Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 0 (ieplānotas: 154) Kopā iesisti vārti: 0
Līgatne / Zeit
Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
 
 
   

Laimīgā zeme Līgatne! Brauciet ciemos! Zeit/tīklu parks, Līgatnes dabas takas, Līgatnes klintis, Slepanais bunkurs Būsiet gaidītii, Līgatnē!
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Gatis Dzērve
Gatis Dzērve
Uzbrucējs21
Mihails Arhipovs
Mihails Arhipovs
Universāls34
1Andris Ūpis
Andris Ūpis
Vārtsargs33
1Ralfs Mazjānis
Ralfs Mazjānis
Vārtsargs24
3Guntis Boguļko
Guntis Boguļko
Aizsargs30
4Elvijs Vanags
Elvijs Vanags
Aizsargs28
5Aigars Ozoliņš
Aigars Ozoliņš
Aizsargs25
6Arnis Ramulis
Arnis Ramulis
Aizsargs27
7Aivis Greblis
Aivis Greblis
Aizsargs33
8Jānis Raslavs
Jānis Raslavs
Universāls30
9Mārcis Malkausis
Mārcis Malkausis
Uzbrucējs22
10Jurģis Vaivads
Jurģis Vaivads
Uzbrucējs31
10Rihards Meisters
Rihards Meisters
Uzbrucējs27
11Oskars Īzaks
Oskars Īzaks
Uzbrucējs24
12Andris Akmens
Andris Akmens
Aizsargs23
14Gatis Greblis
Gatis Greblis
Aizsargs34
22Elmārs Peļņa
Elmārs Peļņa
Uzbrucējs32
47Ričards Plakanis
Ričards Plakanis
Vārtsargs21
88Kaspars Malojlo
Kaspars Malojlo
Uzbrucējs29

Kopā iesisti vārti: 0   |   Vidējais komandas vecums: 27.8


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis24.okt
16.nov
28.nov
31.okt
12.dec
29.okt
14.nov
2.dec
7.nov
9.jan
19.dec
4.nov
5.dec
23.nov
00%0:0
2.FC Raita16.nov
24.okt
23.nov
21.nov
28.dec
3.dec
14.dec
11.nov
21.dec
28.nov
26.okt
12.dec
4.jan
2.nov
00%0:0
3.Pafbet.lv31.okt
28.nov
21.nov
23.nov
5.dec
17.dec
7.nov
9.dec
19.dec
24.okt
9.jan
2.dec
14.nov
19.okt
00%0:0
4.Baltic International Bank29.okt
12.dec
3.dec
28.dec
17.dec
5.dec
19.dec
4.nov
26.nov
31.okt
19.nov
16.dec
7.jan
30.nov
00%0:0
5.OSK Ostnieks2.dec
14.nov
11.nov
14.dec
9.dec
7.nov
4.nov
19.dec
16.dec
21.nov
6.jan
28.nov
23.dec
7.dec
00%0:0
6.AVANTEX9.jan
7.nov
28.nov
21.dec
24.okt
19.dec
31.okt
26.nov
21.nov
16.dec
5.dec
14.nov
12.dec
26.okt
00%0:0
7.FK Zep / Forevers4.nov
19.dec
12.dec
26.okt
2.dec
9.jan
16.dec
19.nov
28.nov
6.jan
14.nov
5.dec
21.okt
9.nov
00%0:0
8.Līgatne / Zeit23.nov
5.dec
2.nov
4.jan
19.okt
14.nov
30.nov
7.jan
7.dec
23.dec
26.okt
12.dec
9.nov
21.okt
00%0:0
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 17:00
19.oktobrī
Līgatne / Zeit - Pafbet.lv Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
pirmdien 21:45
21.oktobrī
FK Zep / Forevers - Līgatne / Zeit Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
sestdien 17:00
26.oktobrī
Līgatne / Zeit - AVANTEX Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
sestdien 17:00
2.novembrī
Līgatne / Zeit - FC Raita Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
sestdien 17:00
9.novembrī
Līgatne / Zeit - FK Zep / Forevers Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
ceturtdien 20:20
14.novembrī
Pafbet.lv - Līgatne / Zeit Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
sestdien 17:00
23.novembrī
Līgatne / Zeit - RTU / Viesulis Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
sestdien 17:00
30.novembrī
Līgatne / Zeit - Baltic International Bank Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
ceturtdien 20:45
5.decembrī
RTU / Viesulis - Līgatne / Zeit Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
sestdien 17:00
7.decembrī
Līgatne / Zeit - OSK Ostnieks Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
ceturtdien 20:30
12.decembrī
AVANTEX - Līgatne / Zeit Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
pirmdien 21:10
23.decembrī
OSK Ostnieks - Līgatne / Zeit Ogres 9, 75.vsk
Protokols
sestdien 14:25
4.janvārī
FC Raita - Līgatne / Zeit Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
otrdien 19:00
7.janvārī
Baltic International Bank - Līgatne / Zeit Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin