Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 110 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 387
Ziņas
Rīgas čempionātā bez lielām izmaiņām
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 24.8.2010
Arvien straujāk noslēgumam tuvojas Rīgas futbola čempionāts, kura ietvaros nedēļas laikā lielas izmaiņas sacensību kopvērtējumā nav notikušas. Joprojām līderpozīciju saglabā „Rīnuži”, no kuras par sešiem punktiem atpaliek „Salaspils”, un jau tagad kļuvis skaidrs, ka tieši šīs abas komandas būs galvenās pretendentes uz zelta medaļu izcīnīšanu.

Jau septīto uzvaru pēc kārtas čempionātā izcīnīja „Rīnuži”, kas 18.augusta mačā izbraukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja „Mārupes” futbolistus. Viesiem pirmos vārtus izdevās gūt tikai pēc 55 nospēlētām minūtēm, kad precīzs bija Aleksejs Vasiļjevs, bet vēl pēc 20 minūtēm otro reizi mārupiešu vārtos bumbu raidīja Aleksandrs Škoļņikovs.

Tikmēr pakaļdzīšanos līderei turpina „Salaspils”, kas no „Rīnužiem” šobrīd atpaliek sešus punktus. 23.augusta cīņā „Salaspils”, atspēlējot 0:1 deficītu, ar rezultātu 2:1 pārspēja savu tuvāko sekotāju BSA. Vārtus „salaspiliešu” labā guva Andrejs Agafonovs un Georgijs Benskis, savukārt zaudētāju rindās ar precīzu sitienu izcēlās Andrejs Tkačuks. Jāpiebilst, ka „Salaspils” futbolistiem ir visas iespējas sacensību turpinājumā „Rīnužus” noķert, jo viņiem jāaizvada par vienu spēli vairāk, turklāt ir iespēja pārspēt „Rīnužus” savstarpējā cīņā, kas risināsies 10.septembrī. Tāpat teorētiski „Rīnužus” vēl var noķert arī FK „Viesulis”, kas šobrīd no līderes atpaliek par 16 punktiem, taču tam vēl jāaizvada sešas spēles.

No pēdējām aizvadītajām spēlēm noteikti jāizceļ BSA 1:0 gūtais panākums pret „RFS Flaminko” (vienīgie vārti A.Tkačukam), kā arī „Rīgas „Satiksmes” četru neuzvarēto spēļu sērijas pārtraukšana – 3:0 pret ārpus konkurences turnīrā spēlējošo RFS. Tiesa, jau nākamajā mačā „Rīgas Satiksme” atkal zaudēja punktus, cīnoties neizšķirti 2:2 ar FC „Rīga”. Par šo gala iznākumu gan Rīgas Pašvaldības uzņēmuma atbalstītā komanda var tikai priecāties, jo izlīdzinājuma vārtus Renārs Karus guva jau tiesneša pieliktā kompensācijas laika otrajā minūtē.

Visbeidzot vēl vienā pēdējo septiņu dienu laikā notikušajā duelī ārpus konkurences spēlējošā „Latvijas Universitāte” (LU) ar 3:0 lika kapitulēt RFS vienībai. „Studentu” labā šajā mačā vārtus guva Jevgēnijs Hercbergs, Vents Vanags un Emīls Kārkliņš.

Sacensību kopvērtējumā, kā minēts, vadošo toni diktē „Rīnuži” ar 40 un „Salaspils” ar 34 punktiem. Krietni nostāk atrodas BSA un LU (abām 28), ar 24 punktiem seko FK „Viesulis”, bet 20 punktus izcīnījusi „RFS Flaminko” vienība. Kopvērtējuma tabulas lejasgalā ierindojas „Rīgas Satiksme” un FC „Rīga” ar 17, „Mārupe” ar 15, RFS ar 11 un FK „Ādaži” ar sešiem punktiem.

Rezultatīvākais spēlētājs joprojām ir FC „Rīga” pārstāvis Valērijs Šabala ar 14 vārtiem, reizi mazāk sāncenšu vārtsargus pārspējis „salaspilietis” Ruslans Ahmetovs, bet 11 vārti A.Vasiļjevam no „Rīnužiem”.
Zibensziņas
Rīgas kausa izcīņas pusfināli:

FK „Viesulis” - BSA (25.septembrī, plkst. 16.00, „Latvenergo” st., (1:1) 8:7)

„RFS-Flaminko” - „Beitar” (2.oktobrī, plkst. 16.00, LU st., 4:1)


Rīgas kausa izcīņas fināls:

„RFS-Flaminko” - FK „Viesulis” (9.oktobrī, plkst. 15.00, LU st., 1:0)

Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Kļušins
Aleksandrs Kļušins

(Rīgas Satiksme)
51

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin