Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 108 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 419
Ziņas
Rīgas kausu izcīna RTU FC
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.10.2011
Noslēgusies Rīgas kausa izcīņa futbolā. Par galvenās trofejas īpašniekiem kļuvuši RTU futbolisti, kas finālā ar rezultātu 3:1 pārspēja FK "Flaminko-Monarhs".

Rīgas čempionāta noslēguma tabulā abas komandas atradās līdzās – trešajā un ceturtajā vietā, savstarpējās spēlēs punktus bija dalījušas uz pusēm, turklāt – katra gūstot pa trim vārtiem – 2:0 un 1:3, tas viss solīja spraigu spēkošanos arī kausa izcīņas finālā.

Un komandas nedaudzajiem Daugavas stadionā sanākušajiem skatītājiem nelika vilties – pat neskatoties uz FK "Flaminko-Monarhs" futbolista Edgara Mihoviča noraidījumu pirmā puslaika vidū (24.min.) par pēdējās cerības sodu, spēle bija līdzīga līdz pat tās izskaņai, bet pirmie vārti tika gūti vien 73.minūtē.

Jāpiebilst, ka ļoti labi ar spēlētāju maiņām "trāpīja" RTU FC treneris Pavels Fjodorovs, kurš 69.minūtē laukumā laida Maksimu Selivončiku. Pēdējais, savukārt, uz viņu liktās cerības nepievīla – 73.minūtē Maksims ar viltīgu sitienu realizēja patālu soda sitienu, bet jau pēc trim minūtēm panāca arī 2:0. Vēl pēc minūtes, izspēlējot skaistu kombināciju, "studenti" panāca arī 3:0, bet FK "Flaminko-Monarhs" labā goda vārtus mača 87.minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu, guva Vitālijs Pojarkovs.

Pēc spēles kausus uzvarētājiem un finālistiem pasniedza Rīgas Futbola federācijas prezidents Juris Keišs.

Jāpiebilst, ka maču tiesāja FIFA kategorijas arbitru brigāde Vadims Direktorenko, Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjoņikovs, kas rīt, 6.oktobrī, tiesās U-21 izlašu spēli starp Grieķijas un Sanmarīno komandām.
Zibensziņas
VIDEO&PHOTO days kalendārs

Rīgas kausa izcīņas pusfināli:
RTU FC - „Rīnūži” (5:0)
„02-Cerber” - FK „Flaminko-Monarhs” (3:6)

Rīgas kausa izcīņas fināls:
FK „Flaminko-Monarhs” - RTU FC (1:3)

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Aktuālais foto

Ziņu arhīvsAtbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2011, rakstiet fta@fta.lv. Admin