Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 17.marta Kopējais spēļu skaits: 283 (ieplānotas: 14) Kopā iesisti vārti: 2157
Galerijas
(2019-09-28) FRIENDS pub Party:   Foto


Datums Līga Pretinieki Rezultāts Saites
11.marta, 20:40 2. līga, C grupa DSV Latvia - FK Kadaga 5:4 (Foto)
7.marta, 16:00 2. līga, A grupa Līgatne / Zeit - USB 4:4 (Foto)
6.marta, 21:15 2. līga, C grupa Futbola Parks Academy / LSPA 2 - Pafbet.lv 5:3 (Foto)
2.marta, 21:45 2. līga, A grupa FK Zep / Forevers - FK Rīnūži / Grifs AG 2:8 (Foto)
26.februārī, 20:30 2. līga, A grupa FC Raita - Monarhs 1:9 (Foto)
20.februārī, 21:30 2. līga, C grupa LJA - FK Valor / Ropaži 11:0 (Foto)
18.februārī, 21:30 2. līga, C grupa Industrial Steel Group - Pafbet.lv 2:2 (Foto)
17.februārī, 18:40 2. līga, B grupa ISMA - OSK Ostnieks 3:4 (Foto)
13.februārī, 20:30 2. līga, A grupa AVANTEX - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 2:7 (Foto)
11.februārī, 21:10 2. līga, B grupa RegVardy / Anzāģe - Baltic International Bank 4:2 (Foto)
13.decembrī, 21:15 2. līga, C grupa Futbola Parks Academy / LSPA 2 - Industrial Steel Group 4:4 (Foto) / Video)
12.decembrī, 20:00 2. līga, B grupa NAPALM* - FC PETROW STAR 3:3 (Foto) / Video)
11.decembrī, 20:50 2. līga, C grupa DSV Latvia - Monarhs 3:3 (Foto) / Video)
3.decembrī, 19:00 2. līga, A grupa Baltic International Bank - FC Raita 5:8 (Foto) / Video)
27.novembrī, 21:20 2. līga, B grupa Futbola Parks Academy / LSPA - FK Kadaga 4:2 (Foto) / Video)
26.novembrī, 21:15 2. līga, B grupa RegVardy / Anzāģe - Baltic XL 1:2 (Video)
24.novembrī, 19:55 2. līga, C grupa EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FK Rīnūži / Grifs AG 1:3 (Foto) / Video)
21.novembrī, 20:30 2. līga, A grupa AVANTEX - OSK Ostnieks 0:4 (Foto) / Video)
14.novembrī, 21:30 2. līga, C grupa LJA - USB 4:5 (Foto) / Video)
14.novembrī, 20:20 2. līga, A grupa Pafbet.lv - Līgatne / Zeit 14:3 (Foto) / Video)
12.novembrī, 21:15 2. līga, B grupa RegVardy / Anzāģe - FK Valor / Ropaži 8:1 (Foto) / Video)
11.novembrī, 18:40 2. līga, B grupa ISMA - FC PETROW STAR 5:2 (Video)
8.novembrī, 20:50 2. līga, B grupa Baltic XL - ISMA 5:3 (Foto)
4.novembrī, 21:45 2. līga, A grupa FK Zep / Forevers - RTU / Viesulis 3:5 (Foto) / Video)
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv.