Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 110 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 387
Ziņas
Sešas vadošās komandas divu punktu intervālā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 20.7.2010
Pilnīgi visas Rīgas futbola čempionāta dalībnieces nu jau aizvadījušas pirmā apļa spēles un dažas jau pamanījušās sākt otro riņķi. Situācija turnīra kopvērtējuma tabulā ir nokaitēta līdz baltkvēlei – trīs vadošajām komandām (BSA, „Salaspils” un „Rīnuži) ir vienāds punktu skaits, bet vēl viens trijnieks (FK „Viesulis”, RFS „Flaminko” un „Latvijas Universitāte”) izkārtojies aiz līderēm divu punktu intervālā.

Iepriekšējās kalendārās nedēļas ietvaros neviena no trim pašreizējām sacensību tabulas līderēm uzvaru „bagāžu” nepapildināja. BSA savā pirmajā otrā riņķa mačā mājas laukumā tikās ar FC „Rīga” vienību un dalīja punktus uz pusēm – 1:1. Jau cīņas sestajā minūtē „rīdziniekus” vadībā izvirzīja Andrejs Savčenko, savukārt mājinieki izlīdzinājuma vārtus guva 72.minūtē, kad rezultatīvs sitiens padevās Pāvelam Ņikitonovam. Vēl viena pašreiz sacensību kopvērtējuma vadošā komanda „Rīnuži” viesos tikās ar RFS „Flaminko” un piedzīvoja šīs sezonas smagāko zaudējumu, kapitulējot sāncenšu priekšā ar 0:5. Divi Kaspara Cinīša, kā arī vieni Artūra Klīvera, Igora Pociluiko un Sergeja Sovtusa vārti jau pirmajā puslaikā nodrošināja laukuma saimniekiem komfortablu 5:0 pārsvaru, un atlikušo 45 minūšu laikā rezultāts vairs nemainījās. Tikmēr trešā šī brīža čempionāta līdere „Salaspils” iepriekšējā nedēļā nespēlēja un sacensības atsāks tikai 26.jūlijā ar cīņu pret ārpus konkurences spēlējošo „Latvijas Universitāti” (LU).

Uzvara un neizšķirts – tieši šāda divu pēdējo spēļu bilance palīdzēja „Viesulis” komandai pacelties uz ceturto vietu sacensību kopvērtējumā un „iekārtoties” viena punkta atstatumā uzreiz aiz minētā līderu trijnieka. „Viesulis” vispirms ne bez grūtībām ar 1:0 mājās uzveica turnīra pastarīti FK „Ādaži” (vienīgos vārtus Dainis Kovals guva tikai pašā spēles izskaņā), bet pēc tam cīnījās neizšķirti 1:1 ar LU. D.Kovals savas komandas labā vārtus guva arī šajā mačā, kamēr „studentu” rindās precīzs bija Deniss Ostrovskis.

Aizvadītās nedēļas ietvaros jāizceļ arī FK „Mārupe” sešu neuzvarētu spēļu pārtraukšana. Savā laukumā mārupieši ar 3:2 pārspēja līdzīgi kā LU ārpus konkurences spēlējošos RFS futbolistus (divi vārti uzvarētāju rindās Denisam Putrānam). Savukārt vienā no šīs sezonas pagaidām rezultatīvākajiem dueļiem FC „Rīga” iepriekš minēto RFS vienību uzveica ar 6:3.

Kā jau minēts, BSA, „Salaspils” un „Rīnuži” ar 19 punktiem ieņem šobrīd vadošās trīs pozīcijas čempionāta kopvērtējumā, ar 18 punktiem seko FK „Viesulis”, bet 17 punkti ir LU un RFS „Flaminko” rēķinā. Nedaudz tālāk izkārtojušās piecas atlikušās turnīra dalībnieces – 14 punkti FC „Rīga” vienībai, 13 punkti „Rīgas Satiksmei” un 11 „Mārupei”, kamēr noslēdzošās pozīcijas ieņem RFS ar 7 un FK „Ādaži” ar 4 punktiem.

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī ar desmit vārtu guvumiem atrodas "salaspilietis" R.Ahmetovs un Valērijs Šabala no FC „Rīga, bet septiņi rezultatīvi sitieni ir Sergejam Sovtusam no RFS „Flaminko”.
Zibensziņas
Rīgas kausa izcīņas pusfināli:

FK „Viesulis” - BSA (25.septembrī, plkst. 16.00, „Latvenergo” st., (1:1) 8:7)

„RFS-Flaminko” - „Beitar” (2.oktobrī, plkst. 16.00, LU st., 4:1)


Rīgas kausa izcīņas fināls:

„RFS-Flaminko” - FK „Viesulis” (9.oktobrī, plkst. 15.00, LU st., 1:0)

Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Kļušins
Aleksandrs Kļušins

(Rīgas Satiksme)
51

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin