Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 72 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 301
Ziņas
FK “Rīnūži Rīga” piedzīvo pirmo zaudējumu; turnīram atkal jauna līdere
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 13.7.2014
Šonedēļ aizvadītas kārtējās četras spēles Rīgas futbola čempionātā. Centrālajā no tām spēkus samēroja divas no trim šī brīža vadošajām komandām, proti, FC “Caramba Riga” un FK “Rīnūži Rīga”. Pārāki šoreiz izrādījies pirmie, sagādājot vienīgajai ārpus konkurences turnīrā startējošajai vienībai “Rīnūži-Rīga” pirmo zaudējumu šajā sezonā.

Abpusēji spraigajā un emocijām bagātajā mačā cīņas galvenajam tiesnesim nācās kopumā parādīt futbolistiem septiņus brīdinājumus. Savukārt rezultāta izteiksmes ziņā FC “Caramba Riga” futbolisti nedeva iespēju intrigai izvērsties – pirmo puslaiku viņi noslēdza ar 2:0 handikapu, savukārt pēc pārtraukuma guva vēl vienus vārtus, cīņu pabeidzot ar jau visnotaļ pārliecinošo 3:0 pārsvaru. Ar divu vārtu guvumu izcēlās Oļegs Semjonovs, bet vienu reizi precīzs bija Valērijs Čistjakovs. Pateicoties šai uzvarai, “Caramba Riga” izvirzījās līderes pozīcijā, kamēr “Rīnuži-Rīga” komanda, kas piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā, atkrita uz trešo vietu.

Otro pozīciju čempionāta kopvērtējumā saglabāja “Monarhs-Flaminko”, kas ar 4:1 uzveica FK “Fortūna” vienību. Uzvarētāju rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Sergejs Vasiļjevs, Mihails Miholaps, Aleksejs Baranovs un Juris Idinonovs, kamēr “Fortūnai” vien pašā cīņas izskaņā precīzi sita Stanislavs Kreščenko. Šajā pirmā apļa noslēdzošajā kārtā par agresīvu darbību pret tiesnesi pirmo noraidījumu nopelnīja “monarhs” Dmitrijs Zolotarjovs, kuram piespriests naudas sods un nopietnā spēļu diskvalifikācija.

Savus sāncenšus “uz nulles” atstāja pašreizējā titula ieguvēja RTU FC, kas ar 2:0 pārspēja DSVK “Traktors” (Sergejs Travkins un Mārtiņš Akmentiņš). Savukārt vēl nepieminētajā duelī “Dinamo Rīga” to pašu “Traktoru” uzveica ar minimālu 1:0, vienīgo reizi mača gaitā vārtus gūstot Aleksejam Samoiļenko.

Kā minēts, turnīra tabulas priekšgalā joprojām atrodas pārliecinošais līderu trio, kurā ietilpst FC “Caramba Riga” (21), “Monarhs-Flaminko” (20) un FK “Rīnūži Rīga” (19). Par septiņiem punktiem no līderes atpaliek RTU FC (14).

Pašreiz pēc pirmā apļa rezultatīvākie čempionāta futbolisti ir septiņus vārtus guvušie Emīls Muižnieks (FK “Rīnūži Rīga”) un V.Čistjakovs (“Caramba Riga”).
Zibensziņas
2014.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:

RTU FC - Monarhs-Flaminko 2:2(5:4 s.s.)
M.Stibels-Stivers 69; M.Cigankovs 90 + dz.k.90; S.Travkins dz.k.72; M.Jankovskis dz.k.83 - S.Sovtuss 45; M.Miholaps 90+3 + dz.k.83; V.Veinbergs dz.k.58; D.Zolotarjovs dz.k.72

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Ivars Dišereits
Ivars Dišereits

(DSVK Traktors)
29
Artūrs Zālītis
Artūrs Zālītis

(DSVK Traktors)
36

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija 2014, rakstiet fta@fta.lv. Admin