
2:0
2:2
12:1
5:3
6:3
7:3
3071%57:26
4.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI1:3
3:5
2:2
3:6
0:3
1:4
7:0
2:4
0:0
5:1
6:1
4:1
1:0
6:2
2048%41:32
5.Futbola Parks Academy / LSPA 21:1
3:11
2:7
3:3
3:2
0:5
4:2
0:7
4:4
2:2
4:2
3:5
5:3
4:0
1945%38:54
6.Industrial Steel Group5:6
0:10
2:5
2:5
2:2
0:2
1:5
0:0
2:2
4:4
3:1
4:1
4:5
4:1
1331%33:49
7.LJA3:7
0:13
1:8
0:2
3:5
1:12
1:4
1:6
5:3
2:4
1:4
1:3
4:5
3:1
614%26:77
8.USB2:4
2:9
0:9
4:7
3:7
3:6
2:6
0:1
0:4
3:5
1:4
5:4
1:3
5:4
614%31:73
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:15
31.oktobrī
Monarhs - FK Rīnūži / Grifs AG 0:2
Protokols
trešdien 20:50
6.novembrī
DSV Latvia - FK Rīnūži / Grifs AG 3:2
Protokols
ceturtdien 21:10
7.novembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - Futbola Parks Academy / LSPA 2 11:3
Protokols
piektdien 21:15
15.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - FK Rīnūži / Grifs AG 1:1
Protokols
ceturtdien 21:10
21.novembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - USB 9:2
Protokols
svētdien 19:55
24.novembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FK Rīnūži / Grifs AG 1:3 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:10
28.novembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - DSV Latvia 2:0
Protokols
ceturtdien 21:10
5.decembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - Monarhs 2:3
Protokols
pirmdien 20:50
9.decembrī
USB - FK Rīnūži / Grifs AG 2:4
Protokols
ceturtdien 21:10
12.decembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - LJA 13:0
Protokols
ceturtdien 21:10
19.decembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 5:3
Protokols
ceturtdien 21:30
2.janvārī
LJA - FK Rīnūži / Grifs AG 3:7
Protokols
otrdien 21:30
7.janvārī
Industrial Steel Group - FK Rīnūži / Grifs AG 5:6
Protokols
ceturtdien 21:10
9.janvārī
FK Rīnūži / Grifs AG - Industrial Steel Group 10:0
Protokols
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.FK Zep / Forevers17.feb
26.feb
10.feb
6.feb
3:4
3:4
27.jan
22.jan
5:2
4.feb
16.mar
31.jan
2.mar
30.jan
3:5
0:4
320%14:19
2.DSV Latvia26.feb
17.feb
3:3
3:3
10.feb
22.jan
18.mar
24.feb
11.mar
3.mar
19.feb
28.feb
3:2
0:2
9.mar
5.mar
542%9:10
3.Monarhs6.feb
10.feb
3:3
3:3
27.feb
26.feb
13.feb
5.feb
20.feb
18.feb
5.mar
6.mar
0:2
3:2
30.jan
24.mar
542%9:10
4.FC Raita4:3
4:3
22.jan
10.feb
26.feb
27.feb
19.feb
11.mar
12.feb
17.mar
29.jan
21.feb
18.mar
12.mar
4:5
2:3
650%14:14
5.Futbola Parks Academy / LSPA22.jan
27.jan
24.feb
18.mar
5.feb
13.feb
11.mar
19.feb
4:2
0:2
2:4
2:3
3.feb
5.mar
10.feb
27.feb
325%8:11
6.FK Kadaga4.feb
2:5
3.mar
11.mar
18.feb
20.feb
17.mar
12.feb
2:0
2:4
3:2
1:6
1:1
27.feb
28.jan
6.feb
739%11:18
7.Baltic XL31.jan
16.mar
28.feb
19.feb
6.mar
5.mar
21.feb
29.jan
3:2
4:2
6:1
2:3
7.feb
6.feb
13.mar
19.mar
975%15:8
8.FK Rīnūži / Grifs AG30.jan
2.mar
2:0
2:3
2:3
2:0
12.mar
18.mar
5.mar
3.feb
27.feb
1:1
6.feb
7.feb
20.feb
13.feb
747%9:7
9.RTU / Viesulis4:0
5:3
5.mar
9.mar
24.mar
30.jan
3:2
5:4
27.feb
10.feb
6.feb
28.jan
19.mar
13.mar
13.feb
20.feb
12100%17:9
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:50
21.janvārī
FK Kadaga - FK Rīnūži / Grifs AG 1:1
Protokols
ceturtdien 21:10
30.janvārī
FK Rīnūži / Grifs AG - FK Zep / Forevers Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
pirmdien 21:20
3.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Rīnūži / Grifs AG Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
ceturtdien 21:10
6.februārī
FK Rīnūži / Grifs AG - Baltic XL Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
piektdien 20:50
7.februārī
Baltic XL - FK Rīnūži / Grifs AG Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:45
13.februārī
RTU / Viesulis - FK Rīnūži / Grifs AG Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
ceturtdien 21:10
20.februārī
FK Rīnūži / Grifs AG - RTU / Viesulis Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
ceturtdien 21:10
27.februārī
FK Rīnūži / Grifs AG - FK Kadaga Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
pirmdien 21:45
2.marta
FK Zep / Forevers - FK Rīnūži / Grifs AG Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
ceturtdien 21:10
5.marta
FK Rīnūži / Grifs AG - Futbola Parks Academy / LSPA Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
ceturtdien 21:10
12.marta
FK Rīnūži / Grifs AG - FC Raita Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
trešdien 20:30
18.marta
FC Raita - FK Rīnūži / Grifs AG Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin