Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 25.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2206

Rīgas kausa izcīņā noskaidroti visi ceturtdaļfināla pāri
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 6.2.2020
Janvāra otrajā pusē ar desmit komandu dalību startēja tradicionālā Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Futbola turnīru asociācijas (FTA), kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā Rīgas kausa izcīņa telpu futbolā. Pēc trim pirmās kārtas spēlēm noskaidroti visi ceturtdaļfināla pāri.

Kā pirmā astotdaļfināla barjeru pārvarēja FC “Raita” vienība, kas pateicoties diviem Denisa Bezuščonoka vārtu guvumiem, ar rezultātu 4:1 pieveica “EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI”. Tāpat ceturtdaļfinālā iekļuva arī FK “Rīnūži/Grifs AG”, uzveicot “Futbola Parks Academy/LSPA” komandu – 6:2. Uzvarētāju rindās ar diviem trāpīgiem raidījumiem izcēlās Ņikita Škeņevs, bet sasniegt vēlamo rezultātu neliedza arī Artjoma Naruševiča jau cīņas desmitajā minūtē nopelnītais noraidījums.

Tāpat ceturtdaļfinālā iekļuva “DSV Latvia”, kas pašā janvāra izskaņā notikušajā astotdaļfināla duelī sarūgtināja “NAPALM” (5:1), “dubli” realizējot Mihailam Ivanovam.

Visas trīs ceturtdaļfināla spēles plānotas šī mēneša vidū. Vispirms 12. februārī plkst.20.40 Rīgas 15. vidusskolā Pirmās līgas komandas “Jako Sport/Graanul Pellets” tiksies ar “DSV Latvia”, savukārt abi pārējie mači risināsies 17. februārī. Šajā dienā plkst.20.40 Rīgas 92. vidusskolā vēl viena Pirmās līgas vienība “New Project” spēkosies ar FC “Raita”, savukārt plkst.21.20 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) zālē Futbola Parks Academy/LSPA” pirmā komanda uzņems FK “Rīnūži/Grifs AG” vīrus.

Pusfināla kārtā cīņā iesaistīsies “Optibet Virslīgas” turnīru pārstāvošā FC “Petrow”. Pusfināla spēles iecerēts aizvadīt līdz 15.martam, savukārt kausa fināls notiks 20. martā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē.

REZULTĀTI un KALENDĀRS>>>
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2019.gada 31.decembris

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI uz 2022.g. 22.aprīli>>>

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FC Raita spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla Futbola Parks Academy / LSPA 2 - FK Rīnūži / Grifs AG spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - DSV Latvia spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla FK Rīnūži / Grifs AG - FC Petrow spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas fināla DSV Latvia - FC Petrow spēles bildes

SynotTip Rīgas telpu futbola 2019./2020.gada sezonas noslēgšanas spēles DSV Latvia - RTU/Viesulis bildes