Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 17.marta Kopējais spēļu skaits: 283 (ieplānotas: 14) Kopā iesisti vārti: 2157
Pafbet.lv
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 
   

Komandas pirmsākumi meklējami 2006. gadā vasarā. Gadu pēc komandas izveides “Remus” kodols apvienojās ar “SEB AMR” kodolu un tapa jauna komanda ar nosaukumu “Garāža”. Līdz pat 2018. gada pavasarim tieši ar šādu nosaukumu komanda bija pazīstama Latvijas telpu futbola sabiedrībā. Taču kā teica mūsu izcilais dzejnieks Rainis: “Pastāvēs, kas mainīsies”, tāpēc 2018. gadā rudenī komanda pāršķir jaunu lappusi savā pastāvēšanas vēsturē un maina komandas nosaukumu uz “Pafbet.lv”
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksandrs Kašs
Aleksandrs Kašs
1Vārtsargs33
2Elvis Staņēvičs
Elvis Staņēvičs
51Universāls26
3Kristaps Zutis
Kristaps Zutis
22Universāls29
4Māris Upenieks
Māris Upenieks
Universāls28
5Artūrs Ēdolfs
Artūrs Ēdolfs
111Universāls35
7Jānis Petuhovs
Jānis Petuhovs
4Universāls30
8Edgars Rollis
Edgars Rollis
Universāls30
9Rostams Barsegjans
Rostams Barsegjans
171Universāls31
11Kaspars Guntars
Kaspars Guntars
Universāls34
12Pēteris Petuhovs
Pēteris Petuhovs
42Universāls29
13Gints Liškauskis
Gints Liškauskis
Universāls37
16Madars Tukris
Madars Tukris
621Universāls24
17Jānis Kauškals
Jānis Kauškals
2Universāls24
18Māris Ozoliņš
Māris Ozoliņš
3Universāls31
19Māris Bērziņš
Māris Bērziņš
11Universāls33
21Kristaps Vabolis
Kristaps Vabolis
1Universāls30
22Rihards Dzelme
Rihards Dzelme
61Universāls27
23Ervīns Dukaļskis
Ervīns Dukaļskis
10Universāls31
24Edgars Klaiva
Edgars Klaiva
1Universāls34
30Jānis Kārkliņš
Jānis Kārkliņš
5Universāls37
30Artūrs Nikolajevs
Artūrs Nikolajevs
51Universāls24
52Uldis Pommers
Uldis Pommers
61Universāls37
77Ronalds Strautiņš
Ronalds Strautiņš
1Vārtsargs43
78Ritvars Zēmelis
Ritvars Zēmelis
Universāls42
88Uģis Bērziņš
Uģis Bērziņš
Vārtsargs32

Kopā iesisti vārti: 91   |   Vidējais komandas vecums: 31.6


A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 17:00
19.oktobrī
Līgatne / Zeit - Pafbet.lv 3:3
Protokols
ceturtdien 20:30
24.oktobrī
AVANTEX - Pafbet.lv 5:1
Protokols
ceturtdien 20:20
31.oktobrī
Pafbet.lv - RTU / Viesulis 4:4
Protokols
ceturtdien 20:20
7.novembrī
Pafbet.lv - OSK Ostnieks 3:1
Protokols
ceturtdien 20:20
14.novembrī
Pafbet.lv - Līgatne / Zeit 14:3 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:30
20.novembrī
FC Raita - Pafbet.lv 5:4
Protokols
ceturtdien 20:20
21.novembrī
Pafbet.lv - FC Raita 8:2
Protokols
ceturtdien 20:45
28.novembrī
RTU / Viesulis - Pafbet.lv 4:2
Protokols
pirmdien 21:45
2.decembrī
FK Zep / Forevers - Pafbet.lv 7:2
Protokols
ceturtdien 20:20
5.decembrī
Pafbet.lv - Baltic International Bank 2:1
Protokols
pirmdien 21:10
9.decembrī
OSK Ostnieks - Pafbet.lv 1:8
Protokols
otrdien 19:00
17.decembrī
Baltic International Bank - Pafbet.lv 5:2
Protokols
ceturtdien 20:20
9.janvārī
Pafbet.lv - FK Zep / Forevers 3:3
Protokols
otrdien 20:20
14.janvārī
Pafbet.lv - AVANTEX 3:2
Protokols
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Futbola Parks Academy / LSPA 24:4
2:2
8.mai
3:3
5:3
8:2
3:1
9:3
6:4
5:2
4:2
0:7
11:0
5:2
10:-
9:3
3680%84:38
2.Industrial Steel Group2:2
4:4
6:7
7:5
2:2
5:5
16:1
8:2
9:3
12.mai
1:5
0:0
5:1
7:2
6:2
6:6
2760%84:47
3.Baltic International Bank3:3
8.mai
5:7
7:6
5:2
1:2
5:3
3:4
1:5
2:4
3:3
14.mai
7:4
5:1
6:2
4:1
2355%57:47
4.Pafbet.lv2:8
3:5
5:5
2:2
2:1
2:5
14.mai
2:7
6:2
0:3
3:1
17.mai
3:2
1:5
8:7
3:2
2048%42:55
5.FC PETROW STAR3:9
1:3
2:8
1:16
4:3
3:5
7:2
14.mai
5:3
6:4
3:3
4:2
-:10
1:12
3:2
3:3
2044%46:85
6.RegVardy / Anzāģe2:5
4:6
12.mai
3:9
4:2
5:1
3:0
2:6
4:6
3:5
3:1
2:4
4:1
2:2
2:2
1:4
1738%44:54
7.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI7:0
2:4
0:0
5:1
14.mai
3:3
17.mai
1:3
2:4
3:3
4:2
1:3
3:3
7:2
10.mai
3:3
1744%41:31
8.AVANTEX2:5
0:11
2:7
1:5
1:5
4:7
5:1
2:3
12:1
10:-
2:2
1:4
2:7
3:3
9:8
14.mai
1431%56:69
9.NAPALM*3:9
-:10
6:6
2:6
1:4
2:6
2:3
7:8
3:3
2:3
4:1
2:2
3:3
10.mai
14.mai
8:9
717%45:73
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:10
21.janvārī
RegVardy / Anzāģe - Pafbet.lv 3:0
Protokols
ceturtdien 20:00
23.janvārī
NAPALM* - Pafbet.lv 2:3
Protokols
ceturtdien 20:20
30.janvārī
Pafbet.lv - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 3:1
Protokols
piektdien 21:15
7.februārī
FC PETROW STAR - Pafbet.lv 7:2
Protokols
ceturtdien 20:20
13.februārī
Pafbet.lv - Futbola Parks Academy / LSPA 2 2:8
Protokols
otrdien 21:30
18.februārī
Industrial Steel Group - Pafbet.lv 2:2 (Foto)
Protokols
ceturtdien 20:20
20.februārī
Pafbet.lv - Industrial Steel Group 5:5
Protokols
ceturtdien 20:20
27.februārī
Pafbet.lv - RegVardy / Anzāģe 6:2
Protokols
piektdien 21:15
6.marta
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - Pafbet.lv 5:3 (Foto)
Protokols
ceturtdien 20:20
12.marta
Pafbet.lv - NAPALM* 8:7
Protokols
ceturtdien 20:20
14.maijā
Pafbet.lv - FC PETROW STAR Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
svētdien 19:55
17.maijā
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - Pafbet.lv Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin