Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 110 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 387
Ziņas
„Salaspils” un „Rīnuži” papildina uzvaru krājumu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 27.7.2010
Aizvadītās nedēļas ietvaros uzvaru krājumu Rīgas futbola čempionāta ietvaros izdevās papildināt divām pašreizējām līderēm, proti, „Salaspils” un „Rīnuži” vienībām. Pie panākuma tika arī viena no minēto komandu tuvākajām sekotājām FK „Viesulis”, bet neveiksmi cieta „RFS Flaminko” futbolisti, kuri arīdzan pieskaitāmi galveno medaļu pretendentu pulkam.

„Salaspils” komanda 26.jūlijā viesos tikās ar ārpus konkurences spēlējošo „Latvijas Universitātes” (LU) vienību un guva panākumu ar rezultātu 3:1. Laukuma saimnieku cerības uz labvēlīgu mača iznākumu lielā mērā izgaisināja Artjoma Loginova jau 34.minūtē nopelnītā sarkanā kartiņa, dēļ kuras LU gandrīz divas trešdaļas spēles laika nācās pavadīt laukumā viena vīra skaitliskajā mazākumā. Divus vārtus „salaspiliešu” labā guva viņu uzbrukuma līderis Ruslans Ahmetovs, kurš tādējādi ar kopumā 12 rezultatīviem sitieniem nostiprinājies čempionāta trāpīgāko snaiperu saraksta priekšgalā, savukārt viens precīzs raidījums Iljas Ščanicina kontā. Mājiniekiem prestiža vārtus guva Harijs Toms.

Kā jau minēts, uzvaru „pūru” aizvadītajā nedēļās izdevās papildināt arī vēl vienai sacensību kopvērtējuma līderei „Rīnuži” vienībai, kas ar rezultātu 2:1 izbraukumā uzveica „Rīgas Satiksmes” futbolistus. Izšķirošos uzvaras vārtus viesiem mača 83.minūtē guva Romāns Šimanovskis.

Pateicoties 2:0 gūtajai uzvarai pār FK „Ādaži” komandu, uz trešo vietu tabulā pacēlusies FK „Viesulis” vienība, kas šobrīd no abām minētajām līderēm atpaliek vienu punktu. Uzvaru minētajā spēlē „Viesulim” nodrošināja Anda Dombrovska un Guntara Jundža vārtu guvumi, savukārt „Mārupei” šis bija ceturtais zaudējums pēdējo piecu spēļu laikā.

Aizvadītās nedēļas ietvaros vēl jāizceļ LU futbolistu 2:1 gūtais panākums mačā pret „RFS Flaminko”, kā arī spraigais pastarīšu RFS un FK „Ādaži” duelis, kas noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 2:2.

Kopvērtējuma tabulā ar 22 punktiem šobrīd vadošajās pozīcijās atrodas „Salaspils” un „Rīnuži”, par punktu atpaliek FK „Viesulis”, bet turpat uz papēžiem šim trio min arī LU (20 punkti), BSA (19) un „RFS Flaminko” (17). Jau nedaudz nostāk tabulā izkārtojies vājākais kvintets, kura priekšgalā ar 14 punktiem ir FC „Rīga”, bet tai seko „Rīgas Satiksme” ar 13, „Mārupe” ar 11, RFS ar 8 un FK „Ādaži” ar 5 punktiem.

Kā minēts, rezultatīvākais Rīgas čempionāta spēlētājs ar 12 gūtiem vārtiem ir „Salaspils” pārstāvis R.Ahmetovs, desmit vārti Valērijam Šabalam no FC „Rīga”, bet septiņi – Sergejam Sovtusam no „RFS Flaminko”.
Zibensziņas
Rīgas kausa izcīņas pusfināli:

FK „Viesulis” - BSA (25.septembrī, plkst. 16.00, „Latvenergo” st., (1:1) 8:7)

„RFS-Flaminko” - „Beitar” (2.oktobrī, plkst. 16.00, LU st., 4:1)


Rīgas kausa izcīņas fināls:

„RFS-Flaminko” - FK „Viesulis” (9.oktobrī, plkst. 15.00, LU st., 1:0)

Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Kļušins
Aleksandrs Kļušins

(Rīgas Satiksme)
51

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin