Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 21.janvārī Kopējais spēļu skaits: 172 (ieplānotas: 127) Kopā iesisti vārti: 1291
LJA
Sesku 72, 93. vsk.
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Ruslans Agafonovs
Ruslans Agafonovs
Universāls30
Vladimirs Lazarevs
Vladimirs Lazarevs
Vārtsargs22
1Elvijs Višņevskis
Elvijs Višņevskis
1Vārtsargs19
1Sergejs Domņins
Sergejs Domņins
1Universāls42
2Vjačeslavs Kirjakovs
Vjačeslavs Kirjakovs
731Universāls20
2Džordžs Viļčinskis
Džordžs Viļčinskis
Universāls26
3Eduards Šeremets
Eduards Šeremets
Universāls30
3Jurijs Žaltkovskis
Jurijs Žaltkovskis
1Universāls33
5Leonīds Ščogoļevs
Leonīds Ščogoļevs
2Universāls19
6Igors Nazarovs
Igors Nazarovs
1Universāls30
7Pāvels Sjurtukovs
Pāvels Sjurtukovs
Universāls21
8Leonīds Lapins
Leonīds Lapins
31Universāls21
8Aleksandrs Malkovs
Aleksandrs Malkovs
Universāls45
9Daniels Motorņaks
Daniels Motorņaks
1Universāls20
10Antons Saļņikovs
Antons Saļņikovs
1Universāls19
11Roberts Grapels
Roberts Grapels
Universāls27
11Daniels Kapkovs
Daniels Kapkovs
3Universāls20
16Aleksandrs Petrovs
Aleksandrs Petrovs
Universāls27
77Timurs Friclers
Timurs Friclers
Universāls21
77Leons Mednis
Leons Mednis
1Universāls41
88Vitālijs Skrockis
Vitālijs Skrockis
1Universāls26
88Maksims Pavlovs
Maksims Pavlovs
31Universāls19
99Ādams Alekperovs
Ādams Alekperovs
2Universāls21
99Konstantīns Kims
Konstantīns Kims
Universāls30
100Justins Ievītis
Justins Ievītis
Vārtsargs30

Kopā iesisti vārti: 25   |   Vidējais komandas vecums: 26.4


C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.FK Rīnūži / Grifs AG2:0
2:3
2:3
2:0
5:3
3:1
11:3
1:1
10:0
6:5
13:0
7:3
9:2
4:2
3481%77:26
2.DSV Latvia3:2
0:2
3:3
3:3
6:3
2:2
3:3
7:2
5:2
5:2
2:0
8:1
7:4
9:0
3174%63:29
3.Monarhs0:2
3:2
3:3
3:3
4:1
3:0
5:0
2:3
2:0
2:2
12:1
5:3
6:3
7:3
3071%57:26
4.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI1:3
3:5
2:2
3:6
0:3
1:4
7:0
2:4
0:0
5:1
6:1
4:1
1:0
6:2
2048%41:32
5.Futbola Parks Academy / LSPA 21:1
3:11
2:7
3:3
3:2
0:5
4:2
0:7
4:4
2:2
4:2
3:5
5:3
4:0
1945%38:54
6.Industrial Steel Group5:6
0:10
2:5
2:5
2:2
0:2
1:5
0:0
2:2
4:4
3:1
4:1
4:5
4:1
1331%33:49
7.LJA3:7
0:13
1:8
0:2
3:5
1:12
1:4
1:6
5:3
2:4
1:4
1:3
4:5
3:1
614%26:77
8.USB2:4
2:9
0:9
4:7
3:7
3:6
2:6
0:1
0:4
3:5
1:4
5:4
1:3
5:4
614%31:73
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:30
17.oktobrī
LJA - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 1:4
Protokols
trešdien 20:50
23.oktobrī
DSV Latvia - LJA 2:0
Protokols
ceturtdien 21:30
7.novembrī
LJA - Monarhs 3:5
Protokols
otrdien 21:30
12.novembrī
Industrial Steel Group - LJA 3:1
Protokols
ceturtdien 21:30
14.novembrī
LJA - USB 4:5 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:30
21.novembrī
LJA - Industrial Steel Group 1:4
Protokols
ceturtdien 21:15
28.novembrī
Monarhs - LJA 12:1
Protokols
svētdien 19:55
1.decembrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - LJA 6:1
Protokols
piektdien 20:45
6.decembrī
USB - LJA 1:3
Protokols
ceturtdien 21:10
12.decembrī
FK Rīnūži / Grifs AG - LJA 13:0
Protokols
ceturtdien 21:30
19.decembrī
LJA - Futbola Parks Academy / LSPA 2 5:3
Protokols
piektdien 21:15
20.decembrī
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - LJA 4:2
Protokols
ceturtdien 21:30
2.janvārī
LJA - FK Rīnūži / Grifs AG 3:7
Protokols
ceturtdien 21:30
9.janvārī
LJA - DSV Latvia 1:8
Protokols
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.ISMA17.feb
27.jan
3.feb
21.feb
24.feb
13.feb
9:2
8.feb
9:8
6:5
9100%24:15
2.OSK Ostnieks27.jan
17.feb
10.feb
24.jan
3.feb
6.feb
7:5
1:1
7:9
24.feb
444%15:15
3.USB21.feb
3.feb
24.jan
10.feb
1:3
5:4
7.feb
15.feb
28.feb
9.mar
350%6:7
4.LJA13.feb
24.feb
6.feb
3.feb
4:5
3:1
30.jan
25.jan
20.feb
10.feb
350%7:6
5.Līgatne / Zeit8.feb
2:9
1:1
5:7
15.feb
7.feb
25.jan
30.jan
1.feb
3.feb
111%8:17
6.FK Valor / Ropaži5:6
8:9
24.feb
9:7
9.mar
28.feb
10.feb
20.feb
3.feb
1.feb
333%22:22
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 16:00
25.janvārī
Līgatne / Zeit - LJA Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
ceturtdien 21:30
30.janvārī
LJA - Līgatne / Zeit Sesku 72, 93. vsk.
Protokols
pirmdien 21:10
3.februārī
OSK Ostnieks - LJA Ogres 9, 75.vsk
Protokols
ceturtdien 21:30
6.februārī
LJA - OSK Ostnieks Sesku 72, 93. vsk.
Protokols
pirmdien 20:15
10.februārī
FK Valor / Ropaži - LJA Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
ceturtdien 21:30
13.februārī
LJA - ISMA Sesku 72, 93. vsk.
Protokols
ceturtdien 21:30
20.februārī
LJA - FK Valor / Ropaži Sesku 72, 93. vsk.
Protokols
pirmdien 18:40
24.februārī
ISMA - LJA Lomonosova 1, TSI
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin