Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 12.novembrī Kopējais spēļu skaits: 49 (ieplānotas: 119) Kopā iesisti vārti: 328
FC Raita
Ulbrokas 3, 92. vsk.
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Nils Danijs Gringofs
Nils Danijs Gringofs
Universāls19
2Dmitrijs Vonogs
Dmitrijs Vonogs
Universāls37
8Edvards Sokolovskis
Edvards Sokolovskis
Universāls23
9Deniss Liukonens
Deniss Liukonens
Universāls30
10Aleksandrs Šmeļovs
Aleksandrs Šmeļovs
Universāls49
12Matvejs Kirejevs
Matvejs Kirejevs
2Vārtsargs18
14Deniss Bezuščonoks
Deniss Bezuščonoks
1Universāls23
15Aleksandrs Abašins
Aleksandrs Abašins
3Universāls33
16Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis
101Universāls42
17Dmitrijs Kohans
Dmitrijs Kohans
Universāls38
18Jevgenijs Mironovs
Jevgenijs Mironovs
Vārtsargs46
18Dmitrijs Dudarenko
Dmitrijs Dudarenko
4Universāls16
19Iļja Olehno
Iļja  Olehno
231Universāls37
20Jurijs Plepis
Jurijs Plepis
2Universāls46
20Pāvels Riževskis
Pāvels Riževskis
1Universāls38
21Sergejs Zolotuhins
Sergejs Zolotuhins
Universāls35
21Vadims Simonenko
Vadims Simonenko
Universāls41
21Oļegs Timofejevs
Oļegs Timofejevs
Universāls30
22Jevģenijs Ilovajskis
Jevģenijs Ilovajskis
2Universāls40
23Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
1Universāls36
39Vladimirs Pupins
Vladimirs  Pupins
Universāls44

Kopā iesisti vārti: 26   |   Vidējais komandas vecums: 34.3


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
11.dec
28.nov
4:4
21.nov
4:1
14.nov
2.dec
4:1
9.jan
19.dec
5:3
5.dec
23.nov
1387%20:11
2.FC Raita11.dec
2:3
20.nov
21.nov
13.nov
3.dec
8.jan
5:3
4.dec
28.nov
4:3
12.dec
11:2
5:2
1280%27:13
3.Pafbet.lv4:4
28.nov
21.nov
20.nov
5.dec
17.dec
3:1
9.dec
19.dec
1:5
9.jan
2.dec
14.nov
3:3
542%11:13
4.Baltic International Bank1:4
21.nov
3.dec
13.nov
17.dec
5.dec
19.dec
6:2
26.nov
5:1
19.nov
16.dec
7.jan
30.nov
667%12:7
5.OSK Ostnieks2.dec
14.nov
3:5
8.jan
9.dec
1:3
2:6
19.dec
16.dec
21.nov
6.jan
28.nov
23.dec
7.dec
00%6:14
6.AVANTEX9.jan
1:4
28.nov
4.dec
5:1
19.dec
1:5
26.nov
21.nov
16.dec
5.dec
14.nov
12.dec
5:1
650%12:11
7.FK Zep / Forevers3:5
19.dec
12.dec
3:4
2.dec
9.jan
16.dec
19.nov
28.nov
6.jan
14.nov
5.dec
10:4
4:0
650%20:13
8.Līgatne / Zeit23.nov
5.dec
2:5
2:11
3:3
14.nov
30.nov
7.jan
7.dec
23.dec
1:5
12.dec
0:4
4:10
16%12:38
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:45
24.oktobrī
RTU / Viesulis - FC Raita 3:2
Protokols
sestdien 14:25
26.oktobrī
FC Raita - FK Zep / Forevers 4:3
Protokols
sestdien 17:00
2.novembrī
Līgatne / Zeit - FC Raita 2:5
Protokols
trešdien 20:30
6.novembrī
FC Raita - Līgatne / Zeit 11:2
Protokols
pirmdien 21:10
11.novembrī
OSK Ostnieks - FC Raita 3:5
Protokols
trešdien 20:30
13.novembrī
FC Raita - Baltic International Bank Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
trešdien 20:30
20.novembrī
FC Raita - Pafbet.lv Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:20
21.novembrī
Pafbet.lv - FC Raita Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
ceturtdien 20:30
28.novembrī
AVANTEX - FC Raita Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
otrdien 19:00
3.decembrī
Baltic International Bank - FC Raita Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
trešdien 20:30
4.decembrī
FC Raita - AVANTEX Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
trešdien 20:30
11.decembrī
FC Raita - RTU / Viesulis Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
ceturtdien 21:45
12.decembrī
FK Zep / Forevers - FC Raita Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
trešdien 20:30
8.janvārī
FC Raita - OSK Ostnieks Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin