Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 72 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 301
FC “Caramba Riga” priekšlaikus nodrošina titulu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.9.2014
Uzvarot divos iepriekšējā nedēļā aizvadītajos mačos, priekšlaikus Rīgas futbola čempionāta zelta medaļas nodrošināja FC “Caramba Riga” futbolisti. Tāpat otro vietu sev garantējusi “Monarhs-Flaminko”, jo vienīgā komanda, kas to punktu izteiksmes ziņā vēl var apsteigt – FK “Rīnūži Rīga” – sacensībās piedalās ārpus konkurences.

Pateicoties diviem Valērija Čistjakova vārtiem “Caramba Riga” nez bez grūtībām ar 2:1 uzveica RFS vienību, savukārt duelī pret “Dinamo Rīga” svinēja ļoti pārliecinošu 7:0 uzvaru, tādējādi neatstājot tuvākajai konkurentei “Monarhs-Flaminko” pat teorētiskas izredzes sevi apsteigt atlikušajā čempionāta gaitā. Cīņā pret “Dinamo Rīga” divus no vārtiem guva iepriekš minētais V.Čistjakovs, kurš tādējādi ar kopumā ar 18 trāpīgiem raidījumiem nostiprinājies sacensību trāpīgāko snaiperu saraksta priekšgalā.

Uzvaru savā vienīgajā mačā izcīnīja arī “Monarhs-Flaminko”, kas ar 3:2 pārspēja RFS. Spēles gaitā “monarhi” pat atradās 3:0 pārliecinošā vadībā, tomēr otrā puslaika izskaņā sāncenši prata divus vārtus atspēlēt. Kā minēts, “Monarhs-Flaminko” jau nodrošinājusi sudraba medaļas, jo tās tuvākā konkurente “Rīnūži-Rīga” turnīrā startē ārpus konkurences.

“Rīnūži-Rīga” futbolisti, kuri šajā kārtā ar 3:1 apspēlēja FK “Fortūna” (divi vārti Viktoram Kurmam), punktu izteiksmes ziņā var vēl gan apsteigt “monarhus”, izcīnot dalītu otro vietu, gan arī pie sliktāka sportiskā scenārija palaist sev priekšā četru punktu atstatumā aiz sevis esošo RTU FC, paliekot ārpus godalgoto vietu ieguvēju pulka.

Vēl vienā duelī RTU FC ar 2:0 lika kapitulēt FK “Carnikava” vienībai. Vārtus uzvarētājiem guva Maksims Tarasovs un Sergejs Travkins, savukārt pašu maču “studenti” noslēdza skaitliskajā mazākumā, jo pēc atkārtota brīdinājuma otrā puslaika vidū spēles galvenais tiesnesis noraidīja pirmo vārtu autoru M.Tarasovu.

Runājot par Rīgas kausa izcīņu, šonedēļ paredzēts izspēlēt trīs no četrām ceturtdaļfināla spēlēm. Viens pusfinālists jau zināms – līdz ar “Dinamo Rīga” dalības atsaukšanu tehnisko uzvaru nopelnīja komanda “Rīnūži-Rīga”, kas par vietu finālā spēkosies ar FK “Carnikava” un “Monarhs-Flaminko” dueļa veiksminieku. Vēl divos ceturtdaļfinālos laukumā spēkus samēros DSVK “Traktors” un FC “Caramba Riga”, kā arī RFS un RTU.