Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 21.janvārī Kopējais spēļu skaits: 172 (ieplānotas: 127) Kopā iesisti vārti: 1291
OSK Ostnieks
Ogres 9, 75.vsk
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Vjačeslavs Cunskis
Vjačeslavs Cunskis
Vārtsargs30
1Kirils Ivanovs
Kirils Ivanovs
Universāls24
2Grigorijs Černekovs
Grigorijs Černekovs
3Universāls39
3Aleksejs Babins
Aleksejs Babins
21Universāls21
3Andrejs Ivanovs
Andrejs Ivanovs
Universāls25
4Edmunds Kokorevičs
Edmunds Kokorevičs
22Universāls35
4Vladimirs Ivanikins
Vladimirs Ivanikins
2Universāls35
5Georgijs Mavļins
Georgijs Mavļins
1Universāls35
7Romāns Vinogradovs
Romāns Vinogradovs
5Universāls35
7Pāvels Gognidze
Pāvels Gognidze
Universāls38
10Staņislavs Pihockis
Staņislavs Pihockis
2Universāls31
11Kirills Rusjanovskis
Kirills Rusjanovskis
61Universāls37
12Aleksejs Korčagins
Aleksejs Korčagins
1Universāls43
13Sergejs Babins
Sergejs Babins
1Universāls35
14Igors Krasovs
Igors Krasovs
132Universāls28
17Ņikita Pavļiks
Ņikita Pavļiks
3Universāls27
19Dmitrijs Ignaškins
Dmitrijs Ignaškins
11Universāls29
19Sergejs Vorobjovs
Sergejs Vorobjovs
21Universāls38
31Edgars Jurčenoks
Edgars Jurčenoks
Universāls31
37Vladislavs Pegasovs
Vladislavs Pegasovs
Vārtsargs26

Kopā iesisti vārti: 41   |   Vidējais komandas vecums: 32.1


A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:00
5.novembrī
OSK Ostnieks - Baltic International Bank 2:6
Protokols
ceturtdien 20:20
7.novembrī
Pafbet.lv - OSK Ostnieks 3:1
Protokols
pirmdien 21:10
11.novembrī
OSK Ostnieks - FC Raita 3:5
Protokols
ceturtdien 20:45
14.novembrī
RTU / Viesulis - OSK Ostnieks 9:1
Protokols
ceturtdien 20:30
21.novembrī
AVANTEX - OSK Ostnieks 0:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:45
28.novembrī
FK Zep / Forevers - OSK Ostnieks 4:3
Protokols
pirmdien 21:10
2.decembrī
OSK Ostnieks - RTU / Viesulis 0:9
Protokols
sestdien 17:00
7.decembrī
Līgatne / Zeit - OSK Ostnieks 1:1
Protokols
pirmdien 21:10
9.decembrī
OSK Ostnieks - Pafbet.lv 1:8
Protokols
pirmdien 21:10
16.decembrī
OSK Ostnieks - AVANTEX 8:0
Protokols
ceturtdien 19:00
19.decembrī
Baltic International Bank - OSK Ostnieks 8:0
Protokols
pirmdien 21:10
23.decembrī
OSK Ostnieks - Līgatne / Zeit 7:5
Protokols
pirmdien 21:10
6.janvārī
OSK Ostnieks - FK Zep / Forevers 1:1
Protokols
trešdien 20:30
8.janvārī
FC Raita - OSK Ostnieks 8:3
Protokols
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.ISMA17.feb
27.jan
3.feb
21.feb
24.feb
13.feb
9:2
8.feb
9:8
6:5
9100%24:15
2.OSK Ostnieks27.jan
17.feb
10.feb
24.jan
3.feb
6.feb
7:5
1:1
7:9
24.feb
444%15:15
3.USB21.feb
3.feb
24.jan
10.feb
1:3
5:4
7.feb
15.feb
28.feb
9.mar
350%6:7
4.LJA13.feb
24.feb
6.feb
3.feb
4:5
3:1
30.jan
25.jan
20.feb
10.feb
350%7:6
5.Līgatne / Zeit8.feb
2:9
1:1
5:7
15.feb
7.feb
25.jan
30.jan
1.feb
3.feb
111%8:17
6.FK Valor / Ropaži5:6
8:9
24.feb
9:7
9.mar
28.feb
10.feb
20.feb
3.feb
1.feb
333%22:22
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:10
20.janvārī
OSK Ostnieks - FK Valor / Ropaži 7:9
Protokols
piektdien 20:45
24.janvārī
USB - OSK Ostnieks Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
pirmdien 21:10
27.janvārī
OSK Ostnieks - ISMA Ogres 9, 75.vsk
Protokols
pirmdien 21:10
3.februārī
OSK Ostnieks - LJA Ogres 9, 75.vsk
Protokols
ceturtdien 21:30
6.februārī
LJA - OSK Ostnieks Sesku 72, 93. vsk.
Protokols
pirmdien 21:10
10.februārī
OSK Ostnieks - USB Ogres 9, 75.vsk
Protokols
pirmdien 18:40
17.februārī
ISMA - OSK Ostnieks Lomonosova 1, TSI
Protokols
pirmdien 20:15
24.februārī
FK Valor / Ropaži - OSK Ostnieks Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin