Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 0 (ieplānotas: 154) Kopā iesisti vārti: 0
OSK Ostnieks
Ogres 9, 75.vsk
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Igors Tomilovs
Igors Tomilovs
Universāls36
Kirills Rusjanovskis
Kirills Rusjanovskis
Universāls36
1Jurijs Šarovs
Jurijs Šarovs
Vārtsargs47
2Sergejs Kartels
Sergejs Kartels
Universāls41
3Kirils Butovskis
Kirils Butovskis
Universāls21
4Vladimirs Ivanikins
Vladimirs Ivanikins
Universāls35
5Georgijs Mavļins
Georgijs Mavļins
Universāls35
7Pāvels Gognidze
Pāvels Gognidze
Universāls38
9Aleksandrs Butovskis
Aleksandrs Butovskis
Universāls17
11Romāns Vinogradovs
Romāns Vinogradovs
Universāls35
12Aleksejs Korčagins
Aleksejs Korčagins
Universāls43
13Sergejs Babins
Sergejs Babins
Universāls35
15Dmitrijs Šostaks
Dmitrijs Šostaks
Universāls32
16Mihails Šenkmans
Mihails Šenkmans
Universāls34
17Grigorijs Černekovs
Grigorijs Černekovs
Universāls39
17Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko
Universāls39
19Sergejs Vorobjovs
Sergejs Vorobjovs
Universāls38
24Ēriks Kondratenko
Ēriks Kondratenko
Universāls33
27Mihails Krilovs
Mihails Krilovs
Vārtsargs34
31Edgars Jurčenoks
Edgars Jurčenoks
Universāls30

Kopā iesisti vārti: 0   |   Vidējais komandas vecums: 34.9


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis24.okt
16.nov
28.nov
31.okt
12.dec
29.okt
14.nov
2.dec
7.nov
9.jan
19.dec
4.nov
5.dec
23.nov
00%0:0
2.FC Raita16.nov
24.okt
23.nov
21.nov
28.dec
3.dec
14.dec
11.nov
21.dec
28.nov
26.okt
12.dec
4.jan
2.nov
00%0:0
3.Pafbet.lv31.okt
28.nov
21.nov
23.nov
5.dec
17.dec
7.nov
9.dec
19.dec
24.okt
9.jan
2.dec
14.nov
19.okt
00%0:0
4.Baltic International Bank29.okt
12.dec
3.dec
28.dec
17.dec
5.dec
19.dec
4.nov
26.nov
31.okt
19.nov
16.dec
7.jan
30.nov
00%0:0
5.OSK Ostnieks2.dec
14.nov
11.nov
14.dec
9.dec
7.nov
4.nov
19.dec
16.dec
21.nov
6.jan
28.nov
23.dec
7.dec
00%0:0
6.AVANTEX9.jan
7.nov
28.nov
21.dec
24.okt
19.dec
31.okt
26.nov
21.nov
16.dec
5.dec
14.nov
12.dec
26.okt
00%0:0
7.FK Zep / Forevers4.nov
19.dec
12.dec
26.okt
2.dec
9.jan
16.dec
19.nov
28.nov
6.jan
14.nov
5.dec
21.okt
9.nov
00%0:0
8.Līgatne / Zeit23.nov
5.dec
2.nov
4.jan
19.okt
14.nov
30.nov
7.jan
7.dec
23.dec
26.okt
12.dec
9.nov
21.okt
00%0:0
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:10
4.novembrī
OSK Ostnieks - Baltic International Bank Ogres 9, 75.vsk
Protokols
ceturtdien 20:20
7.novembrī
Pafbet.lv - OSK Ostnieks Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
pirmdien 21:10
11.novembrī
OSK Ostnieks - FC Raita Ogres 9, 75.vsk
Protokols
ceturtdien 20:45
14.novembrī
RTU / Viesulis - OSK Ostnieks Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
ceturtdien 20:30
21.novembrī
AVANTEX - OSK Ostnieks Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
ceturtdien 21:45
28.novembrī
FK Zep / Forevers - OSK Ostnieks Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
pirmdien 21:10
2.decembrī
OSK Ostnieks - RTU / Viesulis Ogres 9, 75.vsk
Protokols
sestdien 17:00
7.decembrī
Līgatne / Zeit - OSK Ostnieks Upes 3, Augšlīgatne, Līgatnes novada Sporta centrs
Protokols
pirmdien 21:10
9.decembrī
OSK Ostnieks - Pafbet.lv Ogres 9, 75.vsk
Protokols
sestdien 14:25
14.decembrī
FC Raita - OSK Ostnieks Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
pirmdien 21:10
16.decembrī
OSK Ostnieks - AVANTEX Ogres 9, 75.vsk
Protokols
ceturtdien 19:00
19.decembrī
Baltic International Bank - OSK Ostnieks Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
pirmdien 21:10
23.decembrī
OSK Ostnieks - Līgatne / Zeit Ogres 9, 75.vsk
Protokols
pirmdien 21:10
6.janvārī
OSK Ostnieks - FK Zep / Forevers Ogres 9, 75.vsk
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin