Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 21.janvārī Kopējais spēļu skaits: 172 (ieplānotas: 127) Kopā iesisti vārti: 1291
NAPALM*
Hipokrāta 27, 89. vsk.
 
 
   
 
 
   

NAPALM

Telpu futbola komanda dibināta 2015.gadā.

Komandu atbalsta:

Sēkojiet mums arī sociālājos tīklos:

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Viktors Kurmelevs
Viktors Kurmelevs
Universāls27
2Maksims Dubins
Maksims Dubins
21Universāls31
2Edgars Arakeljans
Edgars Arakeljans
Universāls27
5Edvins Grigorjevs
Edvins Grigorjevs
1Universāls20
7Aleksejs Sidorovs
Aleksejs Sidorovs
13Universāls22
7Maksims Kuzmins
Maksims Kuzmins
Universāls30
8Vladimirs Ševčenko
Vladimirs Ševčenko
Universāls36
9Konstantīns Gamaļejevs
Konstantīns Gamaļejevs
11Universāls41
10Andrejs Jermakovs (fārmklubs)
Andrejs Jermakovs (fārmklubs)
3Universāls28
11Deniss Putilovs (fārmklubs)
Deniss Putilovs (fārmklubs)
Universāls31
12Dmitrijs Sedjuks
Dmitrijs Sedjuks
2Universāls29
13Žans Ostapko (fārmklubs)
Žans Ostapko (fārmklubs)
1Vārtsargs29
14Igors Miheikins (fārmklubs)
Igors Miheikins (fārmklubs)
4Universāls29
14Artjoms Roličs
Artjoms Roličs
Universāls28
16Nikolajs Samusevičs
Nikolajs Samusevičs
1Universāls29
17Vladislavs Stojanovskis
Vladislavs Stojanovskis
1Universāls28
21Victor Lopez Garcia
Victor Lopez Garcia
5Universāls29
55Sandris Andresons
Sandris Andresons
Universāls28
77Jānis Pakalns
Jānis Pakalns
4Universāls25
91Aleksandrs Škoļņikovs (fārmklubs)
Aleksandrs Škoļņikovs (fārmklubs)
1Universāls28
101Artūrs Kožars
Artūrs Kožars
Universāls27

