Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 110 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 387
Ziņas
Turnīra vadībā izvirzās „Rīnuži”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.6.2010
Rīgas futbola čempionātā turpinās pirmā apļa izspēle, un turnīra vienvadībā izvirzījusies „Rīnuži” komanda, kas iepriekšējās nedēļas vidū izcīnīja trešo panākumu pēc kārtas, ar rezultātu 3:0 savā laukumā pieveicot FK „Ādaži” vienību.

Iepriekšējā gada sudraba medaļu ieguvēji rīnužnieki sezonu sāka ar nedaudz negaidītu zaudējumu cīņā pret „Rīgas Satiksmi” (2:4), bet nākamajos divos mačos reabilitējās par šo neveiksmi, uzveicot gan FC „Salaspils” (4:2), gan BSA (2:1) vienības. 3.jūnijā notikušajā mačā pret „Ādažiem” laukuma saimnieki jau 12.minūtē pēc sāncenšu netīšām savos vārtos raidītas bumbas ieguva vadību, bet 35.minūtē pērnās ziemas Latvijas telpu futbola vicečempions „Raba” sastāvā Dmitrijs Jakovļevs dubultoja „Rīnužu” pārsvaru. Atlikušajā laika periodā ciemiņiem kaut ko mainīt sev par labu vairs neizdevās. Pat vēl vairāk – neilgi pēc pārtraukuma turnīra šī brīža rezultatīvākais spēlētājs Aleksejs Vasiļjevs guva trešos vārtus, tādējādi sekmējot „Rīnužu” uzvaru un nostiprināšanos Rīgas čempionāta līderpozīcijā.

Pēdējās nedēļas laikā uzvaru „bagāžu” neizdevās papildināt divām no tuvākajām „Rīnužu” konkurentēm sacensību sākuma posmā – FC „Rīga” un „Latvijas Universitātei”. Latvijas U-17 nacionālās izlases trenera Oļega Blagonadeždina pārstāvētā FC „Rīga” 2.jūnijā viesos piedzīvoja neveiksmi 1:2 mačā ar FK „Mārupe” vienību, kaut arī līdz cīņas 53.minūtei atradās vadībā ar minimālo pārsvaru 1:0. Šādu pašu handikapu cīņā ar FK „Ādaži” nespēja nosargāt arīdzan „Latvijas Universitāte”, kas 57.minūtē, pateicoties Mārtiņa Ozola gūtajiem vārtiem, izvirzījās vadībā, taču jau 11 minūtes vēlāk dabūja bumbu savos vārtos (precīzs sitiens Mārim Pavlovskim).

Turnīra norises gaitā noteikti jāizceļ FC „Salaspils” futbolistu veiksmīgais sniegums pēdējās nedēļas laikā. Šo sezonu Salaspils komandas vīri sāka ar diviem zaudējumiem, bet tagad pamanījās esošo statistikas bilanci līdzsvarot, pārspējot gan RFS (3:0), kas turnīrā līdzīgi kā „Latvijas Universitāte” startē ārpus konkurences, gan „Rīgas Satiksmi” (4:1). Trīs no septiņiem vārtiem šajos mačos guva viens no „Salaspils” līderiem Ruslans Ahmetovs.

Pie pēdējiem turnīra rezultātiem vēl jāatzīmē arī BSA futbolistu ceturtā neuzvarētā spēle pēc kārtas – „miera līgums” 1:1 duelī ar FK „Mārupe”, kā arī RFS „Flaminko” un FK „Viesulis” komandu bezvārtu neizšķirts.

Sacensību kopvērtējuma tabulā šobrīd līderpozīcijā ar deviņiem punktiem atrodas „Rīnuži”. Par diviem punktiem atpaliek „Latvijas Universitāte” un „Mārupe”, par trim – „Salaspils” un FC „Rīga”. Sestajā vietā ar pieciem punktiem atrodas BSA, bet pēc tam seko vesels kvartets – RFS „Flaminko”, FK „Viesulis”, „Rīgas Satiksme” un „Ādaži” komandas visas iekrājušas pa četriem punktiem. Bez punktiem šobrīd joprojām cīnās vienīgi RFS, kas zaudējusi visās trijās aizvadītajās spēlēs.

Turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā ar sešiem gūtiem vārtiem, kā jau minēts, joprojām atrodas „Rīnužu” pārstāvis A.Vasiļjevs, bet trīs reizes sāncenšu vārtsargus pārspējuši uzreiz četri futbolisti – Vasiļjeva komandas biedrs Deniss Aščuks, Maksims Seļivončiks (BSA), Sergejs Sovtuss (RFS „Flaminko”) un R.Ahmetovs („Salaspils”).
Zibensziņas
Rīgas kausa izcīņas pusfināli:

FK „Viesulis” - BSA (25.septembrī, plkst. 16.00, „Latvenergo” st., (1:1) 8:7)

„RFS-Flaminko” - „Beitar” (2.oktobrī, plkst. 16.00, LU st., 4:1)


Rīgas kausa izcīņas fināls:

„RFS-Flaminko” - FK „Viesulis” (9.oktobrī, plkst. 15.00, LU st., 1:0)

Ziņas

Šodien uzsauc
Kristaps Antonevičs
Kristaps Antonevičs

(Mārupe)
29
Pēteris Lakovskis
Pēteris Lakovskis

(FK Ādaži)
41

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2010, rakstiet fta@fta.lv. Admin