Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 72 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 301
Ziņas
Līderu trijnieks nostiprinās
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 28.7.2014
Aizvadīto divu nedēļu laikā izspēlētas kārtējās sešas spēles Rīgas futbola čempionātā. Pēc tām vēl izteiktāk kopvērtējuma tabulas galvgalī nostiprinājies līderu trijnieks, kura ietilpst FK “Rīnūži Rīga”, FC “Caramba Riga” un “Monarhs-Flaminko”. Jāatzīmē arī FC “Caramba Riga” komandas veikums – savstarpējā cīņā tā uzveica vienu no savām galvenajām konkurentēm, proti, “Monarhs-Flaminko” vienību.

Tieši “Caramba Riga” un “Monarhs-Flaminko” duelis jāmin kā centrālais no visiem minētajā laika periodā aizvadītajiem mačiem – abas vienības aktīvi piedalās cīņā par līderes statusu. Pirmā apļa spēlē pārāki ar rezultātu 2:1 izrādījās “monarhi”, taču šoreiz sāncenšiem izdevās revanšs, turklāt ar identisku rezultātu. Interesanti, ka jau līdz pirmā puslaika vidum pretinieces apmainījās vārtu guvumiem – vispirms Pāvels Tarasenko 14.minūtē vadībā izvirzīja “Monarhs-Flaminko”, uz ko “Caramba Riga” komandai vajadzēja vien desmit minūtes, lai panāktu izlīdzinājumu (Ilja Ščanicins).

Līdz pat otrā puslaika epilogam neizšķirts rezultāts arī saglabājās, tomēr gala vārdu šoreiz 87.minūtē teica “Caramba Riga” futbolisti Romāna Šimanovska personā. Jāpiebilst, ka pretinieki pēc vārtu ielaišanas pamanījās nopelnīt vēl arī noraidījumu – atkārtota brīdinājuma dēļ laukumu nācās pamest Artūram Blankenfeldam. Iegūtie trīs punkti gan neļāva “Caramba” vienībai izvirzīties līderes godā (no pirmās vietas īpašnieces “Rīnūži-Rīga” to šķir viens punkts), taču, salīdzinājumā ar konkurenti, tā aizvadījusi par vienu maču mazāk.

Tikmēr pašreizējā līdere “Rīnūži-Rīga” svinēja divas pārliecinošus panākumus, ar 4:1 sagraujot DSVK “Traktors”, bet ar 5:0 – “Dinamo Rīga” komandu. Pēdējā mačā divus vārtus uzvarētājiem guva Emīls Muižnieks, kurš tādējādi ar kopumā deviņiem rezultatīviem raidījumiem atguva vienvadību čempionāta trāpīgāko snaiperu sarakstā.

Par spīti zaudējumam pret “Caramba Riga” citā spēlē trīs punktus izdevās iegūt “Monarhs-Flaminko”, kas ar 4:0 pārliecinoši pārvarēja FK “Carnikava” pretestību (“dublis” Mihailam Miholapam).

Joprojām savu optimālo sniegumu nespēj atrast pašreizējā titula ieguvēja RTU FC. Šoreiz pērnās sezonas spēcīgākā vienība nespēja uzveikt “Dinamo Rīga” (1:1), turklāt spēles gaitā bija spiesta atspēlēt neveiksmīgo 0:1 deficītu. Visbeidzot vēl nepieminētajā duelī savu otro uzvaru sezonā svinēja FK “Carnikava” – 2:1 pret FK “Fortūna”.

° Kā minēts, turnīra tabulā toni nosaka līderu trio, proti, FK “Rīnūži Rīga” (25), FC “Caramba Riga” (24) un “Monarhs-Flaminko” (23), kamēr ceturtajā pozīcijā esošā RTU FC (15) no līderes jau atpaliek desmit punktus.
Zibensziņas
2014.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:

RTU FC - Monarhs-Flaminko 2:2(5:4 s.s.)
M.Stibels-Stivers 69; M.Cigankovs 90 + dz.k.90; S.Travkins dz.k.72; M.Jankovskis dz.k.83 - S.Sovtuss 45; M.Miholaps 90+3 + dz.k.83; V.Veinbergs dz.k.58; D.Zolotarjovs dz.k.72

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija 2014, rakstiet fta@fta.lv. Admin