Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 110 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 387
Ziņas
Līderu duets izcīna kārtējās uzvaras
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 17.8.2010
Aizvadīta vēl viena nedēļa Rīgas futbola čempionāta ietvaros, un pagaidām joprojām nemainīgs saglabājies vadošo komandu duets, kurā ietilpst „Rīnuži” un „Salaspils”. Gan viena, gan otra vienība minētajā laika periodā tika pie kārtējām uzvarām, vēl vairāk nostiprinot savas pozīcijas kopvērtējuma tabulas pašā augšgalā.

„Rīnuži” 12.augustā ciemojās Ādažos, samērojot spēkus ar turnīra pastarīti FK „Ādaži”, un izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas, sagraujot sāncenšus ar rezultātu 5:1. Izšķirošo pārsvaru gan viesi guva tikai otrajā puslaikā, kad raidīja pretinieku vārtos četras bezatbildes bumbas, bet līdz pat 55.minūtei rezultāts vēstīja par neizšķirtu 1:1. Lielisku sniegumu uzvarētāju rindās nodemonstrēja Aleksejs Vasiļjevs, kurš izcēlās ar „hat-trick” un kopumā ar desmit rezultatīviem sitieniem pacēlās uz trešo pozīciju Rīgas čempionāta trāpīgāko snaiperu sarakstā.

Pie uzvaras izdevās tikt arī „Rīnužu” tuvākajai sekotājai kopvērtējuma tabulā „Salaspils” vienībai, kas 16.augustā izbraukuma mačā ar 3:2 sīvā cīņā pieveica FK „Viesuli”. Mača gaitā „salaspilieši” divkārt nokļuva iedzinēju lomā ar rezultāta starpību 0:1 un 1:2, tomēr spēja ne tikai atjaunot līdzsvaru, bet arī „izraut” tik nepieciešamo panākumu. Divus vārtus „Salaspils” labā šajā spēlē guva Agafonovs, bet uzvaru garantējošo precīzo sitienu trīs minūtes pirms pamatlaika beigām veica Ilja Šcanicins. „Salaspils” komandai šis bija ceturtais panākums pēdējo piecu maču laikā.

Iepriekšējā nedēļā trīs punktus savā rēķinā „ierakstīja” arī pašreiz trešajā pozīcijā esošā BSA un ārpus konkurences turnīrā startējošā „Latvijas Universitāte” (LU). BSA viesos ar 3:0 uzveica „Mārupi”, savukārt „studenti” arīdzan izbraukumā ar 2:1 lika kapitulēt „Rīgas Satiksmei”.

Pēdējā laika pārliecinošāku uzvaru 11.augustā guva „RFS Flaminko” vienība, savā laukumā ar 6:0 sagraujot RFS (divi vārti Kasparam Cinītim), savukārt vēl vienā čempionāta spēlē LU slēdza „miera līgumu” ar FC „Rīga” (1:1). Pēdējiem vienīgos vārtus guva Valērijs Šabala, kurš tādējādi ar 14 kopumā gūtajiem vārtiem izvirzījās Rīgas čempionāta rezultatīvāko futbolistu saraksta vienvadībā.

Kā jau minēts, vadību turnīra kopvērtējumā joprojām saglabā līderu duets, kurā ietilpst „Rīnuži” (37 punkti) un „Salaspils” (31 punkts), tādēļ ar jo īpašu interesi tiek gaidīts abu šo vienību savstarpējais duelis, kas otrā apļa ietvaros risināsies 31.augustā. Pa 25 punktiem ir LU un BSA vienībām, punkts mazāk FK „Viesulim”, bet 20 punkti – „RFS Flaminko”. FC „Rīga” futbolisti izcīnījuši 16 punktus, „Mārupes” rēķinā 15, „Rīgas Satiksmei” 13, bet noslēdzošās vietas ieņem RFS ar 11 un FK „Ādaži” ar sešiem punktiem.

Rezultatīvākais spēlētājs šobrīd ir V.Šabala ar 14 vārtiem, reizi mazāk sāncenšu vārtsargus pārspējis „salaspilietis” Ruslans Ahmetovs, bet desmit vārti A.Vasiļjevam no „Rīnužiem”.
Zibensziņas
Rīgas kausa izcīņas pusfināli:

FK „Viesulis” - BSA (25.septembrī, plkst. 16.00, „Latvenergo” st., (1:1) 8:7)

„RFS-Flaminko” - „Beitar” (2.oktobrī, plkst. 16.00, LU st., 4:1)


Rīgas kausa izcīņas fināls:

„RFS-Flaminko” - FK „Viesulis” (9.oktobrī, plkst. 15.00, LU st., 1:0)

Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Kļušins
Aleksandrs Kļušins

(Rīgas Satiksme)
51

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin