Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 72 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 301
Ziņas
“Monarhs-Flaminko” izcīna svarīgu uzvaru
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 25.8.2014
Svarīgu uzvaru aizvadītajā nedēļā Rīgas futbola čempionātā izcīnīja “Monarhs-Flaminko” vienība, kas spraigā cīņā uzveica vienu no savām tiešajām konkurentēm turnīra tabulā FK “Rīnūži Rīga” vienību, tādējādi samazinot punktu atstarpi, kas to šķir no līderes FC “Caramba Riga” līdz minimumam.

Abpusēji spraigajā un emocijām bagātajā mačā (kopumā septiņi brīdinājumi!) spēles likteni izšķīra jau cīņas trešajā minūtē gūtie Sergeja Sovtusa vārti, kas ļāva “monarhiem” uzveikt sāncenšus ar 1:0 pārsvaru. Tādējādi “Monarhs-Flaminko” vienību no līderes statusā esošās “Caramba Riga” šķir vairs tikai punkta atstatums. Tiesa, cīņā par pirmo vietu “Monarhs-Flaminko” izredzes būs atkarīgas ne tikai no pašiem, bet galvenokārt no tiešo konkurentu veikuma – “monarhiem” kalendārā atlikušas vien divas spēles, bet sāncenšiem četras, turklāt abām pretiniecēm savā starpā vairs nav paredzēts šosezon tikties.

Iespaidīgu uzvaru citā duelī svinēja RTU FC, kas ar 9:1 sagrāva vienu no čempionāta pastarītēm FK “Fortūna”. Trīs vārtus uzvarētāju rindās guva Sergejs Travkins, divi trāpīgi raidījumi Maksima Tarasova kontā, savukārt pa reizei pretinieku vārtsargu sarūgtināja Ervīns Keišs, Igors Škoļnijs, Maksims Panfilovs un Mihails Jankovskis.

Pēc piecu neuzvarētu spēļu sērijas beidzot kārotos trīs punktus spēja iegūt “Dinamo Rīga”, atstājot “sausā” FK “Carnikava” komandu. Visus trīs vārtus uzvarētājiem guva Andrejs Vaškevičs.

Savukārt vēl vienā cīņā punktus uz pusēm dalīja DSVK “Traktors” un RFS (2:2). Kaut arī pēdējie otrā puslaika sākumā spēja iegūt 2:0 handikapu (Artūrs Ribakovs un Saimants Ščerbaks), divi Kārļa Emša vārti mača turpinājumā atjaunoja līdzsvaru spēlē.

Turnīra tabulā, kā minēts, līdere arvien ir “Caramba Riga” (33), no kuras par punktu atpaliek “Monarhs-Flaminko” (32), bet pieciem “Rīnūži-Rīga” (28). Ceturtajā pozīcijā ar iespējām joprojām ielauzties pirmajā trijniekā atrodas RTU FC (24).

Sacensību rezultatīvāko futbolistu saraksta priekšgalā izmaiņas nedēļas gaitā nav notikušas – visiem priekšā ar 14 gūtiem vārtiem atrodas Valērijs Čistjakovs (“Caramba Riga”), bet par trim vārtiem mazāk ir viņa ciešākajam sekotājam Emīlam Muižniekam (“FK “Rīnūži Rīga”).

Aizvadīta arī pirmā spēle Rīgas kausa izcīņā, kur cīņā par vietu ceturtdaļfinālā DSVK “Traktors” sīvā cīņā ar 3:2 pārspēja FK “Fortūnu”.
Zibensziņas
2014.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:

RTU FC - Monarhs-Flaminko 2:2(5:4 s.s.)
M.Stibels-Stivers 69; M.Cigankovs 90 + dz.k.90; S.Travkins dz.k.72; M.Jankovskis dz.k.83 - S.Sovtuss 45; M.Miholaps 90+3 + dz.k.83; V.Veinbergs dz.k.58; D.Zolotarjovs dz.k.72

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija 2014, rakstiet fta@fta.lv. Admin