Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 0 (ieplānotas: 154) Kopā iesisti vārti: 0
FK Valor / Ropaži
Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Raimonds Lippe
Raimonds Lippe
Vārtsargs33
3Artūrs Malnieks
Artūrs Malnieks
Universāls31
4Andis Krūmiņš
Andis Krūmiņš
Universāls31
5Aleksejs Mozolis
Aleksejs Mozolis
Universāls31
6Ints Jeršovs
Ints Jeršovs
Universāls39
7Rihards Felkers
Rihards Felkers
Universāls21
9Valērijs Opošņjans
Valērijs Opošņjans
Universāls26
9Artūrs Priedītis
Artūrs Priedītis
Universāls26
9Zigurds Gailītis
Zigurds Gailītis
Universāls38
11Edgars Egliens
Edgars Egliens
Universāls31
13Dāvis Čudars
Dāvis Čudars
Universāls25
14Ralfs Kociņš
Ralfs Kociņš
Universāls31
16Antons Aleksejenko
Antons Aleksejenko
Universāls27
17Vairis Tumovs-Grebežs
Vairis Tumovs-Grebežs
Universāls19
17Oskars Žagars
Oskars Žagars
Universāls17
18Leo-Ritvars Dalbiņš
Leo-Ritvars Dalbiņš
Universāls19
18Jānis Skamanis
Jānis Skamanis
Universāls33
31Ainārs Priedītis
Ainārs Priedītis
Vārtsargs32

Kopā iesisti vārti: 0   |   Vidējais komandas vecums: 28.3


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Futbola Parks Academy / LSPA20.nov
31.okt
11.nov
22.nov
27.nov
3.dec
11.dec
7.jan
18.dec
15.nov
6.nov
9.dec
00%0:0
2.NAPALM*31.okt
20.nov
9.jan
29.nov
14.nov
7.jan
5.dec
5.nov
12.dec
8.nov
28.nov
16.dec
00%0:0
3.Baltic XL22.nov
11.nov
29.nov
9.jan
20.dec
5.nov
15.nov
26.nov
6.dec
23.dec
13.dec
2.dec
00%0:0
4.ISMA00%0:0
5.FK Kadaga3.dec
27.nov
7.jan
14.nov
5.nov
20.dec
17.dec
19.nov
26.nov
25.okt
29.okt
6.jan
00%0:0
6.RegVardy / Anzāģe7.jan
11.dec
5.nov
5.dec
26.nov
15.nov
19.nov
17.dec
3.dec
1.nov
12.nov
21.okt
00%0:0
7.FC PETROW STAR15.nov
18.dec
8.nov
12.dec
23.dec
6.dec
25.okt
26.nov
1.nov
3.dec
22.nov
28.okt
00%0:0
8.FK Valor / Ropaži9.dec
6.nov
16.dec
28.nov
2.dec
13.dec
6.jan
29.okt
21.okt
12.nov
28.okt
22.nov
00%0:0
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:15
21.oktobrī
FK Valor / Ropaži - RegVardy / Anzāģe Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
pirmdien 20:15
28.oktobrī
FK Valor / Ropaži - FC PETROW STAR Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
otrdien 19:50
29.oktobrī
FK Kadaga - FK Valor / Ropaži Krustabaznīcas 9, NBS
Protokols
trešdien 21:20
6.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Valor / Ropaži Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
otrdien 21:15
12.novembrī
RegVardy / Anzāģe - FK Valor / Ropaži K.Valdemāra 65, 49.vsk.
Protokols
piektdien 20:00
22.novembrī
FC PETROW STAR - FK Valor / Ropaži Grebenščikova iela 1, Diagnostikas centrs
Protokols
ceturtdien 20:00
28.novembrī
NAPALM* - FK Valor / Ropaži Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
pirmdien 20:15
2.decembrī
FK Valor / Ropaži - Baltic XL Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
pirmdien 20:15
9.decembrī
FK Valor / Ropaži - Futbola Parks Academy / LSPA Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
piektdien 20:50
13.decembrī
Baltic XL - FK Valor / Ropaži Skuju 11, 31. vsk.
Protokols
pirmdien 20:15
16.decembrī
FK Valor / Ropaži - NAPALM* Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
pirmdien 20:15
6.janvārī
FK Valor / Ropaži - FK Kadaga Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin