Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 108 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 419
Ziņas
Vadību pārņem „Rīnuži”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 11.8.2011
Straujiem soļiem izšķirošajai sacensību stadijai tuvojas Rīgas futbola čempionāts, un līdz sacensību noslēgumam katrai komandai atlicis aizvadīt aptuveni četras vai piecas spēles. Iepriekšējās nedēļas laikā svarīgi notikumi risinājušies cīņā par pirmo vietu kopvērtējuma tabulā – vadošajā pozīcijā izvirzījusies „Rīnuži” vienība, apsteidzot ilglaicīgo līderi RTU FC.

Kopš iepriekšējā raksta publicēšanas „Rīnuži” aizvadīja divas spēles, abās gūstot panākumus un tādējādi atzīmējot jau desmit (!) pēc kārtas izcīnītas uzvaras. Vispirms 2.augusta duelī „Rīnuži” savā laukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja FK „Olaine” vienību, divus vārtus gūstot Sergejam Starkovam, bet vienus – Aldim Ščogolam. Savukārt gandrīz nedēļu vēlāk notikušajā cīņā, kurā turnīra līdere viesos spēkojās ar „Latvijas Universitāti”, „Rīnuži” vienība svinēja minimālu panākumu 1:0, pateicoties sāncenšu 33.minūtē netīšām savos vārtos raidītai bumbai.

Ne tik sekmīgi abos iepriekšējos mačos darbojās RTU FC, kas no sešiem iespējamajiem punktiem spēja „paņemt” tikai trīs, tādējādi palaižot „Rīnužu” komandu sev priekšā sacensību tabulā. Vispirms gan RTU vīri samērā pārliecinoši ar 3:0 sagrāva JDFS „Alberts”, savukārt nākamajā cīņā viņi nespēja tikt galā ar FK „Flaminko-Monarhs” un tās uzbrukuma līdera Ērika Pelča pretestību – bijušais Latvijas izlases futbolists RTU vārtos raidīja trīs bumbas, spēlei noslēdzoties 3:1 „Flaminko-Monarhs” labā.

RTU FC vienības nelielo „klupienu” izmantoja pašreiz trešajā pozīcijā esošā FK „Ogre” vienība, kas, izcīnot divus panākumus, vēl vairāk pietuvojās abu līderu duetam. Ogrēnieši izbraukumā ar rezultātu 3:2 pārspēja „Latvijas Universitāti”, bet pēc tam viesos ar 4:1 uzveica arī FK „Ķekava” komandu („hat-trick” uzvarētāju rindās Romānam Samohvalovam).

Vēl no pārējiem pēdējās pusotras nedēļas rezultātiem jāizceļ Mārupes „Dinamo” gūtais panākums pār „Ķekavu” (3:2), „Salaspils” uzvara mačā ar „Latvijas Universitāti” (1:0), kā arī RFS triumfs duelī ar mārupiešiem (1:0).

Kā minēts, turnīra tabulas pirmajā pozīcijā izvirzījusies „Rīnužu” komanda, kuras rēķinā ir 37 punkti. Par punktu no līderes atpaliek RTU FC, bet par četriem – FK „Ogre”. Ceturtajā vietā ierindojas FK „Flaminko-Monarhs” (29), bet vēl nedaudz nostāk izkārtojušās RFS un „Latvijas Universitāte” (abām 22), kā arī „Salaspils” (21). Vājāko vienību kvartets no pārējām konkurentēm joprojām atpaliek visnotaļ daudz – deviņi punkti ir „Olainei”, pa astoņiem „Ķekavai” un JDFS „Albertam”, bet seši – Mārupes „Dinamo”.

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs ir 17 vārtus guvušais Mihails Miholaps („Ogre”), savukārt 13 reizes sāncenšu vārtsargus pārspējuši Alekss Regža (RFS) un S.Starkovs („Rīnuži”).
Zibensziņas
VIDEO&PHOTO days kalendārs

Rīgas kausa izcīņas pusfināli:
RTU FC - „Rīnūži” (5:0)
„02-Cerber” - FK „Flaminko-Monarhs” (3:6)

Rīgas kausa izcīņas fināls:
FK „Flaminko-Monarhs” - RTU FC (1:3)

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin