Rīgas futbola čempionāts
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 72 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 301
Ziņas
“Monarhs-Flaminko” zaudē pirmos punktus
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.6.2014
Pērnās nedēļas ietvaros Rīgas futbola čempionāta komandas aizvadīja kārtējās četras spēles. Centrālajā no tām spēkus samēroja pašreizējā kopvērtējuma tabulas līdere “Monarhs-Flaminko” un iepriekšējās sezonas titula ieguvēja RTU FC. Neraugoties uz spraigo cīņas gaitu, vārti šajā duelī tā arī netika gūti, tādējādi “Monarhs-Flaminko” pirmo reizi šī gada čempionāta gaitā zaudēja punktus.

Turnīra tabulas līdere līdz šim bija četrās spēlēs izcīnījusi maksimāli iespējamos 12 punktus, kamēr “studenti” trijos mačos svinējuši divas uzvaras un vienreiz atzinuši sāncenšu pārākumu. Savstarpējā duelī šoreiz neviena no favorītēm tā arī neprata atrast ceļu uz sāncenses vārtu iekarošanu. Par spīti tam “Monarhs-Flaminko” saglabāja pirmo vietu kopvērtējumā, kamēr RTU FC šobrīd ierindojas vien ceturtajā pozīcijā.

Viena punkta atstatumā aiz “monarhiem” nonākusi FC “Caramba Riga” vienība, kas aizvadītās nedēļas mačā ar rezultātu 6:2 sagrāva “Dinamo Rīga” komandu. Interesanti, ka vēl 15 minūtes pirms otrā puslaika beigām “Caramba Riga” pārsvars bija vien minimāls (3:2), taču trīs bezatbildes vārti cīņas izskaņā ļāva favorītiem izcīnīt pārliecinošu uzvaru. Ar “hat-trick” veiksminieku rindās izcēlās Valērijs Čistjakovs, pa reizei precīzi bija Stanislavs Kolomicevs, Dmitrils Telešs un Pāvels Skalenko, kamēr “Dinamo” labā vārtus guva Aleksejs Marcinskis un Valērijs Petrovs.

Dmitrija Zabarovska vārtu guvums ļāva uzvarēt un uz trešo vietu kopvērtējuma tabulā pacelties FK “Rīnūži Rīga” vienībai, kas ar minimālu 1:0 handikapu uzveica RFS komandu. Savukārt duelī starp divām turnīra kopvērtējuma lejasgala komandām DSVK “Traktors” Harija Toma personā tikai kompensācijas laika otrajā minūtē izglābās no zaudējumā pret FK “Carnikava” – 2:2.

Turnīra tabulā, kā minēts, ar 13 punktiem vadībā atrodas “Monarhs-Flaminko”, cieši uz papēžiem min FC “Caramba Riga” (12), savukārt trešajā pozīcijā šobrīd ierindojas FK “Rīnūži Rīga” (9).

Ar četriem vārtiem rezultatīvākais čempionāta futbolists ir Romāns Šimanovskis (“Caramba Riga”), kamēr trīs reizes sāncenšu vārtsargus pārspējuši jau iepriekš minētie V.Čistjakovs un H.Toms.
Zibensziņas
2014.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:

RTU FC - Monarhs-Flaminko 2:2(5:4 s.s.)
M.Stibels-Stivers 69; M.Cigankovs 90 + dz.k.90; S.Travkins dz.k.72; M.Jankovskis dz.k.83 - S.Sovtuss 45; M.Miholaps 90+3 + dz.k.83; V.Veinbergs dz.k.58; D.Zolotarjovs dz.k.72

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija 2014, rakstiet fta@fta.lv. Admin