Kopā iesisti vārti: 46   |   Vidējais komandas vecums: 28.7


B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Baltic XL3:2
4:2
6:1
2:3
8:7
2:5
6:3
2:1
11:5
10:-
5:3
5:8
12:2
13:2
3379%89:44
2.Futbola Parks Academy / LSPA2:4
2:3
4:2
0:2
5:0
2:1
6:1
3:1
15:1
9:3
4:2
6:1
7:1
6:1
3379%71:23
3.FK Kadaga3:2
1:6
2:0
2:4
3:1
7:3
1:2
1:1
3:4
8:0
2:0
9:1
13:2
9:1
2867%64:27
4.NAPALM*5:2
7:8
1:2
0:5
3:7
1:3
4:1
2:2
3:3
2:3
8:7
7:4
7:4
6:5
2048%56:56
5.RegVardy / Anzāģe1:2
3:6
1:3
1:6
1:1
2:1
2:2
1:4
4:6
3:5
6:4
3:1
8:1
5:4
1740%41:46
6.FC PETROW STAR-:10
5:11
3:9
1:15
0:8
4:3
3:2
3:3
5:3
6:4
2:6
2:5
7:2
3:4
1638%44:85
7.ISMA8:5
3:5
1:6
2:4
1:9
0:2
4:7
7:8
1:3
4:6
5:2
6:2
9:8
6:5
1536%57:72
8.FK Valor / Ropaži2:13
2:12
1:6
1:7
1:9
2:13
5:6
4:7
4:5
1:8
4:3
2:7
5:6
8:9
37%42:111
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:00
31.oktobrī
NAPALM* - Futbola Parks Academy / LSPA 1:2
Protokols
otrdien 21:15
5.novembrī
RegVardy / Anzāģe - NAPALM* 2:2
Protokols
piektdien 20:00
8.novembrī
FC PETROW STAR - NAPALM* 3:2
Protokols
ceturtdien 20:00
14.novembrī
NAPALM* - FK Kadaga 3:7
Protokols
pirmdien 18:40
18.novembrī
ISMA - NAPALM* 4:7
Protokols
trešdien 21:20
20.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - NAPALM* 5:0
Protokols
ceturtdien 20:00
28.novembrī
NAPALM* - FK Valor / Ropaži 7:4
Protokols
piektdien 20:50
29.novembrī
Baltic XL - NAPALM* 8:7
Protokols
ceturtdien 20:00
5.decembrī
NAPALM* - RegVardy / Anzāģe 4:1
Protokols
ceturtdien 20:00
12.decembrī
NAPALM* - FC PETROW STAR 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:15
16.decembrī
FK Valor / Ropaži - NAPALM* 5:6
Protokols
ceturtdien 20:00
19.decembrī
NAPALM* - ISMA 8:7
Protokols
otrdien 19:50
7.janvārī
FK Kadaga - NAPALM* 3:1
Protokols
ceturtdien 20:00
9.janvārī
NAPALM* - Baltic XL 5:2
Protokols
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RegVardy / Anzāģe3:0
27.feb
3.mar
12.mar
17.mar
25.feb
11.feb
30.jan
4.feb
20.feb
10.mar
7.feb
2:2
1:4
4:6
3:5
427%13:17
2.Pafbet.lv27.feb
0:3
30.jan
22.mar
20.feb
18.feb
2:1
2:5
3:2
1:5
13.feb
6.mar
12.mar
23.jan
19.mar
7.feb
640%8:16
3.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI12.mar
3.mar
22.mar
30.jan
0:0
5:1
19.mar
18.feb
1.mar
13.feb
7:0
2:4
15.mar
6.feb
9.feb
28.feb
758%14:5
4.Industrial Steel Group25.feb
17.mar
18.feb
20.feb
1:5
0:0
3.mar
12.mar
11.feb
23.jan
2:2
4:4
10.mar
27.feb
28.jan
6.mar
325%7:11
5.Baltic International Bank30.jan
11.feb
5:2
1:2
18.feb
19.mar
12.mar
3.mar
7:4
5:1
6.feb
13.mar
4.feb
13.feb
10.mar
21.feb
975%18:9
6.AVANTEX20.feb
4.feb
5:1
2:3
13.feb
1.mar
23.jan
11.feb
1:5
4:7
27.feb
21.feb
5.mar
19.mar
12.mar
24.jan
325%12:16
7.Futbola Parks Academy / LSPA 27.feb
10.mar
6.mar
13.feb
4:2
0:7
4:4
2:2
13.mar
6.feb
21.feb
27.feb
28.feb
20.feb
31.jan
22.jan
542%10:15
8.NAPALM*4:1
2:2
23.jan
12.mar
6.feb
15.mar
27.feb
10.mar
13.feb
4.feb
19.mar
5.mar
20.feb
28.feb
3:3
2:3
542%11:9
9.FC PETROW STAR5:3
6:4
7.feb
19.mar
28.feb
9.feb
6.mar
28.jan
21.feb
10.mar
24.jan
12.mar
22.jan
31.jan
3:2
3:3
1083%17:12
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:00
23.janvārī
NAPALM* - Pafbet.lv Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
otrdien 19:00
4.februārī
Baltic International Bank - NAPALM* Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
ceturtdien 20:00
6.februārī
NAPALM* - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:00
13.februārī
NAPALM* - Baltic International Bank Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:00
20.februārī
NAPALM* - Futbola Parks Academy / LSPA 2 Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:00
27.februārī
NAPALM* - Industrial Steel Group Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
piektdien 21:15
28.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - NAPALM* Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
ceturtdien 20:30
5.marta
AVANTEX - NAPALM* Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
otrdien 21:30
10.marta
Industrial Steel Group - NAPALM* Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:20
12.marta
Pafbet.lv - NAPALM* Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
svētdien 19:55
15.marta
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - NAPALM* Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
ceturtdien 20:00
19.marta
NAPALM* - AVANTEX Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin