Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 7.decembrī Kopējais spēļu skaits: 112 (ieplānotas: 56) Kopā iesisti vārti: 814
NAPALM*
Hipokrāta 27, 89. vsk.
 
 
   
 
 
   

NAPALM

Telpu futbola komanda dibināta 2015.gadā.

Komandu atbalsta:

Sēkojiet mums arī sociālājos tīklos:

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Viktors Kurmelevs
Viktors Kurmelevs
Universāls27
2Maksims Dubins
Maksims Dubins
21Universāls31
5Edvins Grigorjevs
Edvins Grigorjevs
Universāls20
5Aleksejs Sidorovs
Aleksejs Sidorovs
7Universāls22
7Ronalds Štukaturovs
Ronalds Štukaturovs
41Universāls24
8Vladimirs Ševčenko
Vladimirs Ševčenko
Universāls35
9Konstantīns Gamaļejevs
Konstantīns Gamaļejevs
6Universāls41
11Andrejs Jermakovs (fārmklubs)
Andrejs Jermakovs (fārmklubs)
1Universāls27
11Deniss Putilovs (fārmklubs)
Deniss Putilovs (fārmklubs)
Universāls31
12Dmitrijs Sedjuks
Dmitrijs Sedjuks
Universāls29
13Žans Ostapko (fārmklubs)
Žans Ostapko (fārmklubs)
1Vārtsargs29
14Igors Miheikins (fārmklubs)
Igors Miheikins (fārmklubs)
1Universāls29
14Artjoms Roličs
Artjoms Roličs
Universāls28
16Nikolajs Samusevičs
Nikolajs Samusevičs
1Universāls29
17Vladislavs Stojanovskis
Vladislavs Stojanovskis
Universāls28
21Victor Lopez Garcia
Victor Lopez Garcia
5Universāls29
77Jānis Pakalns
Jānis Pakalns
4Universāls25
88Andrejs Gajduks
Andrejs Gajduks
21Universāls31

Kopā iesisti vārti: 33   |   Vidējais komandas vecums: 28.6


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Futbola Parks Academy / LSPA5:0
2:1
2:4
2:3
4:2
16.dec
4:2
0:2
8.jan
7.jan
18.dec
9:3
7:1
9.dec
1867%35:18
2.NAPALM*1:2
0:5
9.jan
7:8
19.dec
7:4
3:7
7.jan
4:1
2:2
12.dec
2:3
7:4
16.dec
1037%33:36
3.Baltic XL3:2
4:2
8:7
9.jan
5:3
6.jan
20.dec
2:3
6:3
2:1
10.jan
23.dec
13.dec
13:2
2188%43:23
4.ISMA16.dec
2:4
4:7
19.dec
6.jan
3:5
1:9
0:2
30.dec
10.dec
5:2
6:2
9:8
6:5
1244%36:44
5.FK Kadaga2:0
2:4
7.jan
7:3
3:2
20.dec
2:0
9:1
17.dec
1:1
3:4
8:0
13:2
6.jan
2273%50:17
6.RegVardy / Anzāģe7.jan
8.jan
2:2
1:4
1:2
3:6
10.dec
30.dec
1:1
17.dec
14.jan
3:5
8:1
5:4
833%24:25
7.FC PETROW STAR3:9
18.dec
3:2
12.dec
23.dec
10.jan
2:6
2:5
0:8
4:3
5:3
14.jan
7:2
3:4
1244%29:42
8.FK Valor / Ropaži9.dec
1:7
16.dec
4:7
2:13
13.dec
5:6
8:9
6.jan
2:13
4:5
1:8
4:3
2:7
310%33:78
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:00
31.oktobrī
NAPALM* - Futbola Parks Academy / LSPA 1:2
Protokols
otrdien 21:15
5.novembrī
RegVardy / Anzāģe - NAPALM* 2:2
Protokols
piektdien 20:00
8.novembrī
FC PETROW STAR - NAPALM* 3:2
Protokols
ceturtdien 20:00
14.novembrī
NAPALM* - FK Kadaga 3:7
Protokols
pirmdien 18:40
18.novembrī
ISMA - NAPALM* 4:7
Protokols
trešdien 21:20
20.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - NAPALM* 5:0
Protokols
ceturtdien 20:00
28.novembrī
NAPALM* - FK Valor / Ropaži 7:4
Protokols
piektdien 20:50
29.novembrī
Baltic XL - NAPALM* 8:7
Protokols
ceturtdien 20:00
5.decembrī
NAPALM* - RegVardy / Anzāģe 4:1
Protokols
ceturtdien 20:00
12.decembrī
NAPALM* - FC PETROW STAR Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
pirmdien 20:15
16.decembrī
FK Valor / Ropaži - NAPALM* Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
ceturtdien 20:00
19.decembrī
NAPALM* - ISMA Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
otrdien 19:50
7.janvārī
FK Kadaga - NAPALM* Krustabaznīcas 9, NBS
Protokols
ceturtdien 20:00
9.janvārī
NAPALM* - Baltic XL Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin