Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 72 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 301
Ziņas
Favorīti svin panākumus
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.8.2014
Aizvadītajā nedēļā tika izspēlētas kārtējās četras Rīgas futbola čempionāta cīņas. Visās no tām savu pārākumu apliecināja nomināli spēcīgākās vienības – to vidū arī abas pašreizējās kopvērtējuma tabulas līderes FC “Caramba Riga” un “Monarhs-Flaminko”.

“Caramba Riga” futbolisti pārliecinoši ar rezultātu 6:1 sagrāva FK “Fortūna” vienību, tādējādi gūstot astoto panākumu pēc kārtas (komanda līdz šim tikai vienā mačā cietusi neveiksmi). Jau pirmo puslaiku pašreizējā turnīra līdere noslēdza ar komfortablu 4:1 handikapu, savukārt pēc pārtraukuma vēl palielināja pārsvaru. Pa diviem vārtiem uzvarētāju rindās guva Pāvels Kočetkovs un Romāns Šimanovskis, savukārt pa reizei precīzi sita Valērijs Čistjakovs un Stanislavs Kolomicevs. “Fortūnai” prestiža vārtus guva Dmitrijs Grozovs. Jāpiebilst, ka “fortūnieši” ir vienīgā komanda, kas čempionātā ne reizi nav svinējusi uzvaru.

Tikai ar minimālu 1:0 pārsvaru nomināli vājākās DSVK “Traktors” pretestību pārvarēja pašreizējā turnīra vicelīdere “Monarhs-Flaminko”. Spēles likteni izšķīra 50.minūtē gūtie Oļega Kravčenko vārti, kas arī izrādījās vienīgie.

Sergeja Travkina un Maksima Tarasova vārtu guvumi citā duelī sekmēja RTU FC 2:0 triumfu pār RFS. Savukārt pašā nedēļas sākumā notikušajā cīniņā RFS vēl vienā mačā ar identisku rezultātu uzveica “Dinamo Rīga” komandu.

Turnīra kopvērtējuma tabulā joprojām izteikti atdalījies līderu trijnieks – FC “Caramba Riga” (27), “Monarhs-Flaminko” (26) un FK “Rīnūži Rīga” (25). Deviņus punktus līderei zaudē RTU FC (18), bet vēl krietni nostāk izkārtojušās piecas atlikušās Rīgas čempionāta dalībniece, proti, RFS un FK “Carnikava” (abām pa 11), “Dinamo Rīga” (6), DSVK “Traktors” (5) un FK “Fortūna” (1).

Čempionāta rezultatīvākais futbolists arvien ir Emīls Muižnieks (FK “Rīnūži Rīga”), kura rēķinā deviņi vārtu guvum.
Zibensziņas
2014.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:

RTU FC - Monarhs-Flaminko 2:2(5:4 s.s.)
M.Stibels-Stivers 69; M.Cigankovs 90 + dz.k.90; S.Travkins dz.k.72; M.Jankovskis dz.k.83 - S.Sovtuss 45; M.Miholaps 90+3 + dz.k.83; V.Veinbergs dz.k.58; D.Zolotarjovs dz.k.72

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija 2014, rakstiet fta@fta.lv. Admin