Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 90 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 384
Ziņas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 10.10.2012
Jūsu uzmanībai – foto un video apskati. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.10.2012
Rīgas futbola federācija un Futbola turnīru asociācija ielūdz visus RFF un FTA rīkoto turnīru dalībniekus, viņu draugus un atbalstītājus uz vasaras sezonas noslēguma un ziemas sezonas atklāšanas pasākumu sestdien, 6.oktobrī, klubā "The Club". Kā ierasts, jūs sagaida svētku atmosfēra, neizpaliks arī vasaras turnīru veiksmīgāko komandu un labāko spēlētāju sveikšana, būs arī organizatoru sarūpēts furšets. Ieeja no pulksten 20:00 (neaizmirstiet izdrukāt un paņemt līdz ieejas kuponu), oficiālās daļas sākums pulksten 21:00. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.10.2012
Iepriekšējās pusotras nedēļas laikā tika aizvadītas pusfināla un fināla cīņas Latvijas futbola čempionāta 2.līgas Rīgas zonas kausa izcīņā. Līdzīgi kā regulārajā čempionātā arī šeit par spēcīgāko komandu kļuva RTU FC vienība. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 19.9.2012
Šajā nedēļās noslēdzās Latvijas futbola čempionāta 2.līgas Rīgas zonas čempionāts, kurā uzvaras laurus plūca RTU FC komanda. Sudraba godalgas spraigā konkurencē izcīnīja „Lerona/Rita”, trešajā vietā ierindojās FK „Ogre”, kamēr vēl viena favorīte FK „Salaspils” pašā sacensību izskaņā tomēr nespēja rast vietu godalgoto vienību pulkā. Jāpiebilst, ka šī gada čempionāts priecēja ar vēl sen neredzētu intrigu – kārtu pirms turnīra noslēguma uz zelta medaļām pretendēja pat četras vienības. ... [ vairāk ]